Boże Narodzenie 2014 na Kaszubach Święta nad morzem

logo
A A

Ani się obejrzymy jak nadejdą Święta i Wigilia 24 grudnia 2014 roku. Zapraszamy na Boże Narodzenie na Kaszuby i nad morze oraz do Trójmiasta. Jeśli chcemy naprawdę wypocząć, to pozwólmy je przygotować komuś za nas. WŚwięta na Kaszubachówczas wystarczy zadbać o prezenty pod choinkę i parę dni wolnego - aby wszystko odbyło się bez pośpiechu. Potem życzenia, kolędy i pyszne potrawy świateczne. Do tego spokój i i oddech, którego tak często brakuje w natłoku spraw. Tak przyjemny w Boże Narodzenie...


Zapraszamy też na imprezy poprzedzające święta oraz do kilku miejsc z tradycjami, w których Goście poczują się jak w domu. A piękny wystrój i ciekawe, kaszubskie tradycje dostarczą wiele miłych wrażeń.


GDAŃSK - Jarmark Bożonarodzeniowy 2014 - 5-23 grudnia 2014Święta Bożego Narodzenia 2014 KaszubyKilkudniowy pobyt pozwoli Państwu poznać  kaszubskie zwyczaje oraz wyśmienite potrawy serwowane przez naszą kuchnię. Gwarantujemy, że święta z nami pozostawią miłe wspomnienia.
Przygotowaliśmy dla Państwa specjalny pakiet świąteczny w dniach 24-27 grudnia 2014 obfitujący w atrakcje, pyszne, obfite jedzenie i czyste, świeże powietrze, na którym łatwo będzie się pozbyć nadmiaru kalorii. A wspaniałe widoki Szwajcarii Kaszubskiej sprawią, że pomyślą Państwo o następnej imprezie u nas :-)

Szczegóły programy Świąt Bożego Narodzenia w CWSO - są tutajZapraszamy na pobyt bożonarodzeniowy 2014 w najchętniej odwiedzanym hotelu na Kaszubach, Zaskoczymy Cię ilością atrakcji! Spędź z nami święta w ciepłej i rodzinnej atmosferze, przy suto zastawionym stole. Wykwintne potrawy, wspólne kolędowanie i radość z prezentów otrzymanych z rąk prawdziwego Świętego Mikołaja... Gwarantujemy mnóstwo świątecznych atrakcji, zarówno dla Małych jak i Dużych tj. uroczysta wigilijna kolacja, prezenty pod choinką, kulig, wspólne lepienie bałwana, przedszkole dla dzieci, itp.

Więcej inofrmacji na temat oferty bożonarodzeniowej 2014 - jest tutaj


Wkrótce kolejne oferty na Święta 2014!