Długi weekend listopadowy 2016 - nie tylko Trójmiasto...

logo
A A

Długi weekend listopadowy nad morzem 2016Długi Weekend Listopadowy 2016 i przypadające w tym czasie Święto Niepodległości są okazją do kilku dni wypoczynku. Sprzyja temu także posezonowy spokój w znanych turystycznych miejscowościach. Tych, którzy mogą wygospodarować trochę wolnego czasu na odpoczynek, zapraszamy nad morze. To właśnie jesienią, gdy morze bywa bardziej wzburzone, znajdziemy w powietrzu najwięcej zdrowego jodu. Morskie powietrze, często  z domieszką sosnowych olejków z nadbrzeżnych lasów, bardzo dobrze wpływa na samopoczucie i zdrowie. A wolniejszy rytm wszystkiego co się dzieje wokół - korzystnie odpręża i relaksuje. Warto też wspomnieć o przyjemności znalezienia kawałków bursztynu - szczególnie w okolicach Ustki czy Sobieszewa.


Lubiącym bardziej urozmaicony teren, polecamy piękne Kaszuby i Szwajcarię Kaszubską. Także Trójmiasto jest jak zawsze niezawodne pod względem dużej ilości atrakcji - w sam raz na odpoczynek od pracy w gronie przyjaciół.


Do dyspozycji mamy 3 dni - piątek, sobotę i niedzielę, A gdyby tak wziąć wolny czwartek? Jeżeli nie planujemy wyjazdu na Wszystkich Świętych, to może termin 28 pażdziernika (piątek) - 1 listopada (wtorek) byłby opowiedni dla wypoczynku i wyciszenia się? W tym czasie można na przykład wynająć przytulny domek z kominkiem - tutaj i w kilku znajomych spędzić czas poza domem.


Wkrótce przedstawimy oferty pobytowe, a później wydarzenia przypadające w czasie długiego weekendu listopadowego 2016.


GDYNIA - Parada Niepodległości - Gdyńskie Urodziny Niepodległej.....11.11.2016