Imprezy integracyjne, team building, imprezy firmowe

  • miejscowość : Trójmiasto, Kaszuby, pomorskie
  • ulica : Gdynia, Chmielno, Drzewina, Gowino, Lipa, Lublewo, Pomlewo, Pszczółki, Sopot
A A

Województwo pomorskie i jego regiony - Kociewie, Bory Tucholskie i szczególnie Kaszuby - są bardzo atrakcyjnym miejsce na imprezy integracyjne dla firm. Urozmaicony teren z leśnymi wzgórzami oraz jeziorami (na Kaszubach jest ich blisko 700) pozwala przygotować urozmaicone programy spotkań. Bliskość aglomeracji Trójmiasta, dobra komunikacja (m.in autostrada  A1 Gdańsk - Łódź) ułatwia organizację i przeprawadzenie zajęć integracyjnych. Poniżej proponujemy wybrane, sprawdzone już miejsca. Blisko morza, blisko Trójmiasta - choć i w samym Trójmieście znajdziemy bardzo dobre warunki do integracji.


Pomorskie imprezy integracyjne
- oferty team building dla firmTo niezwykłe miejsce na imprezy w Trójmieście stworzone przez prawdziwych pasjonatów kochających wypoczynek i sporty na wolnym powietrzu. Których specjalnością jest zdrowa adrenalina i przygoda. To największy park przygody w Polsce.

Adventure Park Gdynia powstał w pięknym lasie w Trójmieście, na dawnym torze motocrossowym, z Imprezy integracyjne nad morzemwidokiem na Zatokę Gdańską. Rozliczne atrakcje dla dzieci i dorosłych dostarczają wszystkim niesamowitych wrażeń. Teren Parku jest profesjonalnie przygotowany do realizacji najróżniejszych spotkań, wydarzeń firmowych, imprez, aktywności i sportów. Znajdują sią tutaj trzy specjalnie urządzone miejsca piknikowe mogące pomieścić od 30 do 300 osób - łącznie około kilkuset osób. Ważnym atutem jest bardzo dobre skomunikowanie z Gdańskiem, Sopotem i Gdynią, duży parking i wielofunkcyjne zaplecze.

Dzięki zdobytej wiedzy i licznym kontaktom możemy Państwu zaproponować:
Imprezy integracyjne w Trójmieście- ciekawe pikniki firmowe
- oryginalne eventy promocyjne
- imprezy integracyjne oraz motywacyjne
- szkolenia, treningi, pokazy
- festyny tematyczne

Zapraszamy nad morze, do Trójmiasta, do Adventure Park Gdynia - tutajKartCenter to doświadczony organizator, który przygotował i zadbał o odpowiedni przebieg uż ponad 100 wydarzeń charakterze integracyjnym, rozrywkowym, charytatywnym i szkoleniowym. Jako oficjalny Partner firmy SODI (światowego lidera w produkcji gokartów) organizuje m.in  ligę międzynarodowych wyścigów Sodi World Series.  

Imprezy integracyjne w Trójmieście organizujemy przede wszystkim w oparciu o nasz tor gokartowy w Sopocie. Tutaj znajduje się  takze rozbudowane zaplecze obejmujące m.in restaurację oraz hostel. Naszą standardową ofertę rozbudowujemy wykorzystująć dodatkowo:
- nasze tory gokartowe w Trójmieście - w Gdyni - tutaj oraz w Gdańsku (najbardziej innowacyjny w Polsce) - tutaj
- transport naszymi elektrycznymi busami Eco Line - tutaj
Liczebność grup pracodawców, pracowników i kluczowych klientów waha się od 6 do 100 osób - z kraju i zagranicy.

Proponowane scenariusze rozrywki oraz integracji zawierają m.in szkolenie z jazdy na gokartach, wyścigi (zapewniamy ubiory i sprzęt), spotkanie lub treningi z p. Michałem Starnawskim – kierowcą wyścigowym (Mistrz i vice Mistrz Polski w wyścigach samochodowych) i wybitnym trenerem w sportach motorowych.  Więcej informacji - jest tutaj

Wśród wielu naszych zadowolonych klientów znajdą Państwo firmy duże i małe. Dla przykładu podamy kilka najbardziej znanych: Imprezy integracyjne Trójmiasto SOPOT
- BZWK SA
- Cola Cola
- Ericcson
- Intel
- Kompania Piwowarska
- Polkomtel (Plus GSM)

Aby przedstawić Państwu odpowiedni program i wycenę imprezy integracyjnej, szkoleniowej (lub o innym chcarakterze), prosimy o kontakt:

KartCenter
Sopot Wyścigi, ul. 3 Maja 69c
rezerwacje: tel. +48 692 277 978
firmy: tel. +48 514 601 446
restauracja: tel. +48 791 780 002
hostel: tel. +48 530 858 717
e-mail: pitstop@kartcenter.pl
www.karcenter.pl
FB: www.facebook.com/kartcenter  • GDYNIA - Stena Line - imprezy integracyjne na morzu - pełen wybór!


