Rejsy wycieczkowe statkiem, galeonem, łodzią motorową - po Bałtyku, Zatoce Gdańskiej, Wiśle, zwiedzanie portu. Czartery. Tramwaje wodne. Promy

  • miejscowość : Gdańsk Gdynia Hel Łeba Sopot Ustka Westerplatte
A A

Rejsy wyciRejsy wycieczkowe Zatoka Gdańska - Gdańsk Gdynia Sopot Heleczkowe statkami - z Gdańska, Sopotu, Gdyni, Łeby i Ustki - dają szansę na przeżycie małej, morskiej przygody. Pozwalają także spojrzeć na ląd z innej perspektywy. Zachęcają przy tym wesołą atmosferą, którą tworzy grupa podobnych turystów. Są amatorzy żeglugi śródlądowej np. na jeziorze Żarnowieckim lub Wdzydzkim (w ogóle nie kołysze) lub przybrzeżnej (rejsy Gdańsk - Gdynia, Ustka - Łeba). Są jeszcze typowo komunikacyjne połączenia tramwajem wodnym, np. Gdańsk - Hel (bardzo wygodne i szybkie - 45 min!) oraz dłuższe wyprawy promowe za granicę. Najbardziej oryginalne są jednak rejsy galeonem (patrz poniżej), a niezapomniane - wyprawy o zachodzie słońca... Trójmiasto oferuje wiele takich morskich atrakcji.


Tramwaje wodne Gdynia - Hel (i Jastarnia)  - rozkład kursów w sezonie - patrz tutaj


Dostępne połączenia (tam i z powrotem) Gdańsk - Hel, Sopot - Hel oraz Gdańsk - Sobieszewo (Wyspa Sobieszewska) - patrz tutaj.  Podane są również ceny biletów.


Rejsy wycieczkowe po morzu i portach  • GDAŃSK - Galeon Lew - rejsy wycieczkowe z Gdańska na Westerplatte


Tym, którzy pragną spędzić czas aktywnie, podczas wizyty Galeon Lew rejsy wycieczkowe Gdańsk Westerplattew Trójmieście proponujemy rejsy pięknymi statkami, stylizowanymi na  galeony. Na ich pokładach  znajdują się przewodnicy opowiadający o historii i zabytkach Gdańska, Porcie, Stoczni i Westerplatte. Na pokładzie galeonu Lew można posłuchać  ciekawostek także w języku niemieckim i angielskim.  Jednorazowo statkiem Lew może płynąć ponad 100 osób.


Muzyka na żywo - na pokładach galeonów Czarna Perła i LewPo dopłynięciu do Westerplatte istnieje możliwość indywidualnego zwiedzenia tego historycznego miejsca i powrotu galeonem w cenie tego samego biletu. Podczas rejsu można posłuchać muzyki szantowej oraz skorzystać z pokładowego baru.


Rejsy wycieczkowe odbywają się od kwietnia do końca października. W sezonie od godz. 10 do zachodu słońca.
Na życzenie organizowane są także rejsy czarterowe po Bałtyku i Zatoce Gdańskiej z muzyką i cateringiem. Galeony są wyśmienitym miejscem na imprezy okolicznościowe, takie jak: urodziny, imprezy integracyjne itp.


Galeon Lew cumuje w Gdańsku przy Długim Pobrzeżu i Zielonym Moście (Zielonej Bramie), u wejścia na słynny Długi Targ z Neptunem.


Rezerwacja, ceny rejsów  (Galeon Lew): tel. +48 601 629 191, tel. +48 501 571 383,
e-mail: info@galeony.pl
www.galeony.pl  • GDYNIA - rejsy wycieczkowe z Gdyni


Zapraszamy na rejsy promowe i rejsy wycieczkowe po Bałtyku na statkach pasażerskich Stena Line - jednego z największych operatorów promowych na świecie.

