Discovery Park Łeba - park rozrywki - Łebskie Klocki LEGO i inne atrakcje nad morzem

  • miasto : Łeba
  • ulica : Leśna 3
A A

To wspaniałe miejsce w Łebie poruszy wyobraźnię Twoją i Twoich dzieci! W Discovery Park Łeba obserwujesz, podglądasz, uczestniczysz i tworzysz własne konstrukcje ... Tutaj znajdziesz pozytywne inspiracje, zabawy edukacyjne i bezpieczne rozrywki pełne emocji! UWAGA - co roku przybywają kolejne atrakcje!


Discovery Park Łeba


Wakacyjna Szkoła Nauki Jazdy

Szkoła nauki jazdy dla dzieci ŁEBAWakacyjna Szkoła Nauki Jazdy - jedna najpopularniejszych atrakcji w Łebie. W mini miasteczku z ulicami, znakami drogowymi i sygnalizacją świetlną dzieci mogą się poczuć jak prawdziwi kierowcy. Szkoła dysponuje 10 dwuosobowymi autami, które mogą zabrać także dorosłego z dzieckiem. Podczas świetnej zabawy dzieci uczą się przy okazji zasad prawidłowego poruszania się po ulicach.


Wystawa Łebskie Klocki


• makieta kolejowa ze sterowanymi pociągami
• makieta pokazująca życie miastaŁebskie Klocki LEGO Łeba atrakcje
• makieta z modelami GBC (widowiskowy transport w pętli kilkuset kolorowych piłeczek)
• 30 największych budowli, modeli w historii firmy Lego®
• historia klocków Lego na przykładzie kolejnych zestawów (od 1976 roku) strażackich i policyjnych
• architektura - wszystkie budowle Lego® - projektowane przez znanych architektów
• interaktywne modele sterowanych przez dzieci pilotami (kilkanaście sztuk)
• robotyka - prezentacja robotów skonstruowanych przez słupskich uczniów
• Lego® Fusion - nowość w Europie - połączenie klocków z przestrzenią wirtualną ...
• ogródek budowlany - 200 m2 z klockami do budowania na miejscu różnych konstrukcji


Race Horse
Race Horse Discovery Park - ŁEBA
Dziki Zachód w Łebie za sprawą pięciu dzikich mustangów, na których można pomknąć (także we dwoje) przed siebie. Charakterystyczne kapelusze pomogą wcielić się w rolę prawdziwego kowboja, którym można zostać w Discovery Parku już w wieku od 3 lat.

 River AdventureRiver Adventure Discovery Park - ŁEBA

Wody naszej indiańskiej rzeki poprowadzą śmiałków w stronę pilnie strzeżonych tajemnic Wielkiego Wodza. Do jednego kanu mogą wsiąść na raz 3 osoby, w wieku od 3 lat. Przejażdżka łodziami szczególnie w upalne dni będzie wybawieniem od słonecznego żaru. Wspaniała letnia przygoda w Łebie!

 Bumper Cars

Bumper Cars Discovery Park - ŁEBANiesamowity zastrzyk adrenaliny dla młodszych i starszych wielbicieli mocnych wrażeń! Zwariowane, trudne o okiełznania pojazdy w postaci okrągłych, kolorowych pontonów pędzą w nieprzewidywalny sposób ... Wygodne siedzenia i pasy bezpieczeństwa pozwalają w pełni skupic się na wyjątkowej zabawie pełnej ewolucji, zderzeń i zaskakujących zwrotów. Wiek kierowców - już od 2 lat!


 Bumper Boats

Pływanie kolorowymi, dmuchanymi łódkami z wizerunkami różnych zwierząt jest ulubiona zabawą dla dzieci. Dodatkowym urozmaiceniem jest duża ilość unoszących się na wodzie kolorowych piłeczek. Łódki są jednoosobowe - z tygryskiem, biedronką, pandą, małpką lub krokodylem.


■  Eurobungee

4 duże trampoliny pozwalają na szalone i zupełnie bezpieczne, pełne fantazji skoki. Ci z większym doświadczeniem w skakaniu mogą zrobić nawet salto. Świetna zabawa, która pozwala zużyć dużo kalorii i pobudzić zdrowy apetyt!


LEGO dla morświna

Morświn, zwany także przez rybaków bałtyckim delfinem, morską świnią lub morsunem należy do ssaków krytycznie zagrożonych wyginięciem. W ramach wspierania akcji odbudowy jego populacji (obecnie jest ich zaledwie ok. 450 sztuk) Discovey Park zaprasza do symbolicznego stworzenia jak największej ilości morświnów z klocków LEGO. Chętni będa mogli zakupić zbudowany model i w ten sposób wesprzeć Fundację WWF Polska, która działa na rzecz ochrony przyrody.

Discovery Park Łeba - www.discoverypark.pl
Łeba, ul. Leśna 3 (główne wejście na plażę)
tel. +48 501 337 465
e-mail: kontakt@discoverypark.pl        Ceny biletów, godziny otwarcia - są tutaj
Aktualności na profilu Facebook - są tutaj         Plan Discovery Parku - w galerii poniżej.


Discovery Park Łeba
atrakcje dla dzieci i rodziny nad morzem