Imprezy integracyjne, team building, imprezy firmowe

  • miejscowość : Trójmiasto, Kaszuby, pomorskie
  • ulica : Gdynia, Lipa, Chmielno, Gowino, Lublewo, Pomlewo, Pszczółki, Rotembark, Sopot
A A

Województwo pomorskie i jego regiony - Kociewie, Bory Tucholskie i szczególnie Kaszuby - są bardzo atrakcyjnym miejsce na imprezy integracyjne dla firm. Urozmaicony teren z leśnymi wzgórzami oraz jeziorami (na Kaszubach jest ich blisko 700) pozwala przygotować urozmaicone programy spotkań. Bliskość aglomeracji Trójmiasta, dobra komunikacja (m.in autostrada  A1 Gdańsk - Łódź) ułatwia organizację i przeprawadzenie zajęć integracyjnych. Poniżej proponujemy wybrane, sprawdzone już miejsca. Blisko morza, blisko Trójmiasta - choć i w samym Trójmieście znajdziemy bardzo dobre warunki do integracji.


Pomorskie imprezy integracyjne
- oferty team building dla firmTo niezwykłe miejsce na imprezy w Trójmieście stworzone przez prawdziwych pasjonatów kochających wypoczynek i sporty na wolnym powietrzu. Których specjalnością jest zdrowa adrenalina i przygoda. To największy park przygody w Polsce.

Adventure Park Gdynia powstał w pięknym lasie w Trójmieście, na dawnym torze motocrossowym, z Imprezy integracyjne nad morzemwidokiem na Zatokę Gdańską. Rozliczne atrakcje dla dzieci i dorosłych dostarczają wszystkim niesamowitych wrażeń. Teren Parku jest profesjonalnie przygotowany do realizacji najróżniejszych spotkań, wydarzeń firmowych, imprez, aktywności i sportów. Znajdują sią tutaj trzy specjalnie urządzone miejsca piknikowe mogące pomieścić od 30 do 300 osób - łącznie około kilkuset osób. Ważnym atutem jest bardzo dobre skomunikowanie z Gdańskiem, Sopotem i Gdynią, duży parking i wielofunkcyjne zaplecze.

Dzięki zdobytej wiedzy i licznym kontaktom możemy Państwu zaproponować:
Imprezy integracyjne w Trójmieście- ciekawe pikniki firmowe
- oryginalne eventy promocyjne
- imprezy integracyjne oraz motywacyjne
- szkolenia, treningi, pokazy
- festyny tematyczne

Zapraszamy nad morze, do Trójmiasta, do Adventure Park Gdynia - tutajKartCenter to doświadczony partner i organizator, który przygotował i zadbał o odpowiedni przebieg uż ponad 100 wydarzeń charakterze integracyjnym, rozrywkowym, charytatywnym i szkoleniowym. Liczebność grup pracodawców, pracowników i kluczowych klientów waha się od 6 do 100 osób - z kraju i zagranicy.

Imprezy integracyjne w Trójmieście organizujemy przede wszystkim w oparciu o nasz tor gokartowy w Sopocie. Tutaj znajduje się  takze rozbudowane zaplecze obejmujące m.in restaurację oraz hostel. Naszą standardową ofertę rozbudowujemy wykorzystująć dodatkowo:
- drugi nasz tor gokartowy nad morzem - we Władysławowie
- transport naszymi elektrycznymi busami Eco Line - tutaj

Proponowane scenariusze rozrywki oraz integracji zawierają m.in szkolenie z jazdy na gokartach, wyścigi (zapewniamy ubiory i sprzęt), spotkanie lub treningi z p. Michałem Starnawskim – kierowcą wyścigowym (Mistrz i vice Mistrz Polski w wyścigach samochodowych) i wybitnym trenerem w sportach motorowych.  Więcej informacji - jest tutaj

Wśród wielu naszych zadowolonych klientów znajdą Państwo firmy duże i małe. Dla przykładu podamy kilka najbardziej znanych: Imprezy integracyjne Sopot Trójmiasto
- BZWK SA
- Cola Cola
- Ericcson
- Intel
- Kompania Piwowarska
- Polkomtel (Plus GSM)

Aby przedstawić Państwu odpowiedni program i wycenę imprezy integracyjnej, szkoleniowej (lub o innym chcarakterze), prosimy o kontakt:

KartCenter
Sopot Wyścigi, ul. 3 Maja 69c
rezerwacje: tel. +48 692 277 978
firmy: tel. +48 514 601 446
restauracja: tel. +48 791 780 002
hostel: tel. +48 530 858 717
e-mail: pitstop@kartcenter.pl
www.karcenter.pl
FB: www.facebook.com/kartcenter  • GDYNIA - Stena Line - imprezy integracyjne na morzu - pełen wybór!


