Długi weekend 2014

logo
A A

Długi Weekend Listopadowy 2014 i przypadające w tym czasie Święto Niepodległości są okazją do jesiennego wypoczynku. Sprzyja temu także posezonowy spokój w znanych turystycznych miejscowościach. Tych, którzy mogą wygospodarować trochę wolnego czasu na Długi Weekend Listopadowy 2014odpoczynek, zapraszamy nad morze. To właśnie jesienią, gdy morze bywa bardziej wzburzone, znajdziemy w powietrzu najwięcej zdrowego jodu. Morskie powietrze, często  z domieszką sosnowych olejków z nadbrzeżnych lasów, bardzo dobrze wpływa na samopoczucie i zdrowie. A wolniejszy rytm wszystkiego co się dzieje wokół - korzystnie odpręża i relaksuje. Warto też wspomnieć o przyjemności znalezienia kawałków bursztynu - szczególnie w okolicach Ustki czy Sobieszewa.


Lubiącym bardziej urozmaicony teren, polecamy piękne Kaszuby i Szwajcarię Kaszubską. Także Trójmiasto jest jak zawsze niezawodne pod względem dużej ilości atrakcji - w sam raz na odpoczynek od pracy w gronie przyjaciół.


Do dyspozycji mamy 4 dni - sobotę, niedzielę, poniedziałek (trzeba wziąć wolne) i wtorek 11 listopada, ale może udałoby się jeszcze coś do tego dołożyć?


Już wkrótce przedstawimy propozycje imprez na ten weekend. Tymczasem proponujemy zastanowić się, czy może warto wynająć na ten okres przytulny domek z kominkiem - tutaj i w kilku znajomych spędzić fajnie czas poza domem...