Agroturystyka Wczasy U Rolnika - mieszkanie wakacyjne z kominkiem, wędkowanie

  • miejscowość : Chmielno
  • ulica : Lampa 73
  • telefon : 58 684 26 67
  • telefon 2 : 696 695 459
  • cena za 2 os. od : 50 zł
  • ilość miejsc : 12
  • całoroczny : tak
iconiconicon
iconiconicon
iconiconicon
A A

Na wczasy i wakacje, na relaksujące weekendy zapraszamy do Chmielna, które od lat słyną jako miejsce urlopowego wypoczynku i kaszubskiej tradycji. Malownicza okolica - wzgórza, lasy, jeziora i przyjaźni turystom gospodarz - tworzą  prawdziwie relaksujący klimat.

Wczasy U Rolnika Kaszuby - fot. Studio 500Agrogospodarstwo Wczasy U Rolnika oferuje 6-osobowe mieszkania wakacyjne z osobnymi wejściami. Każde mieszkanie posiada salon z kominkiem i aneksem kuchennym, ma dwie sypialnie oraz łazienkę. Wyposażenie obejmuje m.in telewizor i radio.

Na dużym terenie wokoło gospodarstwa jest miejsce na parkowanie, postawienie grilla, zabawę i leżakowanie. Jest także zarybiony staw z łódką i rowerem wodnym oraz plac zabaw dla dzieci. Wędkowanie dla naszych Gości jest bezpłatne. Istnieje możliwość zlecenia praniai prasowania. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym akceptujemy małe zwierzęta domowe.

W gospodarstwie mamy także swoje zwierzęta - konieWczasy U Rolnika - Lampa Kaszuby, krowy i inne. Dzięki temu oferujemy zawsze świeże mleko i możemy także zaproponować przejażdżkę bryczką. Wczasy U Rolnika sprawiają, że czas płynie wolniej!

Do najbliższego jeziora (piękne jezioro Raduńskie) jest zaledwie 150 metrów. Nieco dalej znajdują się inne - Kłodno  Brodno, Białe i Rekowo. Są tu wspaniałe warunki do kąpieli, plażowania i uprawiania sportów wodnych. Sprzęt wodny można wypożyczyć w pobliskich ośrodkach wypoczynkowych (łódki, jachty, kajaki, rowery wodne, deski windsurfingowe)


Wczasy U Rolnika na Kaszubach
- wiosną i latem, jesienią i zimą
Zapraszamy serdecznie!