AQUA Centrum - park wodny Kościerzyna

A A

Najlepsze miejsce na całoroczną zabawę pod dachem - niezależne od kaprysów pogody, z Aqua Centrum Kościerzynaciepłą wodą i mnóstwem przestrzeni. Czynne codziennie od 8.00 do 22.00. Baseny, sauny, jaccuzi, sale fitness, gabinety kosmetyczne, gastronomia - pozwalają na urozmaicony wypoczynek - indywidualny i grupowy. Nauka pływania, nurkowania, zabiegi relaksujące - wszystko jest na miejscu!


Oferta AQUA Centrum Kościerzyna:Park wodny Kościerzyna atrakcje - basen rekreacyjnyBasen rekreacyjny rozciąga się na powierzchni 157,6 m2, a jego głębokość wynosi od 0,8 m do 1,35 m. Jest to idealne miejsce do rekreacji i zabaw dla całej rodziny. Jego wyposażenie obejmuje:

- zespół hydromasaży: bicze i parasole wodne, leżanki podwodne i jacuzzi.
- dwie zjeżdżalnie (duża - o długości 60 m i mała - dwutorowa)


Aqua Centrum Kościerzyna basen sportowyBasen sportowy ma wymiary 25 m długości i 16 m szerokości. Podzielony jest na 6 torów o głębokości 1,5m - 1,8m. Jest to basen typu olimpijskiego. Przy każdym z torów znajduje się słupek do skoków.

Odpowiednie rozmiary oraz system pomiaru czasu pozwala na organizację zawodów sportowych o randze lokalnej, krajowej, europejskiej, a nawet światowej (trybuny na 300 osób)


Aqua Centrum - basen nurkowy od strony oknaBasen do nurkowania
to specjalistyczny zbiornik wodny o głębokości 4,85 metrów - doskonałe miejsce do nauki i doskonalenia umiejętności nurkowych. Dzięki dużej głębokości basenu możliwe jest ćwiczenie wszystkich podstawowych ćwiczeń nurkowych oraz bardziej zaawansowanych technik podwodnej eksploracji. Wszystko pod okiem certyfikowanych instruktorów z Polskiego Związku Płetwonurkowania. To wyjątkowe miejsce, nieosiągalne w typowym aquaparku lub parku wodnym.


Dolna część basenu posiada specjalne okno ze szkła pancernego, umożliwiające wygodną obserwację nurków.


Sauny - 2 suche i 2  parowe.
Aqua Centrum Kościerzyna zaprasza do sauny!Sauna sucha, nazywana również fińską, charakteryzuję się niską wilgotnością powietrza, która waha się od 5 do 10% i temperaturą około 85 - 120 °C. Polecana jest ona szczególnie osobom chcącym pozbyć się nadmiaru kalorii, ponieważ seans trwający 20 minut pochłania 300-400 kcal.


Z kolei w saunie parowej wilgotność powietrza oscyluje w okolicach 100 %, a temperatura osiąga poziom 40-50 °C. Ten rodzaj sauny świetnie nawilża ciało i relaksuje.

W strefie saun AQUA Centrum znajduje się strefa schładzania, gdzie możecie Państwo odpocząć po kąpieli w saunie i spędzić czas w miłej atmosferze. Znajdziecie tu Państwo również pokój relaksacyjny i jacuzzi.


Aqua Centrum - odnowa biologicznaOdnowa biologiczna
. Do dyspozycji klientów jest szereg zabiegów poprawiających pracę układu krwionośnego, redukujących napięcie mięśni i ujędrniających skórę. Na miejscu można skorzystać z porad specjalistów z zakresu fizykoterapii, rehabilitacji, profilaktyki wad postawy dzieci i młodzieży, modelingu i dbania o ciało oraz  dietetyki. Więcej informacji - jest tutaj


Sala fitness w Aqua CentrumFitness - można uprawiać w 2 salach do cwiczeń, na doskonałym sprzęcie, umożliwiającym kompleksowy trening całego ciała.
Pierwsza sala jest przeznaczona do ćwiczeń aerobowych i zwana jest sala cardio. Sala wyposażona jest w najnowszej generacji sprzęt do pracy cardio. Znajdziecie tu Państwo, m.in.: bieżnie, rowerki, wiosła i steppery.

Druga sala zwana siłownią przeznaczona jest dla osób, którym zależy na kształtowaniu ciała poprzez ćwiczenia fizyczne. Tutaj będziecie mogli Państwo zadbać o swoją muskulaturę oraz  trenować  zarówno ciało, jak i charakter.
Więcej informacji - jest tutaj

Na terenie AQUA Centrum znajdują się ponadto:
Aqua Centrum - restauracja Wodnik 
- strefa gastronomiczna z widokiem na całą pływalnię
- sklep sportowy
- boisko do siatkowki na wolnym powietrzu

Aktualne wiadomości, imprezy - są tutaj


Rezerwacja - jest tutaj


Cennik - jest tutaj


AQUA CENTRUM - centrum relaksu i wypoczynku na Kaszubach!
Zapraszamy serdecznie przez cały rok!