Długi weekend Listopadowy 2017

logo
A A

Weekend Listopadowy 2017 i przypadające w tym czasie Święto Niepodległości są okazją do chwili wypoczynku. Sprzyja temu także posezonowy spokój w znanych turystycznych Długi weekend listopadowy nad morzem 2017miejscowościach. Tych, którzy mogą wygospodarować trochę wolnego czasu na odpoczynek, zapraszamy nad morze. To właśnie jesienią, gdy morze bywa bardziej wzburzone, znajdziemy w powietrzu najwięcej zdrowego jodu. Morskie powietrze, często  z domieszką sosnowych olejków z nadbrzeżnych lasów, bardzo dobrze wpływa na samopoczucie i zdrowie. A wolniejszy rytm wszystkiego co się dzieje wokół - korzystnie odpręża i relaksuje. Warto też wspomnieć o przyjemności znalezienia kawałków bursztynu - szczególnie w okolicach Ustki czy Sobieszewa.


Lubiącym bardziej urozmaicony teren, polecamy piękne Kaszuby i Szwajcarię Kaszubską. Także Trójmiasto jest jak zawsze niezawodne pod względem dużej ilości atrakcji - w sam raz na odpoczynek od pracy w gronie przyjaciół. Wkrótce przedstawimy propozycje ciekawych imprez oraz miejsc.Zapraszamy na jesienny weekend na Kaszubach, gdzie skutecznie "ładujemy akumulatory" w pięknie położonym Hotelu Niedźwiadek. 11 listopada przypada zarówno Święto NIepodległości jak i Dzień Św. Marcina.
Dzień Świętego Marcina rogalem się zaczyna, a na wieczór najlepsza gęsina i dzban wina.

Świetnie wyposażony hotel z basenem krytym posiada m.in SPA (sauny, jacuzzi, gabinety zabiegowe), kino 6D, siłownię, studio Cardio, salę fitness, grotę solną, muzeum zabawek, Klub Wesołego Niedżwiadka z opiekunką dla dzieci i park linowy.

Pobyt Długi Weekend listopadowy 10 - 12 listopada 2017 zawiera m.in:

• noDługi weekend listopadowy Kaszuby Wdzydze Kiszewskieclegi z wyżywieniem
• ognisko z kiełbaskami i grzanym winem
• koncert szantowy Tomasza Kurędy
• dyskotekę i seans w kinie 6D
• muzykę fortepianową w wykonaniu Adama Tulińskiego
• 30 minut w strefie relaksu (Grota Polna w SPA)
• basen z atrakcjami

Dalsze atrakcje i udogodnienia w pakiecie, ceny weekendu - są tutaj

Zapraszamy na weekend listopadowy nad morzem 2017!