Gdańska Noc Sylwestrowa - Sylwester Miejski Gdańsk 2017/2018

  • termin : 31 Grudnia 2017 - 01 Stycznia 2018
  • miasto : Gdańsk
  • ulica : Targ Węglowy
  • miejsce : Targ Węglowy
  • bilety : wstęp wolny
  • www : http://www.scenamuzyczna.pl
logo
A A

Gdańszczanie jak co roku będą mogli wziąć udział w szampańskiej i gorącej zabawie przygotowywanej podczas tegorocznej Gdańskiej Nocy Sylwestrowej na Targu Węglowym w Gdańsku.


Po życzeniach składanych sobie nawzajem po wybiciu na zegarach godziny 00:00 i wypiciu lampki szampana będzie można oglądać wyjątkowy pokaz sztucznych ogni, który trwa zwykle blisko 15 minut.


Sylwester Gdański 2017/2018 - Sylwester miejski pod gołym niebem


Sylwester Gdańsk 2017 / 2018Jak co roku, Miasto Gdańsk serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, 31 grudnia 2017 roku, na Targ Węglowy, gdzie o godzinie 22:00 rozpocznie się muzyczne wydarzenie kończące rok 2017 - plenerowy Koncert Sylwestrowy.


Dla publiczności świętującej nadejście Nowego Roku przewidziano także konkursy z ciekawymi nagrodami.


Po koncercie przedstawiciele władz miasta złożą zgromadzonym na Targu Węglowym mieszkańcom i przyjaciołom Gdańska najlepsze życzenia noworoczne.


Gdańska Noc Sylwestrowa - fot. UM GDAŃSKO północy - Wielki Pokaz Fajerwerków! Pokaz sztucznych ogni - uzupełniony muzyką - będzie trwał ok. 15 minut. Przygotowania do tego wyjątkowego widowiska trwają zazwyczaj już od początku listopada. Sam montaż ładunków pirotechnicznych zajmuje 2 doby!


Nie trzeba martwić się o powrót z zabawy sylwesterowej. Zakład komunikacji miejskiej tradycyjnie uruchamia dodatkowe kursy autobusów i tramwajów.


Sylwestrowy Konkurs Butelkowy


Rada Miasta Gdańska tradycyjnie organizuje "Sylwestrowy Konkurs Butelkowy", którego celem jest zachęcenie Gdańszczan do ekologicznej zabawy - szczególnie podczas nocy sylwestrowej.

W sylwestrowy wieczór Gdańszczanie będą mogli nie tylko dobrze się bawić, aleSuper Hallo Taxi Gdańsk także wygrywać nagrody.  


 


 


Sylwester Gdańsk 2017/2018 - zapraszamy do dobrej i ekologicznej zabawy!


GDYŃSKA NOC SYLWESTROWA 2017/2018 - jest tutaj
   Imprezy 2017 Sztuczny stok narciarski Gdańsk