Rejsy wycieczkowe statkiem, galeonem, łodzią motorową - po Bałtyku, Zatoce Gdańskiej, Wiśle, zwiedzanie portu. Czartery. Tramwaje wodne. Promy

  • miejscowość : Gdańsk Gdynia Hel Łeba Sopot Ustka Westerplatte
A A

Rejsy wyciRejsy wycieczkowe Zatoka Gdańska - Gdańsk Gdynia Sopot Heleczkowe statkami - z Gdańska, Sopotu i Gdyni - umożliwiają zwiedzanie rzeczy niewidocznych z lądu. Zachęcają przy tym wesołą atmosferą, którą tworzy grupa podobnych turystów. Są amatorzy żeglugi śródlądowej np. na jeziorze Żarnowieckim lub Wdzydzkim (w ogóle nie kołysze) lub przybrzeżnej (rejsy Gdańsk - Gdynia, Ustka - Łeba). Są jeszcze typowo komunikacyjne połączenia tramwajem wodnym, np. Gdańsk - Hel (bardzo wygodne i szybkie - 45 min!) oraz dłuższe wyprawy promowe za granicę. Najbardziej oryginalne są jednak rejsy galeonem (patrz poniżej), a niezapomniane - wyprawy o zachodzie słońca...


Tramwaje wodne Gdynia - Hel (i Jastarnia)  - rozkład kursów w sezonie - patrz tutaj


Dostępne połączenia (tam i z powrotem) Gdańsk - Hel, Sopot - Hel oraz Gdańsk - Sobieszewo (Wyspa Sobieszewska) - patrz tutaj.  Podane są również ceny biletów.  • Czarna Perła wypływa w rejsy z Gdańska!


Tym, którzy pragną spędzić czas aktywnie, podczas wizyty w Trójmieście proponujemy rejsy Galeon Lew rejsy wycieczkowe Gdańsk Westerplattem.in dwoma pięknymi statkami, stylizowanymi na  galeony. Na ich pokładach  znajdują się przewodnicy opowiadający o historii i zabytkach Gdańska, Porcie, Stoczni i Westerplatte. Dodatkowo na pokładzie Czarnej Perły oferujemy przewodnika, który w języku niemieckim i angielskim opowie o najciekawszych miejscach, które mijamy.
Muzyka na żywo - na pokładach galeonów Czarna Perła i LewPo dopłynięciu do Westerplatte istnieje możliwość indywidualnego zwiedzenia tego historycznego miejsca i powrotu na jednym ze statków w cenie tego samego biletu.
Dla umilenia podróży, w czasie rejsu gwarantowana jest muzyka na żywo, pyszne przekąski i napoje w pokładowym barze oraz wykwalifikowana i sympatyczna obsługa.
Rejsy wycieczkowe odbywają się od czerwca do końca września od godz. 09:00 do 20:00. Dodatkowo po godzinie 20:00 funkcjonujemy jako tawerna.
Na życzenie organizowane są także rejsy czarterowe po Bałtyku i Zatoce Gdańskiej z muzyką i cateringiem. Galeony są wyśmienitym miejscem na imprezy okolicznościowe, takie jak: urodziny, imprezy integracyjne itp.


tel. 601 629 191, 519 140 201
  Galeony Czarna Perła i Lew zapraszają na pokład !   • GDYNIA - rejsy wycieczkowe z Gdyni


Zapraszamy na rejsy promowe i rejsy wycieczkowe na statkach pasażerskich Stena Line - jednego z największych operatorów promowych na świecie.

Rejsy turystyczne Stena LinePodczas rejsu promem Stena Line możemy zaplanować wiele aktywności. Rozpoczynając od błogiego relaksu w Pure Nordic Spa czyli pokładowym świecie masaży i odnowy biologicznej. Miejsce to zostało stworzone z myślą o orzeźwieniu ciała i ducha. Sauny, kąpiele, masaże i zabiegi kosmetyczne sprawią, że codzienne troski odpłyną w niepamięć. Po energetycznych zabiegach i tropikalnym deszczu w programowalnych prysznicach każdy może poczuć się wspaniale.

Rejsy promem Stena LineWspaniały przypływ pozytywnej energii może też dać dyskoteka do białego rana lub taniec do muzyki granej na żywo. Ponadto na statkach Stena Spirit oraz Stena Vision warto odwiedzić sklep pokładowy, w którym kosmetyki i perfumy można kupić w cenach
nawet 30 proc. niższych niż na lądzie.
Więcej na temat oferty rejsów promami Stena Line - jest tutaj


 


Polecamy także tanie rejsy na trasie Gdynia - Hel i Hel - GdyniaRejsy turystyczne Gdynia - Żegluga Gdańska obsługiwane przez statki spacerowe firmy Żegluga Gdańska. Statki wypływające w rejsy cumują w pobliżu widocznych z daleka, gdyńskich apartamentowców Sea Towers


