Wielewskie Wzgórze - Domki całoroczne nad Jeziorem Wielewskim

  • miejscowość : Kościerzyna i okolice
  • ulica : Chełmicka
  • telefon : +48 881 300 660
  • ilość miejsc : 36
  • całoroczny : tak
 
iconicon
iconicon
icon
A A

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin malowniczego Wiela na pograniczu Kaszub i Borów Tucholskich. Wielewskie Wzgórze to kompleks domków całorocznych nad Jeziorem Wielewskim, znajdujący się zaledwie kilkaset metrów od brzegu jeziora. Otaczają nas malownicze krajobrazy, których próżno szukać gdziekolwiek indziej.

Nasi Goście odwiedzający Wiele cenią sobiet przyrodniczew walory tych okolic, sprzyjające wypoczynkowi tak we dwoje jak i całymi rodzinami. Pobliskie lasy przyciągają grzybiarzy, a corocznie zarybiane jezioro jest ulubionym miejscem dla wielu wędkarzy. Wycieczki rowerowe, windsurfing - możliwości aktywnego wypoczynku jest tutaj naprawdę dużo.

W sezonie letnim polecamy popularne imprezy: coroczny Turniej Gawędziarzy Kaszub i Kociewia, Międzynarodowy Festiwal Folkloru czy też Letnie Falowanie – seria koncertów muzyki reggae.


Wielewskie Wzgórze - domki nad jeziorem


Do dyspozycji Gości oddajemy 6 całorocznych, piętrowych domków w wysokim standardzie. Łącznie oferujemy 36 miejsc noclegówych. Każdy z domków letniskowych posiada parter (25 m2), piętro (30 m2) oraz taras (10 m2) i balkon.
Całoroczny domek na KaszubachNa parterze znajduje się pokój dzienny łączony z jadalnią oraz łazienka. Na piętrze gdzie znajdują się dwie sypialnie z balkonem, zza okien rozpościera się widok na Jezioro Wielewskie i okoliczne tereny. Każde z pomieszczeń jest w pełni wyposażone.

Domki Wielewskiego Wzgórza są położone ok. 150m od linii brzegowej Jeziora Wielewskiego, w ustronnym i słonecznym miejscu, cała posesja jest  ogrodzona drewnianym płotem. Dodatkowo dla naszych gości udostępniamy bezpłatny parking. Obiekt otaczają lasy, łąki oraz odgrodzone dla koni pastwiska.

Podstawowe wyposażenie każdego z domków Wzgórza:

    - aneks kuchenny ( lodówka, kuchenka elektryczna, czajnik )
    - łazienka z prysznicem
    - piecyk
    - stół jadalniany
    -  telewizor
    - grill wraz z miejscem do grillowania
    - lampki nocne

Cennik wynajmu domków (zależny od ilości osób i sezonu) - na telefon


Dojazd wg mapy satelitarbnej poniżej                

Nr konta:
Anna Sałata, BS Czersk O/Karsin
61 8147 0002 2601 3592 2000 0010

Doba noclegowa na Wzgórzu trwa od godziny 14:00 dniu przyjazdu do 12:00 w dniu wyjazdu
W cenę nie wchodzą dodatkowe, nieobowiązkowe koszty, takie jak węgiel do grilla.
W dodatkowej cenie istnieje możliwość wypożyczenia rowerów górskich.


Wielewskie Wzgórze Wiele
całoroczne domki na jeziorem Wielewskim


Wielewskie Wzgórze Wiele