Imprezy integracyjne na morzu - Stena LineBytów i jego malownicze okolice są świetną scenerią dla różnego rodzaju imprez integracyjnych. Firma Witakówka i Szkolenia Strzeleckie w Bytowie od lat specjalizują się w ich organizacji. Bazując na zdobytym doświadczeniu, i rozległej wiedzy specjalistycznej, proponujemy obsługę takich wydarzeń jak:

• pikniki firmowe z cateringiemImprezy dla firm KASZUBY - Witakówka
• imprezy integracyjne w plenerze z gastronomią
• obozy, kolonie, wycieczki, rajdy, zloty, biwaki
• wypożyczanie kajaków, namiotów, pawilonów, stołów, ławek
• strzelania z łuku, broni pneumatycznej, myśliwskiej i bojowej;
• zajęcia wysokościowe na ściance do wspinaczki i inne zabawy linowe
• spływy kajakowe, szkolenia strzeleckie, nauka rzucania nożem
• jazda konna w terenie, szkolenia z pierwszej pomocy

Zapraszamy do kontaktu - na życzenie przedstawimy szczegółowe oferty, scenariusze i kosztorysy.


Wiatkówka, Szkolenia Strzeleckie
Bytów - Rzepnica, ul. Ks. J. Popiełuszki 25
tel. +48 698 040 001
www.szkoleniastrzeleckie.pl  • DĄBRÓWKA - MTW GRYF imprezy integracyjne - przejazdy sprzętem wojskowym


Muzeum Techniki Wojskowej GRYF w Dąbrówce koło Wejherowa znajduje się na terenie dawnej jednostki wojskowej, siedziby 25. dywizjonu rakietowego Obrony Powietrznej. Miejsce znajduje się kilkanaście kilometrów od Trójmiasta.

Imprezy firmowe integracyjne KaszubyPosiadane zbiory Muzeum obejmują m.in 50 różnego rodzaju pojazdów wojskowych: czołgów, transporterów, ciężarówek, motocykli i samochodów. Większość eksponatów pochodzi z okresu II wojny światowej oraz lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku.

GRYF specjalizuje się w dynamicznych pokazach posiadanych pojazdów, które często biorą udział w różnego rodzaju wydarzeniach, także realizacjach filmowych. Dzięki temu nasi Goście mogą dotknąć sprzętu, zobaczyć go w ruchu, a nawet przejechać się wybranymi eksponatami.

Serdecznie zapraszamy na niezapomniane imprezy integracyjne dla firm, szkół i grup zorganizowanych.  W ofercie Muzeum GRYF znajdują się:

■ przejażdżki czołgami T-55A, Pantera oraz innymi przejazdy czołgiem - pomorskie - okolice Trójmiastapojazdami wojskowymi (BRDM-2, BAT-M)
■ przejażdżki off-road 4 x 4 Mercedesami G „Wolf”
■ przejażdżki motocyklami wojskowymi z koszem oraz wyjątkowym i niespotykanym „Rydwanem antygrawitacyjnym”
■ strzelnica ASG
■ ćwiczebne pole minowe oraz rzutnia granatów
■ zwiedzanie muzeów z przewodnikami
■ multimedialna sala konferencyjna

W ramach imprezy zapewniamy catering dopasowany do gustów gości. Przygotujemy także Ognisko, grill oraz wojskową grochówkę z kuchni polowej. Na życzenie dostępna jest również baza noclegowa. Istnieje mozliwość zapewnienia transportu gości do i z Muzeum.

Szczegółowe rozwiązania, atrakcje i program imprezy integracyjnej przedstawimy na życzenie -zapraszamy do kontaktu!

Muzeum Techniki Wojskowej GRYF
84-242 Dąbrówka, ul. ppłk. Ryszarda Lubowiedzkiego 2
Rezerwacje, terminy: Tel: 609-622-242, 667-910-060
www.muzeumgryf.pl
kontakt@muzeumgryf.pl
Dane do nawigacji GPS: 54°33.129’N   18°10.334’ENasz ustronnie położony ośrodek wypoczynkowy znajduje się około 35 km od Gdańska, z dala od hałasu, ruchliwych dróg i codziennego zgiełku. Do dyspozycji gości oddajemy 50 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami (prysznic +WC). Pokoje są 2, 3, 4, 5 i 6-osobowe. W obiekcie jest również duża sala sportowo dydaktyczna o powierzchni 70 m2, jadalnia oraz dwa zewnętrzne namioty sferyczne do zajęć dydaktycznych. W najbliższym otoczeniu obiektu jest także specjalnie przygotowany krąg ogniskowy oraz boisko sportowe.