Rozkład rejsów Gdynia - Hel - Gdynia - jest tutaj


Cennik rejsów Żeglugi Gdańskiej - jest tutaj


 


Galeon Dragon Gdynia rejsy wycieczkowe po porcie i Zatoce GdańskiejA może rej galeonem Dragon? Galeony mają wspaniałą, 500 letnią już historię, która trwa dRejsy wycieczkowe czartery imprezy na statkuo dzisiaj. Oczywiście bez złota Inków i huku dziesiątek armat, ale za to z bardzo uprzejmą obsługą, nowoczesnym radarem i eleganckim zapleczem gastronomicznym. Galeon Dragon został bowiem tak zbudowany, by Galeon Dragon rejsy turystyczne z Gdynizachowując wizualny romantyzm dawnych okrętów, dbał jednocześnie o wygodę i standardy współczesnych turystów.
 Miejsce cumowania galeonu Dragon - Gdynia, nabrzeże przy Al. Jana Pawła II (przedłużenie Skweru Kościuszki)


Rozkład rejsów wycieczkowych, ceny biletów - pod nr telefonu.
Kontakt -   tel. 601 652 195,  tel. 507 969 183,    • Statek Pirat w Sopocie - rejsy wycieczkowe i czartery


Statek Pirat Sopot - rejsy turystyczne po Zatoce GdańskiejStylizowany statek wycieczkowy "Pirat" Statek Pirat Sopot rejsy wycieczkowejuż siedem lat cieszy zarówno turystów jak i mieszkańców Trójmiasta.
Zaprasza na swój pokład codziennie od rana do późnego wieczora, od połowy maja do połowy pażdziernika.

Degustacja pięknych krajobrazów - w połączeniu z możliwością skosztowania polskiego i śródziemnomorskiego menu wykwintnej restauracji pokładowej - to wyśmienita mieszanka. Klimat wakacyjnej podróży zapewnia także kawiarnia kusząca aromatem kawy i smakiem pysznych deserów. Spragnionych zapraszamy do drink baStatek     Pirat - świetne miejsce na imprezyru.

Pirat łączy tradycyjną oprawę z nowoczesnym wyposażeniem, pozwalającym na komfortową organizację imprez - przy pełnym, certyfikowanym bezpieczeństwie. Jego walory doceniło już wiele renomowanych firm oraz instytucji.

Statek może zabrać na swój pokład do 188 pasażerów. W swojej ofercie ma 40 minutowe rejsy wycieczkowe po Zatoce Gdańskiej (z Sopotu) oraz czartery (także z Gdyni lub Gdańska). Dużym zainteresowaniem cieszą się nocne wyprawy połączone z bankietami lub imprezStatek Pirat zaprasza na rejsy wycieczkowe po Zatoce Gdańskiejami tematycznymi. Romantyczny zachód słońca jest również wspaniałym, niezapomnianym doznaniem...


Zapraszamy na spotkanie z Piratem i przygodą!


Miejsce cumowania: główka molo w Sopocie


Kontakt: tel. 601 703 733, 724 24 24 81


Więcej informacji (ceny biletów, aktualności, oferty) - www.statekpirat.pl  • Łeba - rejsy wycieczkowe, czarter - tel. 601 718 116, tel. 609 153 132

  • Ustka - rejsy wycieczkowe, czarter - tel. 698 523 694, tel. 500 447 956  • Żegluga Wiślana zaprasza na oryginalne rejsy wycieczkowe po Wiśle


Potrafią być romantyczne dla dorosłych i stanowić super przeżycie dla dzieci. Kto jeszcze nie płynął, ten dużo traci, a kto stał się już "wilkiem morskim" - ten da się skusić ponownie... Ahoj na pokładzie!

Relaksująca, kilku -Żegluga Wiślana zaprasza na rejsy turystyczne po Wiśle kilkunastodniowa podróż przez Polskę. Z dala od drogowych szaleństw i lotniskowego tłoku - tutaj wygodna i komfortowa. A jeśli ktoś chce wręcz leniwa, bo krajobrazy same się przesuwają...
Tak, to możliwe dzięki Żegludze Wiślanej. Na ostatniej w Europie, tak wielkiej, nieuregulowanej, pełnej dzikich zakątków rzece.
Wyposażone w prysznice, ogrzewanie, kuchnię oraz łączność - luksusowe jachty Żeglugi zapewniają pełen komfort podczas podróży. Na czterech (do wyboru) odcinkach trasy z Gdańska do Krakowa, można oddawać się wszelkim przyjemnościom: wędkarstwu, zwiedzaniu pobliskich atrakcji czy po prostu błogiemu lenistwu.

Biuro Żeglugi tel. 32 615 02 86 (pn-pt: 8-15), informacja: tel. 784 017 018.
Więcej: www.zeglugawislana.pl


Na noclegi w Gdańsku zaprasza Hotel Czarna Perła!


Hotel Czarna Perła Gdańsk


Zapraszamy na rejsy wycieczkowe z Gdyni, Sopotu, Gdańska, Łeby i Ustki