Jarmark Bożonarodzeniowy Sopot 2017

  • termin : 01 Grudnia 2017 - 17 Grudnia 2017
  • miasto : Sopot
  • ulica : Plac Przyjaciół Sopotu
  • bilety : wstęp wolny
logo
A A

Poczuj Święta w Sopocie podczas Sopockiego Jarmarku Bożonarodzeniowego!
Zapraszamy na zakupy podczas Sopockiego Jarmarku Świątecznego, który będzie świąteczną edycją Pikniku SOPOT na Placu Przyjaciół Sopotu.
Piknik będzie czynny w godz. 9.00-18.00 w weekendy:
1-3 grudnia
8-10 grudnia
15-17 grudnia (edycja specjalna).

Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji oraz szeroką ofertę kulinarną, gastronomiczną, dekoracyjną oraz designerską.

SLOW FOOD
Jarmark Bożonarodzeniowy Sopot 2017Na tegorocznym jarmarku pojawi się wielu producentów z różnych stron Polski. Każdy zaprezentuje bogatą w tradycję ofertę kulinarną. Łącznie wystawi się kilkudziesięciu wystawców z produktami regionalnymi: świeże i wędzone ryby, wędliny, dziczyzna, gęsina, długo dojrzewające sery, przetwory, wypieki, pierniki, garmaż, chałwa, miody, świeże zdrowe soki, wypieki bezglutenowe, sękacze, tzw. śledzik sopocki, świeżo palone kawy, słodycze, bigos, pierogi, makarony, pierożki, bakalie, chleby, oliwy.
CHOINKI
Sprzedaż i oprawa choinek, ozdoby choinkowe.
HAND MADE
Kilkunastu wystawców, niedużych producentów, artystów, rzemieślników przedstawi wysokiej jakości szeroką ofertę. Będą stoiska z gotowymi prezentami, dekoracjami, zabawkami, mydłem, kosmetykami, biżuterią, książkami, rzemiosłem artystycznym, ubraniami dla dzieci, galanterią.
GASTRONOMIA
Kilkanaście restauracji oferuje mnóstwo kulinarnych atrakcji na miejscu, w atmosferze świątecznej muzyki, zapachów, grzańca i bożonarodzeniowego nastroju.

WIGILIA DLA MIESZKAŃCÓW
Serdecznie zapraszamy sopocian i gości na tradycyjną już WIGILIĘ, która odbędzie się na Placu Przyjaciół Sopotu 17 grudnia.
Tego dnia na scenie wystąpią ze świątecznym repertuarem artyści, m.in. Piotrek Kosewski z zespołem, Teatr Plama czy chór Gospel. Jak co roku zostanie przygotowany poczęstunek dla mieszkańców, a dla kupujących na jarmarku – prezenty. Dla dzieci przewidziano świąteczne pokazy Królowej Śniegu oraz eksperymenty z Elfami i Mikołajem.

KARUZELA DLA DZIECI
Po Jarmarku świąteczny nastrój pozostanie na Placu Przyjaciół za sprawą XIX-wiecznej karuzeli, która będzie bezpłatnie wozić dzieci od 18 do 26 grudnia.

Więcej informacji na facebook.com/pikniksopot


Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy 2017 w Sopocie!


Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku - jest tutaj


Inne jarmarki świąteczne oraz oferty pobytowe w pomorskim - są tutaj