Andrzejki na Kaszubach 2016 - zapraszamy do Trójmiasta nad morzem

logo
A A

Kaszuby i Trójmiasto zapraszają w wieczór andrzejkowy 2016 na oryginalną zabawę nad morzem. Jak to zwykle bywa, wieczór potrafi się zmienić w szaloną noc andrzejkową; trzeba tylko dobrze się przygotować, bo to ostatnia okazja przed adwentem na super imprezę.


Wieczór Andrzejkowy na KaszubachAndrzejki 2016 przypadają we wtorek 29 listopada, tuż przed imieninami Andrzeja.  Tradycja upodobała sobie ten wieczór jako świetny moment na wróżby. Kiedyś traktowane z powagą (ze względu na matrymonialny charakter), dzisiaj nabrały charakteru wesołej zabawy w gronie przyjaciół i znajomych. Układanie butów do wyjścia, lanie wosku na wodę (nie na odwrót), przekłuwanie kartek z imionami po drugiej stronie - wróżb jest cała masa. I wciąż można wymyślać nowe...

W Andrzejki również Kaszuby i Trójmiasto mają fajne (programowo i lokalizacyjnie) propozycje. Jak zawsze przedstawimy pomysły na imprezy andrzejkowe w weekend andrzejkowy 25 - 27 listopada 2016. UWAGA! Wiele ofert zawiera często opcje First Minute tzn. wcześniej zarezerwowana impreza ma niższą cenę.
Tym, którzy myślą już gdzie się zabawić w Andrzejki w Trójmieście - przedstawimy wkrótce kolejne propozycje.