FETA 22. Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych 2018

  • termin : 12 Lipca 2018 - 15 Lipca 2018
  • miasto : Gdańsk
  • bilety : wstęp wolny
  • www : http://www.feta.pl
logo
A A

22. edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA odbędzie się w dniach 12 - 15 lipca 2018 na terenie Starego Przedmieścia i Dolnego Miasta.

FETA jest jednym z największych i najbardziej znaczących plenerowych festiwali teatralnych w FETA Gdańsk 2018Polsce i tej części Europy. Umożliwia mieszkańcom Gdańska i turystom poznanie najwartościowszych zjawisk i trendów we współczesnym teatrze plenerowym i teatrze tańca, zarówno polskim, jak i światowym. Prezentuje widzom w różnym wieku i o zróżnicowanym poziomie wykształcenia wartościową ofertę teatralną bogatą w oryginalne środki ekspresji artystycznej, komentującą współczesną rzeczywistość.


Warto wspomnieć, że FETA otrzymała prestiżowe wyróżnienie międzynarodowej platformy kulturalnej „Europe for Festivals, Festivals for Europe (EFFE) - EFFE Label 2017-2018.

Letnia oferta kulturalna Trójmiasta jest bogata w wydFETA Gdańsk Festiwal Teatrów Ulicznycharzenia komercyjne, natomiast Festiwal FETA jest wydarzeniem prezentującym wysokiej jakości europejskie produkcje teatralne, łączy w sobie wysokie walory artystyczne z przystępną formą przyciągającą ogromne ilości widzów. Atrakcyjna formuła i darmowy dostęp do spektakli powodują, że widzem może być i jest każdy, niezależnie od poziomu wykształcenia, zamożności, czy świadomości kultury.

Organizator: Miasto Gdańsk, „Plama” Gdański Archipelag Kultury


Program 22. Międzynarodowego Festiwalu Teatrów UliczDobre Tanie Taxi Gdańsk Trójmiastonych FETA 2018 - wkrótce


Dobre Tanie Taxi Gdańsk Trójmiasto


 22. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA 2018


Noclegi w Gdańsku - są tutaj 


Mykowa Góra - piękne miejsce na wakacje na Kaszubach!


Piękne miejsce na wakacje - Kaszuby - Mykowa Góra