Boże Narodzenie na Kaszubach - Święta nad morzem 2018

logo
A A

W tym roku mamy trochę dłuższe Święta Bożego Narodzenia. WiŚwięta na Kaszubachgilia 24 grudnia 2018 przypada w poniedziałek. Pragnącym wypoczynku bez sprzątania, gotowania i myślenia o całej logistyce zaproponujemy wiele ofert ciekawych pobytów świątecznych. Zapraszamy na Boże Narodzenie na Kaszubach, nad morzem, w Trójmiecie... Jeśli chcemy naprawdę wypocząć, to pozwólmy je przygotować komuś za nas. Wówczas wystarczy zadbać o prezenty pod choinkę i parę dni wolnego - aby wszystko odbyło się bez pośpiechu. Potem życzenia, kolędy i pyszne potrawy świateczne. Do tego spokój i i oddech, którego tak często brakuje w natłoku spraw. Tak przyjemny w Boże Narodzenie...


Zapraszamy także na liczne jarmarki bożonarodzeniowe z największym U Maryli - zapraszamy na Święta na Kaszubachw regionie - w Gdańsku. Jak co roku pełne wyróbów rzemiosła, żywności ekologicznej oraz artystycznych drobiazgów są ciekawą alternatywą dla typowego centrum handlowego.
Warto też zwrócić uwagę na piękne iluminacje świetlne oświetlające śródmieście Gdańska oraz Park w Gdańsku Oliwie. Wieczorny spacer, mimo zdarzających się tłumów w tym miejscu, może dostarczyć pięknych, niezapomnianych wrażeń estetycznych.
Tradycyjnie, przez kilka dni, po Gdańsku będzie jeździć  wyjątkowy tramwaj świąteczny. Przyozdobiony setkami lampek choinkowych, zabytkowy wagon typu N kursuje po zmroku, zwykle od godz. 15 do godz. 20. Szczegółowy rozkład jazdy podamy w późniejszym terminie.


Jarmark Bożonarodzeniowy Gdańsk 2018 - jest tutajTramwaj Świąteczny Gdańsk - fot. Kacper Rompca


Wkrótce wiecej iinformacji o jarmarkach bożonarodzeniowych, wydarzeniach świątecznych oraz pakietach pobytowych.