Rejsy turystyczne Stena LinePodczas rejsu promem Stena Line możemy zaplanować wiele aktywności. Rozpoczynając od błogiego relaksu w Pure Nordic Spa czyli pokładowym świecie masaży i odnowy biologicznej. Miejsce to zostało stworzone z myślą o orzeźwieniu ciała i ducha. Sauny, kąpiele, masaże i zabiegi kosmetyczne sprawią, że codzienne troski odpłyną w niepamięć. Po energetycznych zabiegach i tropikalnym deszczu w programowalnych prysznicach każdy może poczuć się wspaniale.

Rejsy promem Stena LineWspaniały przypływ pozytywnej energii może też dać dyskoteka do białego rana lub taniec do muzyki granej na żywo. Ponadto na statkach Stena Spirit oraz Stena Vision warto odwiedzić sklep pokładowy, w którym kosmetyki i perfumy można kupić w cenach
nawet 30 proc. niższych niż na lądzie.
Więcej na temat oferty rejsów promami Stena Line - jest tutaj


 


Romantyczne rejsy po Zatoce Gdańskiej to Galeon Dragon rejsy turystyczne z Gdynipropozycja cumujących w Gdyni galeonów Regina (lipiec-sierpień) lub Dragon (wrzesień - czerwiec). Galeony mają wspaniałą, 500 letnią już historię. Dzisiaj przyciągają uwagę nie złotem Inków i hukiem dziesiątek armat, ale oryginalną stylistyką, bardzo uprzejmą obsługą i odpowiednim, współczesnym zapleczem.

Szczególnie Galeon Dragon Gdynia rejsy wycieczkowe po porcie i Zatoce Gdańskiejmożemy tutaj polecić galeon Dragon, który od września do końca czerwca służy także jako pływająca, nastrojowa restauracja na wodzie. Sprawdza się również jako oryginalne miejsce na imprezę okolicznościową. Jednostka, która może zabrać na pokład do ok. 200 osób (ok. 2x więcej niż Regina) znana jest także z wieczorów salsy oraz Muzycznych Podbojów Portów Świata (imprezy taneczne)
Dragon jest wyposażony w radar pRejsy wycieczkowe czartery imprezy na statkuozwalający także na nocne rejsy czarterowe po morzu. Trójmiasto widziane z perspektywy morza zapada w pamięć! Więcej o Dragonie - jest tutaj

Miejsce cumowania galeonów Dragon oraz Regina:
Gdynia, nabrzeże przy Al. Jana Pawła II (przedłużenie Skweru Kościuszki)

Rozkład rejsów wycieczkowych, ceny biletów:
tel.: +48 507 969 183
tel.: +48 785 989 183
info@dragon-dragon.com.pl
www.galeony.pl


 


Polecamy także tanie rejsy na trasie Gdynia - Hel i Hel - GdyniaRejsy turystyczne Gdynia - Żegluga Gdańska obsługiwane przez statki spacerowe firmy Żegluga Gdańska. Statki wypływające w rejsy cumują w pobliżu widocznych z daleka, gdyńskich apartamentowców Sea Towers


Rozkład rejsów Gdynia - Hel - Gdynia - jest tutaj


Cennik rejsów Żeglugi Gdańskiej - jest tutaj  • SOPOT - Statek Pirat - rejsy wycieczkowe i czartery


Rejsy wycieczkowe SOPOT PIRAT


Statek Pirat Sopot - rejsy turystyczne po Zatoce GdańskiejStylizowany statek wycieczkowy "Pirat" już ponad 10 lat cieszy zarówno turystów jak i mieszkańców Trójmiasta pływających po Zatoce Gdańskiej.
Zaprasza na swój pokład codziennie od rana do późnego wieczora, od połowy maja do połowy pażdziernika.

Statek Pirat - bankiet na morzu podczas rejsuDegustacja pięknych krajobrazów - w połączeniu z możliwością skosztowania polskiego i śródziemnomorskiego menu wykwintnej restauracji pokładowej - to wyśmienita mieszanka. Klimat wakacyjnej podróży zapewnia także kawiarnia kusząca aromatem kawy i smakiem pysznych deserów. Spragnionych zapraszamy do drink baru.

