Magic Malbork 2016

logo
A A

Malbork słynący do tej pory ze sztandarowej imprezy OBLĘŻENIE MALBORKA
ma od 8 lat nową, magiczną imprezę – MAGIC MALBORK. W 2011 roku otrzymała ona certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego przyznawanego przez Polską Organizację Turystyczną. Organizatorzy przekonują, że jest to jedno z niewielu takich wydarzeń w Polsce i tym samym niesamowite show z udziałem akrobatów, laserów, świateł i muzyki . To już 8 edycja tej niesamowitej, magicznej imprezy.Magic Malbork - zapraszamy!


Głównym punktem Magic Malbork jest niepowtarzalny wieczorny spektakl, łączący ze sobą różnorodne formy sztuki: muzykę, taniec, obraz i światło. Połączenie kilku grup tanecznych i akrobatycznych wraz z pokazami laserów, światła i efektów pirotechnicznych oraz zapierające dech wpiersiach akrobacje na dużych wysokościach sprawiają, że widowisko hipnotyzuje kilkanaście tysięcy widzów, którzy w tym roku zbiorą się już po raz siódmy na Magic Malbork Show. Całość kończy się pokazem sztucznych ogni.


PROGRAM MAGIC MALBORK 2016


Wydarzenie, które pozyskało sobie już wierną rzeszę odbiorców z całej Polski pojawi się w tegorocznej ósmej edycji w nowej, interaktywnej formule.  Magiczny MalborkMagic Malbork - RYTMY ULICY to barwny interdyscyplinarny festiwal sztuk ulicznych realizowany w centrum Malborka i w okolicach malborskiego zamku.

Gdzie: tereny wokół zamku i w centrum Malborka, ul. Kościuszki, pl. Kazimierza Jagiellończyka, Wały von Plauena 


Zamek Krzyżacki Malbork - informacje, zdjęcia - są tutaj


Noclegi w Malborku - są tutaj


Zapraszamy na super Magic Malbork 2016


 Park rozrywki Malbork