Sylwester nad morzem, w Trójmieście, na Pomorzu 2016/2017

logo
A A

Sylwester nad morzem to szamapański pomysł - zapraszamy na bal sylwestrowy w Trójmieście i szaloną zabawę na Kaszubach na koniec roku 2016! Zabawa sylwestrowa 2016/2017 rozpocznie się w sobotę, a skończy w niedzielę. Pokaźny zestaw pomysłów, ofert i pakietów (poniżej) pozwalajak co roku wybrać coś dla siebie tak pod kątem ceny jak i charakteru imprezy.


Skoro to jeden z najważniejszych dni (nocy) w roku, warto zadbać o bardziej uroczystą oprawę i sprawdzonego organizatora, z którym powitamy Nowy Rok 2016. Zapraszamy do miejsc, które warto wybrać z uwagi na:Sylwester nad morzem 2016/2017

proponowany klimat i nastrój
oferowany komfort i wygody
dobrą cenę i odpowiednią jakość
bogate wyposażenie
dogodne położenie


Trójmiasto bawi się także na wolnym powietrzu. W Gdańsku i Gdyni odbędą się wielkie zabawy "pod chmurką". Być może również w tym roku w Sopocie będzie mozna podziwiać pokaz sztucznych ogni na plaży przy molo.


Stopniowo przedstawimy więcej propozycji koncertów i zabaw noworocznych oraz pobytów sylwestrowych.


Ale już dzisiaj możemy zaprosić na Pomorze:Do Siego Roku - zapraszamy na szampańską zabawę sylwestrową 2016/2017 w malowniczo położonym Hotelu SPA Niedżwiadek.  Przy muzyce wodzireja, kosztując sylwestrowych specjałów naszego Szefa Kuchni razem powitajmy nadchodzący rok w przyjaznym towarzystwie, Zostań królową balu sylwestrowego, a po noworocznym śniadaniu zrelaksuj ciało i umysł w naszym zakątku SPA z krytym basenem, sauną oraz innymi atrakcjacji. Oferujemy również nasze przedszkole dla dzieci „Niedźwiadek”. W ramach oferty proponujemy m.in:

• komfortowe noclegi z wyżywieniemSylwester na Kaszubach 2016/2017
• Bal Sylwestrowy z Wodzirejem
• wybór Miss Balu Sylwestrowego
• zabawa z kapelą Kaszubską
• zabawa przy szantach i pokaz sztucznych ogni z laserem
• Muzyka fortepianowa na żywo w wykonaniu Adama Tulińskiego
• Klub Wesołego Niedźwiadka - dla dzieci jeden film w kinie 6D gratis
• Zwiedzanie Muzeum Zabawek, kulig konny lub quadem

Więcej szczegółów bogatej oferty sylwestrowej 2016 - jest tutaj


Wkrótce kolejne oferty na Sylwestra 2016/2017...