Gdańsk - galeony: Czarna Perła i Lew

  • miejscowość : Gdańsk
  • ulica : Długie Pobrzeże - nad Motławą
  • telefon : 601 629 191
  • telefon 2 : 519 140 201
A A

Galeony Czarna Perła i Lew - zapraszają na rejsy turystyczne !


 Zapraszamy na galeony do Gdańska!Tym, którzy pragną spędzić czas aktywnie, podczas wizyty w Trójmieście proponujemy rejsy dwoma pięknymi statkami, stylizowanymi na  galeony. Na ich pokładach  znajdują się przewodnicy opowiadający o historii i zabytkach Gdańska, Porcie, Stoczni i Westerplatte. Dodatkowo na pokładzie Czarnej Perły oferujemy przewodnika, który w języku niemieckim i angielskim opowie o najciekawszych miejscach, które mijamy.


   Po dopłynięciu do Westerplatte istnieje możliwość indywidualnego zwiedzenia tego historycznego miejsca i powrotu na jednym ze statków w cenie tego samego biletu.Zapraszamy na rejs galeonem z muzyką i piratami!


   By umilić Państwu podróż, w czasie rejsu gwarantujemy muzykę na żywo, pyszne przekąski i napoje w pokładowym barze oraz wykwalifikowaną i sympatyczną obsługę.


Cała podróż zapewnia widoki niedostępne przeciętnemu turyście poruszającemu sie po lądzie. Kilka przykładów - w galerii poniżej.


   Kursujemy od czerwca do końca września od godz. 09:00 do 20:00. Dodatkowo po godzinie 20:00 funkcjonujemy jako tawerna.
  Na Państwa życzenie organizujemy rejsy czarterowe z muzyką i cateringiem. Organizujemy także imprezy okolicznościowe, takie jak: urodziny, imprezy integracyjne itp. 


Zapraszamy na pokład Czarnej Perły i Lwa!


tel. 519 140 201           
tel. 601 629 191           


Miejsce cumowania - punkt startowy dla wycieczek - Gdańsk, Długie Pobrzeże w pobliżu Zielonej Bramy - patrz mapa satelitarna poniżej