Imprezy integracyjne na morzu - Stena LineBytów i jego malownicze okolice są świetną scenerią dla różnego rodzaju imprez integracyjnych. Firma Witakówka i Szkolenia Strzeleckie w Bytowie od lat specjalizują się w ich organizacji. Bazując na zdobytym doświadczeniu, i rozległej wiedzy specjalistycznej, proponujemy obsługę takich wydarzeń jak:

• pikniki firmowe z cateringiemImprezy dla firm KASZUBY - Witakówka
• imprezy integracyjne w plenerze z gastronomią
• obozy, kolonie, wycieczki, rajdy, zloty, biwaki
• wypożyczanie kajaków, namiotów, pawilonów, stołów, ławek
• strzelania z łuku, broni pneumatycznej, myśliwskiej i bojowej;
• zajęcia wysokościowe na ściance do wspinaczki i inne zabawy linowe
• spływy kajakowe, szkolenia strzeleckie, nauka rzucania nożem
• jazda konna w terenie, szkolenia z pierwszej pomocy

Zapraszamy do kontaktu - na życzenie przedstawimy szczegółowe oferty, scenariusze i kosztorysy.


Wiatkówka, Szkolenia Strzeleckie
Bytów - Rzepnica, ul. Ks. J. Popiełuszki 25
tel. +48 698 040 001
www.szkoleniastrzeleckie.plOkolice Wejherowa znane są z malImprezy dla firm pomorskieowniczych zakątków położonych pośród rozległych lasów. 5 kilometrów od Wejherowa, kilkanaście od Gdyni, na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego znajduje się Gościniec Oyocwa Zagroda. Kompleks składa się ze stylowej karczmy, sali bankietowej i biesiadnej, chaty z przytulnymi noclegami oraz Krainy Przygód dla dzieci - specjalnie zaprojektowanej do szalonych zabaw.

Malownicze ukształtowanie okalającego terenu oraz nasze kilkunastoletnie doswiadczenie w organizacji plenerowych imprez integracyjnych pozwala nam przygotować specjalny program na Państwa życzenie. Nasi Goście cenią sobie nasz kameralny klimat oraz uprzejmą, życzliwą i fachową obsługę. Wszyscy miło wspominają także naszą kuchnię :-)

Więcej zdjęć - jest tutaj.               Zapraszamy do kontaktu:
Manager do spraw organizacji imprez firmowych i plenerowych
tel. kom.: 783 773 222
e-mail: manager@oycowazagroda.pl
www.oycowazagroda.plZapraszamy do spędzenia wyjątkowego czasu w wyjątkowych okolicznościach. Oglądanie malowniczej ziemi z powietrza, na dodatek bez hałasu silników zawsze ma w sobie coś bardzo ujmującego...

Imprezy firmowe loty balonemBalonami zajmujemy się z pasji i chęci spędzania wspólnie wolnego czasu. Zadowolenie wielu naszych pasażerów zachęciło nas do stworzenia firmy, w której promujemy tę wyjątkowo przyjemną formę podniebnej turystyki.
Nasza załoga składa się z dwóch doświadczonych pilotów oraz świetnie przeszkolonych załogantów, którzy aktywnie uczestniczą także w zawodach balonowych. Stacjonujemy w Kiełpinie koło Kartuz, skąd jest wygodny dojazd do różnych miejsc startowych w regionie. Loty balonem na Kaszubach cieszą się ogromną popularnością ze względu na wyjątkowo malownicze krajobrazy. Obecność licznych jezior, wzgórz i lasów pozwala na zaplnowanie urozmaiconego programu imprezy firmowej, integracyjnej lub okolicznościowej.

Wybierz miejsce startu - nad jakim obszarem chciałbyś przelecieć? Oczywiście to  pilot zadecyduje ostatecznie, czy miejsce startu lub przelotu jest osiągalne i nieograniczone przepisami ruchu lotniczego. Decyduje również pogoda i jej stabilność, kierunek wiatru, oraz uwarunkowanie terenu. Ale gwarantujemy - loty balonem dają niezapomniane przeżycia!


