Gokarty Sopot - tor kartingowy w Sopocie i Władysławowie - zapraszamy do Kart Center

  • miasto : Sopot
  • ulica : 3 Maja - Sopot Wyścigi
A A

KartCenter zaprasza na swoje tory kartingowe w Sopocie i Władysławowie!


Sopot - Kartcenter


KartCenter Sopot zaprasza na tor gokartowy w SopocieKartCenter działa w Trójmieście od 2008 roku. Stworzyliśmy tutaj tor, który jak ufamy, wnosi zupełnie nowe standardy do polskiego, amatorskiego kartingu.
Wielofunkcyjny obiekt znajduje się w Sopocie na terenie byłej wyładowani kolejowej PKP tuż obok przystanku SKM Sopot Wyścigi. Asfaltowy tor gokartowy o długości aż 520 metrów, wyposażony w specjalnie umocnione bandy z tworzywa polietylenowego oraz 30 metrowy stalowy most są gwarancją niezapomnianych wrażeń!
    
KartCenter zawsze starało się świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Odzwierciedleniem tego założenia są też dostępne u nas maszyny. Gokarty firmy Sodi – światowego lidera branży gokartowej, model RX7 200 CC SchumiKart na pewno nie rozczarują nawet największych pasjonatów dużych prędkości.
 
KartCenter Sopot - gokarty w środku TrójmiastaNasza oferta jest także skierowana dla młodszych „kierowców”. Posiadamy w naszej flocie specjalne gokarty o pojemności 160 CC dostępne wyłącznie dla dzieci ( pow. 7 roku życia i 135 cm wzrostu ).


Restauracja Kartcenter SopotWszystkich gości zapraszamy do naszej wygodnej restauracji, której menu polecamy - tutaj


Nastawieni jesteśmy zarówno na klienta indywidualnego jak i grupy zorganizowane. Organizujemy także imprezy okolicznościowe – imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie, urodziny itp.  • Obiekt we Władysławowie to nowy tor kartingowy nad morzem - we Władysławowie -  o długości aż 350 metrów i szerokości 8-9 metrów, pokryty jest specjalną, podwójną warstwą asfaltu.


Tor posiada wyprofilowane zakręty, pułapki żwirowe oraz tralki od wewnętrznych zakrętów. Obiekt został zbudowany z uwagą skoncentrowana na bezpieczeństwie - zarówno na torze jak i w otoczeniu. Maksymalna ilość ścigających się zawodników to 10 osób.

Na torze kartingowym KartCenter Władysławowo można bezpiecznie korzystać z bardzo szybkich kartów. Dla zawodników o większych umiejętnościach czekają karty Sodi RX7 o pojemności 390 cm3 i mocy 14 KM!

Godziny otwarcia toru (latem od 10.00 do zmierzchu) - są tutaj
Cennik (jazda, wynajem toru, inne) - jest tutaj

Władysławowo, ul. Starowiejska 26
Rezerwacje: tel. 512 303 466,  Firmy: tel. 514 601 446


Tor gokarty Władysławowo KartCenter


Sopot  rezerwacje: tel.+48 692 277 978  


Dane GPS: 54.26'02.40" - 18.33'49.38" (wjazd od ul. 3 Maja w Sopocie)


Cennik - jest tutaj  inne informacje -  www.kartcenter.pl


Tor jest czynny - tutaj


Zapraszamy na gokarty do Kart Center! (Sopot,  Władysławowo)


Noclegi w Sopocie - są tutaj