Statek Pirat Sopot rejsy wycieczkoweStatek Pirat łączy tradycyjną oprawę z nowoczesnym wyposażeniem, pozwalającym na komfortową organizację imprez - przy pełnym, certyfikowanym bezpieczeństwie. Jego walory doceniło już wiele renomowanych firm oraz instytucji.

Rejsy wycieczkowe z SopotuPirat może zabrać na swój pokład do 188 pasażerów. W swojej ofercie ma 40 minutowe rejsy wycieczkowe po Zatoce Gdańskiej (z Sopotu) oraz czartery (także z Gdyni lub Gdańska). Dużym zainteresowaniem cieszą się nocne wyprawy połączone z bankietami lub imprezami tematycznymi. Romantyczny zachód słońca jest również wspaniałym, niezapomnianym doznaniem...


Niewątpliwą atrakcją dla wszystkich melomanów są organizowane na pokładzie Statku Pirat cykliczne spotkania z muzyką szantową na żywo. Więcej informacji na temat koncertów  szantowych w aktualnościaciach - tutaj


Kontakt: tel. 724 24 24 81
Miejsce cumowania: główka molo w Sopocie
Więcej informacji (ceny biletów, aktualne oferty) - www.statekpirat.pl
Aktualności na Facebook - są tutaj


Zapraszamy na spotkanie z Piratem i przygodą w Sopocie!  • ŁEBA - rejsy wcieczkowe statkiem: :Brzydkie Kaczątko, Denega, Gryf i Kasieńka


 Statek pasażerski Brzydkie Kaczątko zaprasza na morską przygodę w miniaturze, która Rejsy wycieczkowe Brzydkie Kaczątko Łebapozwali spojrzeć na ląd z innej prespektywy. Jednostka cumuje na kanale portowym od strony ulicy Abrahama w Łebie. Załoga gwarantuje niezapomniane wrażenia, mnóstwo atrakcji, a także animacje dla dzieci podczas rejsów (lipiec-sierpień). Dla umilenia podróży, w czasie rejsu zapewniona jest muzyka i sympatyczna, wykwalifikowana  obsługa. Dodatkowo, w sezonie letnim, każde dziecko otrzymuje miłą niespodziankę na zakończenie rejsu i przechodzi chrzest morski na pokładzie Brzydkiego Kaczątka. Dzieci mają także unikalną okazję sterować statkiem u boku Kapitana.

Na życzenie Brzydkie kaczątko wypływa w rejsy czarterowe z muzyką, cateringiem i połowem ryb. Statek, który zabiera 79 pasażerów, jest takze oryginalnym miejscem na imprezy okolicznościowe, takie jak: urodziny, imprezy integracyjne itp.. Serdecznie zapraszamy na rejsy!


Ceny biletów i rozkład rejsów - jest tutaj oraz na FB - tutaj      REZERWACJA: tel. 606 47 97 98
Rejsy wycieczkowe Łeba - DenegaRejsy morskie po Bałtyku  trzema statkami pasażerskimi GRYF, DENEGA oraz KASIEŃKA proponuje Żegluga Pasażerska z Łeby. Przyjemna morska bryza i przestrzeń aż po horyzont z jednej strony, a z drugiej widoczny piaszczysty brzeg, który zaprasza do lądowania jak na wyspie - to kolejne atrakcje pięknej Łeby. Nasze morskie rejsy wycieczkowe po Bałtyku trwają ok. 45 minut z możliwością przedłużenia. Dla grup zorganizowanych powyżej 20 osób oraz kolonistów udzielamy rabatów. Dzieci do lat 4 gratis.

