Długi weekend czerwcowy na Kaszubach - Boże Ciało 2015

logo
A A

Długi weekend czerwcowy na Kaszubach, Boże Ciało 2015 nad morzem, w Trójmieście Weekend czerwcowy Trójmiasto 2015kipiącym od atrakcji - to fajny pomysł na oderwanie się od codzienności. Do wyboru mamy konkursowe plaże w Ustce, Księstwo w Łebie, zawsze modny Hel i zawsze szerokie plaże Wyspy Sobieszewskiej. A do tego legendarne już Kaszuby - pełne wzgórz, lasów i jezior. Zapraszamy do odkrywania Pomorza w weekend, który rozpoczyna się we czwartek 4 czerwca i trwa do niedzieli 7 czerwca 2015. Mamy zatem 4 fajne dni do wykorzystania na malutkie, odprężajace wakacje.Zapraszamy na wypoczynkowy weekend czerwcowy w Bory Tucholskie nad słynne Jezioro Wdzydze o Weekend czerwcowy Bory Tucholskiepierwszej klasie czystości. Ośrodek Largo położony na terenie Wdzydzkiego parku Krajobrazowego jak co roku poleca wycieczki kajakowe i rowerowe, żeglarstwo, wędkowanie i wiele innych możliwości wypoczynku.

Dzięki odpowiedniej infrastrukturze obiektu można tutaj spędzić przyjemne, niezapomniane rodzinne wczasy i wakacje, weekendy, urlopy, kolonie, zielone szkoły czy imprezy integracyjne. Ośrodek wypoczynkowy Largo zapewnia wygodne noclegi w domkach letniskowych i pokojach gościnnych. Długi Weekend w Borach Tucholskich to jest to!

Więcej na temat oferty Ośrodka Largo nad jeziorem Wdzydze - jest tutajZapraszamy serdecznie do stylowego, kameralnego Hotelu Maxim, który ujmie Państwa swoją Długi weekend czerwcowy pomorskie 2015atmosferą oraz pyszną kuchnią - znaną w całej okolicy. Położony kilkaset metrów od średniowiecznego Zamku w Kwidzynie - zapewnia komfortowy wypoczynek oraz stanowi świetną bazę wypadową do zwiedzania licznych atrakcji w okolicy. To bardzo dobre miejsce na pyszny, romantyczny weekend czerwcowy 2015!
Naszą dewizą jest dbałość o wysoki standard i fachową obsługę, co doceniają Goście z kraju i zagranicy.

Zapraszamy do rozsmakowania się w naszej ofercie :-) - tutajNasz dom do wynajęcia na długi weekend czerwcowy (i nie tylko) leży nad pięknym i czystym jeziorem Jasień na Kaszubach. Piękna przyroda (ostoja ptactwa), wspaniały akwen do żeglowania i otaczające nas lasy przyciągają gości szukających ujmującej przyrody. Wędkowanie, kąpiele i wycieczki są tu tradycyjną formą wypoczynku.

Oferujemy Państwu sympatyczny dom do wynajęcia naDom na weekend do wynajęciad jeziorem, w którym można również zarezerwować pokoje. Urządzenie i wyposażenie domu sprawia, iż jest to świetne miejsce na imprezę okolicznościową, walentynki, Sylwestra, zabawę karnawałową, majówkę lub inną okazję.
Do Państwa dyspozycji oddajemy:

    * salon z kominkiem i kuchnią z pełnym wyposażeniem (płyta ceramiczna, piekarnik, mikrofalówka, lodówka, zastawa kuchenna)
    * 5 pokoi z łazienkami oraz odbiornikami TV
    * grill
    * kajaki z kapokami
    * rowery
    * meble ogrodowe (huśtawki, piaskownica, altanka ogrodowa ze stołami i ławkami)
    * miejsce parkingowe

Szczegóły, zdjęcia, ceny wynajęcia domu na weekend - są tutajWspaniały mikroklimat, świeze powietrze, czysta woda i nowiutka piaszczysta plaża nad Weekend w Borach Tucholskich 2015jeziorem Wielki Ocypel - zapraszamy na przyjemny długi weekend w Borach Tucholskich! Dynamicznie rozwijający się całoroczny ośrodek Mleczarz poleca noclegi w domkach z internetem (1i 2 poziomowych) oraz apartamentach.
Na miejscu wypożyczymy kajaki (dowieziemy, przywieziemy) i doradzimy, która trasa piesza, kajakowa lub rowerowa zostawi najwięcej wspomnień np. w postaci fajnych fotografii.

Zapraszamy serdecznie nie tylko na długi weekend czerwcowy 2015 - tutajWspaniale położony Hotel Niedźwiadek (m.in kryty basen) zaprasza na długi weekend czerwcowy na Kaszubach z wygodami. W pakiecie (4-7 czerwca 2015) znajdują się m.in:
 
Długi weekend czerwcowy na Kaszubach 2015• noclegi i Wyżywienie
• Muzyka fortepianowa na żywo w wykonaniu A.Tulińskiego
• Dyskoteka
• Występ znanego artysty Artema Furmana -
  zwycięzcy IV edycji programu X-Factor
• Szanty w Tawernie Żeglarskiej
• Występ Kapeli Kaszubskiej
• Siłownia, studio Kardio, sala Fitness
• 30 minut w strefie relaksu (Grota Polna)
• Nordic Walking - spacer ścieżką przyrodniczą (wypożyczenie kijków)
• Bezpłatne korzystanie z placu zabaw, boiska do koszykówki, boiska do siatkówki plażowej i mini golfa.
• Przedszkole dla dzieci.
• Wieża widokowa.
• Seans w kinie 6D (jeden film gratis).

Dalsze szczegóły długiego weekendu czerwcowego 2015 - są tutaj


Wkrótce przedstawimy kolejne oferty na weekend czerwcowy...


Piękny Wrzos - komfortowe miejsce na spotkania i obozy sportowe.


Piękny Wrzos - Szenajda koło Kościerzyny


Agroturystyka Łosiowisko - blisko przyrody w Borach Tucholskich


Warsztaty na Kaszubach - zapraszamy do Łosiowiska!.