Obiekt po generalnym remoncie wykonanym na przełomie 2016/2017 r zyskał na funkcjonalności. Goście Przystanku Drzewina mogą skorzystać z wielu atrakcji, jakie zlokalizowane są na jego terenie oraz w jego najbliższej okolicy. Łącznie dysponujemy ponad 2 i pół hektara terenów zielonych, które przylegają do naszego ośrodka. Do głównych atrakcji Przystanku należą m.in.:
Imprezy integracyjne dla firm okolice Gdańska.
pole paintaballowe o powierzchni ponad 1500 m2
tor zorbingowy
strzelnica ASG oraz łucznicza
wioska indiańska
wielofunkcyjna sala o powierzchni 70 m2
dwa zewnętrzne kuliste namioty o powierzchni 35 m2 oraz 150 m2
infrastruktura sportowa
zaplecze gastronomiczne

Zapraszamy do kontaktu celem przedstawienia szczegółowej oferty z naszej bogatej palety scenariuszy integracyjnych. Oferta dla firm - jest tutajOkolice Wejherowa znane są z malImprezy dla firm pomorskieowniczych zakątków położonych pośród rozległych lasów. 5 kilometrów od Wejherowa, kilkanaście od Gdyni, na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego znajduje się Gościniec Oyocwa Zagroda. Kompleks składa się ze stylowej karczmy, sali bankietowej i biesiadnej, chaty z przytulnymi noclegami oraz Krainy Przygód dla dzieci - specjalnie zaprojektowanej do szalonych zabaw.

Malownicze ukształtowanie okalającego terenu oraz nasze kilkunastoletnie doswiadczenie w organizacji plenerowych imprez integracyjnych pozwala nam przygotować specjalny program na Państwa życzenie. Nasi Goście cenią sobie nasz kameralny klimat oraz uprzejmą, życzliwą i fachową obsługę. Wszyscy miło wspominają także naszą kuchnię :-)

Więcej zdjęć - jest tutaj.               Zapraszamy do kontaktu:
Manager do spraw organizacji imprez firmowych i plenerowych
tel. kom.: 783 773 222
e-mail: manager@oycowazagroda.pl
www.oycowazagroda.plPiękne położenie, świetne wyposażenie, wieloletnie doświadczenie w obsłudze grup, animacji, szkoleń i spotkań integracyjnych - to mocne walory Ośrodka Wypoczynkowego Półwysep Lipa nad jeziorem Wdzydze.
Firma zajmuje się kompleksową obsługą Klientów biznesowych, którzy cenią profesjonalizm, elastyczność oraz kreatywność.
Bazą dla różnego rodzaju wydarzeń jest nasz Ośrodek z rozbudowaną infrastrukturą posiadający m.in kilka wyposażonych sal o różnym przeznaczeniu i wielkości oraz obszerną, całoroczną bazę noclegową w drewnianych domkach. Spośród posiadanych udogodnień i atrakcji wykorzystywanych w programach integracji i szkoleń można wymienić m.in:

- wypożyczalnie rowerów, sprzętu sportowego i wodnegoImprezy integracyjne na Pomorzu
- boiska do siatkowki, street ball'a i piłki nożnej (mini)
- pole i sprzęt do paintballa, plażę i kapielisko
- strzelnicę do wiatrówek, łuków i markerów
- tyrolkę i trampolinę
- bilard, cymbergaj, piłkarzyki, tenis stołowy, saunę

Atrakcyjne otoczenie pozwala dodatkowo realizować urozmaicone scenariusze gier terenowych.
Z przyjemnością zaproponujemy program imprezy integracyjnej (nawet dla 400 osób) i szkolenia "uszyty na miarę" - zapraszamy do kontaktu:
Imprezy integracyjne Półwysep Lipa - fot. Jacek Knitter
Półwysep Lipa
Wdzydze Tucholskie, Lipa 2,
tel. 601 846 265, tel. 601 058 336
www.polwyseplipa.pl
FB: Półwysep LipaStrzelnica sportowa-myśliwska Czapla w Lublewie to prawdziwie wystrzałowe miejsce na imprezę integracyjną. Ustronne położenie blisko Gdańska, dużo wolnej przestrzeni oraz odpowiednia infrastruktura piknikowa pozwalają na zorganizowanie niezapomnianego spotkania. Odbywają się tutaj:

Imprezy integracyjne pomorskie- szkolenia dla osób indywidualnych i grup,
- nauka strzelania dla dorosłych i młodzieży,
- imprezy integracyjne z nauką strzelania,
- ogniska i biesiady przy pieczonym dziku,
- zawody strzeleckie.

