Gdyńska Noc Sylwestrowa 2017/2018

  • termin : 31 Grudnia 2017 - 01 Stycznia 2018
  • miasto : Gdynia
  • ulica : Skwer Kościuszki
  • bilety : wstęp wolny
logo
A A

Miasto Gdynia zaprasza na miejską plenerową zabawę - Gdyńską Noc Sylwestrową 2017!

Trzy lata temu „Sylwestrow Moc Przebojów” w Gdyni zgromadziła 150 tysięcy gości na Skwerze Kościuszki i ponad sześć milionów widzów, którzy oglądali Telewizję POLSAT.  Tradycyjnie, główne ulice miasta zostały roświetlone pięknymi iluminacjami. Na Skwerze Kościuszki światełka przyozdobiły fontannę i okoliczne drzewa. Istotnym walorem zabawy jest świeże powietrze - znacznie czystsze niż w innych, dużych miastach o tej porze roku.


Według Biura Prasowego UM Gdynia tradycyjnie zapowiada się bardzo ciekawa edycja Sylwestra Miejskiego.  Nowy Rok 2018 w Gdyni powitają z publicznością znane gwiazdy.


Aby zabawa nie ograniczała sie jedynie do koncertów, Urząd Miejski w Gdyni przygotuje szereg atrakcji towarzyszących. Organizatorzy mają nadzieję, że bardziej nowoczesne podejście zachęci do wspólnego spędzenia czasu na Skwerze Kościuszki.

Tuż przed północą serdeczne życzenia noworoczne złoży tradycyjnie prezydent Gdyni. Punktualnie o północy  rozpocznie się pokaz sztucznych ogni.


Sylwester Miejski - Gdyńska Noc Sylwestrowa 2017/2018 - program będzie uzupełniany


Gdyńska Noc Sylwestrowa - fot. Maurycy Śmierzchalski, www.facebook.com/gdyniagodz. 00.00 - pokaz sztucznych ogni


Gdańska Noc Sylwestrowa - jest tutaj


Zdjęcia Gdyńskiej Nocy Sylwestrowej (nr 3-9) w galerii poniżej - są autorstwa Maurycego Śmierzchalskiego i pochodzą z profilu www.facebook.com/gdynia


 Zapraszamy serdecznie na wspól
Gdyńską Noc Sylwestrową 2017/2018!
Imprezy 2017 w pomorskim