Łeba atrakcje nad morzem

logo
A A

Największe wydmy w Polsce i największe atrakcje - największy labirynt 3D, największy park Fokarium w Sea Park Sarbsk koło Łebyedukacyjno- rozrywkowy - Sea Park Sarbsk, dinozaury... To nie przypadek. Łeba ma do zaoferowania coraz więcej pomysłów na wakacje nad morzem 2014! 


W tym sezonie warto zwrócić szczególną uwagę na Sea Park położony w Sarbsku, 8 kilometrów od Łeby. Są tam m.in: unikalne fokarium, oceanarium, kino 5D oraz muzeum marynistyczne.


Więcej o tym wciąż powiększającym się parku rozrywki i edukacji - jest tutaj


Ścieżka w Łeba Park - parku dinozaurów nad morzemPomorskie dinozaury także się rozrastają. W Gniewinie są dwa, Gdańsk Oliwa (na terenie ZOO) ma ich kilkanaście,  w Malborku (ruchome dinozaury!) urosło 40 sztuk, a w Łebie zadomowiła się blisko setka. Niektóre łebskie monstra dojrzymy z daleka - najwyższy ma 13 metrów, a  najdłuższy 45! Inne gady znienacka wyłonią się tuż przy kładce prowadzącej przez zarośla. Coś wystaje  z bagna... Kilkanaście metrów dalej, w lesie,  jest  jakby spokojniej, ale czy te dinozaury na pewno są sztuczne ?!


Łeba Park - szukamy dinozaurów w parku jurajskimNa obszarze prawie 20 hektarów parku jurajskiego Łeba Park znajdziecie także place zabaw m.in z torem przeszkód. A ponadto: pojazdy jakimi jeździli jaskiniowcy Flinstonowie, wykopaliska archeologiczne, groty Neandertalczyków, kino 5D oraz sklepy i galerie z bursztynem i minerałami. Więcej o ParkuAtrakcji dla dzieci i dorosłych jest mnóstwo - weekend w Łebie może być za krótki, więc może urlop lub wczasy nad morzem?


Park Dinozaurów w Łebie (dojazd, godziny otwarcia itp.) są - tutaj


Atrakcje i ciekawostki turystyczne Łeby - są tutaj


Noclegi nad morzem 2014 - Łeba - są tutaj


Park Linowy Tarzan Park


Tarzan Park Łeba park linowy nad morzem


Sea Park Sarbsk - tyle atrakcji blisko Łeby!


Atrakcje Sea Park Sarbsk koło Łeby


Największy w Polsce stały Labirynt 3D - w Łebie!


Labirynt Park Łeba 3D


Aktywne atrakcje w Łebie - Power Park zaprasza!


Łeba atrakcje Power Park