Strzelnica jest obiektem całorocznym z 4 osiami strzeleckimi o Imprezy integracyjne - Strzelnica Czapla - pomorskiedługości do 300 metrów (część stanowisk strzeleckich jest zadaszona). Oddalona od centrum Gdańska zaledwie o 14 km, a od obwodnicy Trójmiasta tylko 7 km,
W otoczeniu pięknej przyrody - lasów i jeziora - proponujemy także nową atrakcję - strzelanie do rzutków - wyrzucanych w powietrze przez specjalną maszynę.

Dysponujemy parkingiem, miejscem ogniskowo-grilowym, salą kominkową na 40 osób doskonałą na małe przyjęcia lub ogrzanie się w chłodniejsze dni, namiotami ze stołami i ławkami na 100 osób. Więcej o naszych obiektach - jest tutaj

Aktualny cennik - jest tutaj
Nasza druga strzelnica - kryta - i salon sprzedaży w Gdańsku - jest tutaj  • OCYPEL - Mleczarz - imprezy integracyjne w Borach Tucholskich, na Kociewiu


Polecamy świetne miejsce na imprezy integracyjne nad jeziorem Ocypel w Borach Tucholskich. Imprezy integracyjne Bory TucholskieRozbudowana infrastruktura zapewnia bardzo dobre warunki szkoleniowe i konferencyjne. Leśny mikroklimat, świeże powietrze, czysta woda, cisza i spokój pozwalają z kolei na efektywny relaks.

Organizatorzy imprez firmowych, integracyjnych szkoleń i konferencji mają tutaj dużą swobodę w konstrukcji programu pobytu grup. Wśród udogodnień znajdują się tutaj:

■ 2 klimatyzowane, wyposażone sale konferencyjne (do 100 osób)
■ zaplecze gastronomiczne (obiady serwowane, śniadania, kolacje, przerwy - bufetowe)
■ kryty basen całoroczny ze zdrową wodą ozonowaną
■ wypożyczalnia kajaków (z transportem) i sprzętu wodnego
■ całoroczna baza noclegowa (apartamenty oraz domki 1 i 2 poziomowe)
■ piaszczysta plaża, wiata grillowa i inne

Służymy swoim wsparciem i wieloletnim doświadczeniem.
więcej o Mleczarzu oraz pięknej okolicy Ocypla - jest tutajDogodnie położony blisko Gdańska (25 km do centrum) i Trójmiasta Hotel Kozi Gród **** jest bardzo dobrym miejscem na organizację wszelkiego typu imprez firmowych. Szkolenia, IMPREZY INTEGRACYJNE NA POMORZU - KOZI GRÓDkonferencje, bankiety, spotkania, zjazdy oraz imprezy integracyjne mają zapewnione w Hotelu komfortowe warunki obsługi oraz możliwość dodatkowych świadczeń na życzenie.

4 hektary zielonego terenu należącego do kompleksu hotelowego oraz malownicza, leśna okolica umożliwia stworzenie urozmaiconego programu imprezy integracyjnej. Współpraca ze sprawdzonymi profesjonalistami pozwala na staranne i szczegółówe przygotowanie atrakcyjnych zajęć uwzględniających m.in:

specjalny tor do jazdy na quadach oraz tor do jazdy wozamImprezy integracyjne Kaszuby - Pomlewo i terenowymi
stok do zorbingu, hydrozorbing na hotelowym stawie
profesjonalny park linowy, pole do gry w paintball
zajęcia strzeleckie, walki sumo, marsz na orientację
halę namiotową o powierzchni 450 m2

Gościom parku po trudach dnia proponujemy biesiadę przy ognisku w zadaszonej wiacie grillowej.

Więcej szczegółów naszej bogatej oferty imprez dla firm - jest tutaj
Wigilie firmowe, catering świąteczny - są tutajImprezy integracyjne szkolenia - okolice Trójmiasta
Elitarne imprezy intergracyjne z udziałem psich zaprzęgów - są tutaj
Pozostałe oferty dla firm oraz grup zorganizowanych - są tutaj


Imprezy integracyjne na Kaszubach to jest to!