Boże Narodzenie na Kaszubach i nad morzem 2015

logo
A A

Jeszcze dużo czasu zanim nadejdą Święta i Wigilia 24 grudnia 2015 roku, ale tym, którzy lubią planować z wyprzedzeniem juz możemy coś zaproponować. Zapraszamy na Boże Narodzenie na Kaszubach, nad morze oraz do Trójmiasta. Jeśli chcemy naprawdę wypocząć, to pozwólmy je przygotować komuś za nas. WŚwięta na Kaszubachówczas wystarczy zadbać o prezenty pod choinkę i parę dni wolnego - aby wszystko odbyło się bez pośpiechu. Potem życzenia, kolędy i pyszne potrawy świateczne. Do tego spokój i i oddech, którego tak często brakuje w natłoku spraw. Tak przyjemny w Boże Narodzenie...


Zapraszamy także na imprezy poprzedzające święta oraz do wybranych miejsc z tradycjami, w których Goście poczują klimat Świąt Bożego Narodzenia. A piękny wystrój i ciekawe, kaszubskie tradycje dostarczą wiele miłych wrażeń. W tym roku Wigilia przypada przypada we czwartek.


GDAŃSK - Jarmark Bożonarodzeniowy 2015 - 5-23 grudnia 2015


GDAŃSK - Inauguracja Gdańskiej Choinki - 5 grudnia 2015Zapraszamy na pobyt bożonarodzeniowy 2015 w najchętniej odwiedzanym hotelu na Kaszubach, Boże Narodzenie 2015 pomorskieZaskoczymy Cię ilością atrakcji - basen, sauna, jacuzzi, kino 6d i wieleinnych! Spędź z nami święta w ciepłej i rodzinnej atmosferze, przy suto zastawionym stole. Wykwintne potrawy, wspólne kolędowanie i radość z prezentów otrzymanych z rąk prawdziwego Świętego Mikołaja... Gwarantujemy mnóstwo świątecznych atrakcji, zarówno dla Małych jak i Dużych tj. uroczysta wigilijna kolacja, prezenty pod choinką, kulig, wspólne lepienie bałwana, przedszkole dla dzieci, itp.

Więcej inofrmacji na temat oferty bożonarodzeniowej 2015 - jest tutaj