Magic Malbork 2018

logo
A A

Malbork słynący do tej pory ze sztandarowej imprezy OBLĘŻENIE MALBORKA
ma od 9 lat nową, magiczną imprezę – MAGIC MALBORK. W 2011 roku otrzymała ona certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego przyznawanego przez Polską Organizację Turystyczną. Organizatorzy przekonują, że jest to jedno z niewielu takich wydarzeń w Polsce: niesamowite show z udziałem akrobatów, laserów, świateł i muzyki . To już 9 edycja tej niezwykłej, magicznej imprezy. Zapraszamy 11 - 12 sierpnia 2017 roku do Malborka :-)Magic Malbork - zapraszamy!


Głównym punktem Magic Malbork jest niepowtarzalny wieczorny spektakl, łączący ze sobą różnorodne formy sztuki: muzykę, taniec, obraz i światło. Połączenie zapierających dech w piersiach akrobacji na dużych wysokościach z pokazami laserów, świateł i efektów pirotechnicznych sprawia, że widowisko hipnotyzuje kilkanaście tysięcy widzów. Całość kończy się pokazem sztucznych ogni. Więcej ...


PROGRAM MAGIC MALBORK 2017


Wydarzenie, które pozyskało sobie już wierną rzeszę odbiorców z całej Polski pojawi się w tegorocznej dziewiatej edycji w nowej, interaktywnej formule.  Magiczny MalborkMagic Malbork - RYTMY ULICY to barwny interdyscyplinarny festiwal sztuk ulicznych realizowany w centrum Malborka i w okolicach malborskiego zamku.

Gdzie: tereny wokół zamku i w centrum Malborka, ul. Kościuszki, pl. Kazimierza Jagiellończyka, Wały von Plauena 


Szczegółowy opis programu  - jest tutajZamek Krzyżacki Malbork - informacje, zdjęcia - są tutaj


Noclegi w Malborku - są tutaj


Zapraszamy na super Magic Malbork 2017


Park rozrywki w Malborku