BALONY-KASZUBY.PL
Kiełpino, ul. gen. Józefa Hallera 9
tel. 608 484 892
e-mail: balony-kaszuby@wp.pl
www.balony-kaszuby.pl
Facebook - jest tutajPiękne położenie, świetne wyposażenie, wieloletnie doświadczenie w obsłudze grup, animacji, szkoleń i spotkań integracyjnych - to mocne walory Ośrodka Wypoczynkowego Półwysep Lipa nad jeziorem Wdzydze.
Firma zajmuje się kompleksową obsługą Klientów biznesowych, którzy cenią profesjonalizm, elastyczność oraz kreatywność.
Bazą dla różnego rodzaju wydarzeń jest nasz Ośrodek z rozbudowaną infrastrukturą posiadający m.in kilka wyposażonych sal o różnym przeznaczeniu i wielkości oraz obszerną, całoroczną bazę noclegową w drewnianych domkach. Spośród posiadanych udogodnień i atrakcji wykorzystywanych w programach integracji i szkoleń można wymienić m.in:

- wypożyczalnie rowerów, sprzętu sportowego i wodnegoImprezy integracyjne na Pomorzu
- boiska do siatkowki, street ball'a i piłki nożnej (mini)
- pole i sprzęt do paintballa, plażę i kapielisko
- strzelnicę do wiatrówek, łuków i markerów
- tyrolkę i trampolinę
- bilard, cymbergaj, piłkarzyki, tenis stołowy, saunę

Atrakcyjne otoczenie pozwala dodatkowo realizować urozmaicone scenariusze gier terenowych.
Z przyjemnością zaproponujemy program imprezy integracyjnej (nawet dla 400 osób) i szkolenia "uszyty na miarę" - zapraszamy do kontaktu:
Imprezy integracyjne Półwysep Lipa - fot. Jacek Knitter
Półwysep Lipa
Wdzydze Tucholskie, Lipa 2,
tel. 601 846 265, tel. 601 058 336
www.polwyseplipa.pl
FB: Półwysep LipaStrzelnica sportowa-myśliwska Czapla w Lublewie to prawdziwie wystrzałowe miejsce na imprezę integracyjną. Ustronne położenie blisko Gdańska, dużo wolnej przestrzeni oraz odpowiednia infrastruktura piknikowa pozwalają na zorganizowanie niezapomnianego spotkania. Odbywają się tutaj:

Imprezy integracyjne pomorskie- szkolenia dla osób indywidualnych i grup,
- nauka strzelania dla dorosłych i młodzieży,
- imprezy integracyjne z nauką strzelania,
- ogniska i biesiady przy pieczonym dziku,
- zawody strzeleckie.

Strzelnica jest obiektem całorocznym z 4 osiami strzeleckimi o Imprezy integracyjne - Strzelnica Czapla - pomorskiedługości do 300 metrów (część stanowisk strzeleckich jest zadaszona). Oddalona od centrum Gdańska zaledwie o 14 km, a od obwodnicy Trójmiasta tylko 7 km,
W otoczeniu pięknej przyrody - lasów i jeziora - proponujemy także nową atrakcję - strzelanie do rzutków - wyrzucanych w powietrze przez specjalną maszynę.

Dysponujemy parkingiem, miejscem ogniskowo-grilowym, salą kominkową na 40 osób doskonałą na małe przyjęcia lub ogrzanie się w chłodniejsze dni, namiotami ze stołami i ławkami na 100 osób. Więcej o naszych obiektach - jest tutaj

Wykaz dostępnej broni i aktualny cennik - jest tutaj
Nasza druga strzelnica - kryta - i salon sprzedaży w Gdańsku - jest tutajDogodnie położony blisko Gdańska (25 km do centrum) i Trójmiasta Hotel Kozi Gród **** jest bardzo dobrym miejscem na organizację wszelkiego typu imprez firmowych. Szkolenia, IMPREZY INTEGRACYJNE NA POMORZU - KOZI GRÓDkonferencje, bankiety, spotkania, zjazdy oraz imprezy integracyjne mają zapewnione w Hotelu komfortowe warunki obsługi oraz możliwość dodatkowych świadczeń na życzenie.

4 hektary zielonego terenu należącego do kompleksu hotelowego oraz malownicza, leśna okolica umożliwia stworzenie urozmaiconego programu imprezy integracyjnej. Współpraca ze sprawdzonymi profesjonalistami pozwala na staranne i szczegółówe przygotowanie atrakcyjnych zajęć uwzględniających m.in:

specjalny tor do jazdy na quadach oraz tor do jazdy wozamImprezy integracyjne Kaszuby - Pomlewo i terenowymi
stok do zorbingu, hydrozorbing na hotelowym stawie
profesjonalny park linowy, pole do gry w paintball
zajęcia strzeleckie, walki sumo, marsz na orientację
halę namiotową o powierzchni 450 m2

Gościom parku po trudach dnia proponujemy biesiadę przy ognisku w zadaszonej wiacie grillowej.