Rejsy po morzu ŁebaW czasie rejsu jest możliwość sterowania przez chwilę statkiem oraz zdobycia certyfikatu "Wilka Morskiego". na pokładzie jest bar z napojami zimnymi (m.in piwo) i ciepłymi. Statki wypływają z Łeby również w rejsy czarterowe - na wycieczki, urodziny, sesje zdjęciowe, itp. Zapewniamy w sezonie animacje na statkach, szczególnie na pokładzie Denegi, gdzie rządzi groźny pirat Cris Sparrow oraz jego towarzyszka, urocza piratka... Więcej szczegółów, ceny biletów, godziny rejsów - pod numerami telefonów poniżej:


Denega (zabiera do 130 osób) cumuje przy ul. Wybrzeża (Nabrzeże Południowe)
Kontak i rezerwacja - tel. 510 637 776, tel. 601 718 116


Gryf (zabiera do 120 osób) cumuje przy ul. Abrahama (Kanał Rybacki)
Kontakt - tel. 609 153 132, tel. 601 718 116

Kasieńka (zabiera do 105 osób) cumuje przy ul. Abrahama (Kanał Rybacki)
Kontakt - tel. 609 153 132, tel. 601 718 116


Popłyń z nami i przeżyj prawdziwą, morską przygodę na statku!  • USTKA - Unicus i Dragon - rejsy wycieczkowe po Bałtyku


Rejsy wycieczkowe Ustka DragonWypoczywając nad morzem warto skusić się na rejs, by poczuć powiew morskiej bryzy i zobaczyć horyzont z innej perspektywy. Oczywiście bez sztormowych fal i mocnego bujania, za to z przyjemną muzyką szantową oraz sympatyczną obsługą. W sezonie letnim na statku są dodatkowe atrakcje - animacje dla dzieci. Animatorzy w strojach piratów, pod piracką banderą, wprawiają w dobry humor nie tylko dzieci...

Rejsy po morzu z Ustki odbywają się w zwykle okresie od połowy kwietnia do połowy października statkiem Unicus. W lipcu i sierpniu zastępuje go dwa razy większy galeon Dragon, który może zabrać na pokład ok. 200 osób. Morska podróż trwa około 40 50 minut. Szczególnie widowiskowe są romantyczne rejsy podczas zachodu słońca. Więcej o Dragonie - jest tutaj
Rejsy po morzu Ustka Unicus
Galeony cumują w porcie Ustka przy wschodnim nabrzeżu, na końcu ul. Marynarki Polskiej, obok latarni morskiej,

KONTAKT I REZERWACJA:
tel. +48 698 523 694
www.galeony.pl

  • Żegluga Wiślana zaprasza na oryginalne rejsy wycieczkowe po Wiśle


Potrafią być romantyczne dla dorosłych i stanowić super przeżycie dla dzieci. Kto jeszcze nie płynął, ten dużo traci, a kto stał się już "wilkiem morskim" - ten da się skusić ponownie... Ahoj na pokładzie!

Relaksująca, kilku -Żegluga Wiślana zaprasza na rejsy turystyczne po Wiśle kilkunastodniowa podróż przez Polskę. Z dala od drogowych szaleństw i lotniskowego tłoku - tutaj wygodna i komfortowa. A jeśli ktoś chce wręcz leniwa, bo krajobrazy same się przesuwają...
Tak, to możliwe dzięki Żegludze Wiślanej. Na ostatniej w Europie, tak wielkiej, nieuregulowanej, pełnej dzikich zakątków rzece.
Wyposażone w prysznice, ogrzewanie, kuchnię oraz łączność - luksusowe jachty Żeglugi zapewniają pełen komfort podczas podróży. Na czterech (do wyboru) odcinkach trasy z Gdańska do Krakowa, można oddawać się wszelkim przyjemnościom: wędkarstwu, zwiedzaniu pobliskich atrakcji czy po prostu błogiemu lenistwu.

Biuro Żeglugi tel. 32 615 02 86 (pn-pt: 8-15), informacja: tel. 784 017 018.
Więcej: www.zeglugawislana.pl
Rejsy turystyczne oferuje również w Gdańsku galeon Czarna Perła.


Rejsy wycieczkowe po jeziorach pomorskich - są tutaj


Zapraszamy na rejsy wycieczkowe
Gdańsk- Gdynia - Sopot - Westerplatte - Hel - Łeba - Ustka
 Zatoka Gdańska - Morze Bałtyckie