Więcej szczegółów naszej bogatej oferty imprez dla firm - jest tutajZapraszamy do Pszczółek polożonych kilkanaście kilometrów od Gdańska - tutaj.
Znajduje się tutaj świetnie wyposażony kompleks Ośrodka Doskonalenia Jazdy Autodrom Pomorze. Jego uniwersalne wyposażenie - bardzo przydatne podczas różnego rodzaju szkoleń, wydarzeń, pokazów oraz imprez - obejmuje:


■ tor kartingowy o długości 1047 metrów
tor ziemny (quadowy) o długości ok. 500 metrów,Imprezy integracyjne szkolenia - okolice Trójmiasta
■ budynki biurowe wraz z halą garażową o powierzchni 545 m²,
sala wykładowa przeznaczona dla 20 słuchaczy,
płyta poślizgowa prostokątna – 150 m × 50 metrów,
płyta poślizgowa w formie pierścienia – średnica 68 metrów,
płyta destabilizacji jazdy
plac manewrowy o wymiarach 100 × 20 metrów,
■ specjalne wzniesienia z łukiem i nawodnione.

Całość pozwala na profesjonalne przygotowanie teoretyczne i doskonalenie praktyczne techniki jazdy kierowców o różnym poziomie zaawansowania. Kadrą są doświadczeni instruktorzy doskonalenia techniki jazdy.
Obiekt jest chętnie wynajmowany na imprezy integracyjne z dawką adrenaliny.

Wspomniany tor kartingowy w Pszczółkach wyposażony jest w nowoczesny system pomiaru czasów przejazdu oraz sygnalizację świetlną. AUTODROM POMORZE Pszczółki okolice TrójmiastaIstnieje możliwość skrócenia toru wg potrzeby. Oferowane gokarty dysponują silnikami o mocy 9 KM i potrafią rozwinąć prędkość maksymalną do 70 km/ godz.
Na miejscu są wypożyczane również kaski i kominiarki (obowiązkowe). Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość przywiezienia własnego sprzętu i wyposażenia. Na torze kartingowym może przebywać do 15 gokartów jednocześnie.
UWAGA  - konieczna wcześniejsza rezerwacja - ze względu na duże zainteresowanie torem.
Godziny otwarcia toru oraz cennik jazd - są tutaj


Ziemny tor quadowy o długości około 500 metrów posiada mocno zróżnicowną rzeźbę terenu, hopki oraz ciasne zakręty. 
Klienci otrzymują do dyspozycji 4 quady marki ACCESS z silnikiem 650 ccm i mocy ok. 20 KM
Zapraszamy do odwiedzin w Autodromie Pomorze i zachęcamy do śledzenia naszych aktualności: wyścigów, pokazów, jazd testowych najnowszych modeli oraz innych wydarzeń - tutaj

Autodrom Pomorze
Pszczółki, ul. Żuławska 5
Informacja, rezerwacja: tel. 514 059 522, tel. 514 059 509
www.autodrompomorze.pl
Aktualności na FB - są tutaj
e-mail: biuro@autodrompomorze.pl
Marketing, eventy: tel. 514 059 496
e-mail: marketing@pord.plPołożona ustronnie w lesie, blisko jeziora Płocice, Karczma Leśny Zakątek jest wymarzonym miejscem na integrację i zabawę. Spośród szeregu udogodnień, które decydują o komforcie gości można wymienić:


bardzo wygodne, całoroczne, drewniane domki z tarasamiImprezy integracyjne Leśny Zakątek - okolice Kościerzyny
Karczmę z ogrzewaniem podłogowym (zabawa do białego rana)
bar z profesjonalnym oświetleniem i nagłośnieniem
wiaty biesiadne z piecem chlebowym, grllem i miejscem na ognisko
basen wewnetrzny i zewnetrzny
mini SPA z masażem, saunę, solarium
bilard, boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci
catering obejmujący m.in swojskie wędliny i nabiał

Sala bankietowa Karczma Leśny Zakątek - na KaszubachKarczma, specjanie zaprojektowana i wyposażona pod kątem imprez okolicznościowych, świetnie sprawdza się także podczas spotkań firmowych, szkoleń, biesiad i bankietów.
Obszerna, ogrodzona posesja jest pełna zieleni i zakątków z ławkami - wygodnych miejsc do odpoczynku i rozmowy. Otoczenie lasu, łąk i jeziora umożliwia pełen relaks i pozwala na różnego rodzaju rekreację, gry sportowe, wycieczki rowerowe, itp.

Zapewniamy pełne wsparcie logistyczne i doradztwo przy organizacji imprez firmowych oraz spotkań grup znajomych.

Więcej szczegółów i zdjęć naszego ustronnego miejsca na imprezy integracyjne - jest tutaj
Wigilie firmowe, catering świąteczny - są tutaj


Elitarne imprezy intergracyjne z udziałem psich zaprzęgów - są tutaj


Pozostałe oferty dla firm oraz grup zorganizowanych - są tutaj


Imprezy integracyjne na Kaszubach to jest to!