Andrzejki na Kaszubach 2016 - zapraszamy do Trójmiasta nad morzem

logo
A A

Kaszuby i Trójmiasto zapraszają w wieczór andrzejkowy 2016 na oryginalną zabawę nad morzem. Jak to zwykle bywa, wieczór potrafi się zmienić w szaloną noc andrzejkową; trzeba tylko dobrze się przygotować, bo to ostatnia okazja przed adwentem na super imprezę.


Wieczór Andrzejkowy na KaszubachAndrzejki 2016 przypadają we wtorek 29 listopada, tuż przed imieninami Andrzeja.  Tradycja upodobała sobie ten wieczór jako świetny moment na wróżby. Kiedyś traktowane z powagą (ze względu na matrymonialny charakter), dzisiaj nabrały charakteru wesołej zabawy w gronie przyjaciół i znajomych. Układanie butów do wyjścia, lanie wosku na wodę (nie na odwrót), przekłuwanie kartek z imionami po drugiej stronie - wróżb jest cała masa. I wciąż można wymyślać nowe...

W Andrzejki również Kaszuby i Trójmiasto mają fajne (programowo i lokalizacyjnie) propozycje. Jak zawsze przedstawimy pomysły na imprezy andrzejkowe w weekend andrzejkowy 25 - 27 listopada 2016. UWAGA! Wiele ofert zawiera często opcje First Minute tzn. wcześniej zarezerwowana impreza ma niższą cenę.
Tych, którzy myślą już gdzie się zabawić w Andrzejki - zapraszamy poniżej:


Andrzejki 2016Zdrowotel w Łebie jest znanym od lat miejscem nie tylko wypoczynku kuracyjnego, ale również Andrzejki nad morzem 2016imprez rekreacyjnych oraz sportowych. Plażowe Mistrzostwa Polski Nordic Walking, Maraton MTB, biegi i zloty są uzupełniane o rozrywkowe wydarzenia jak wesołe Andrzejki czy huczny Sylwester nad morzem.

Wieczór Andrzejkowy w Łebie (w cenie 80 zł od osoby) rozpocznie się o godz. 19.00. Wróżby, zabawy i oprawa muzyczna pod opieką świetnego DJ-a gwarantują wspaniałą atmosferę. Zapraszamy nad morzem - do Zdrowotelu!

Dalsze szczegóły, rezerwacja, noclegi, itp. - są tutajW Centrum Rekreacji U Stolema w Ostrzycach zabawa trwa przez całą jesień - zapraszamy na dancingi przy Dj'u w każdą sobotę!
A na koniec magiczne Andrzejki na Kaszubach! Na tegoroczną Zabawę Andzejkową zapraszamy w sobotę, 26 listopada 2016 od godz. 20.00. Zabawę w wieczór andrzejkowy poprawadzi nasz niezastąpiony Dj. Zapewniamy znakomite menu (m.in ciasteczka z wróżbą) konkursy z nagrodą, lanie wosku - dla każdego coś Stolemowego :-)

Proponujemy pakiet Weekend Andrzejkowy w terminie 25-27.11.2016 zawierający m.in:

* noclegi w pokoju 2,3 lub 4 osobowymWeekend Andrzejkowy KASZUBY 2016
* śniadania w formie szwedzkiego stołu
* obiadokolację Smaki Kaszub szwedzki stół /w piątek/
* zabawę Andrzejkową z bogatym menu podczas dancingu przy Dj’u /sobota/
* przedłużoną dobę hotelową do godz. 15.00

Dalsze szczegóły, ceny, opcje Andrzejek na Kaszubach - są tutajMaleńka wieś w okolicy Kościerzyny, otoczona lasami i jeziorami. Cisza, spokój, piękna przyroda... Świetne miejsce na wypoczynek i oderwanie się od miasta. Tutaj można żyć w rytmie wschodów i zachodów słońca.

Kaszuby - domek do wynajęcia na AndrzejkiOferujemy domek z kominkiem i ogrzewaniem podłogowym w salonie - dla 6-8 osób. Wyposażony aneks kuchenny, łazienka z WC, itp.

Cały teren jest ogrodzony, z miejscem na ognisko i grilla. Po wcześniejszytm uzgodnieniu akceptujemy pobytć z małym zwierzęciem domowym.

Więcej o domku nie tylko na Andrzejki - jest tutaji mnóstwo innych atrakcji czeka na Ciebie w świetnie wyposażonym Hotelu Niedźwiadek (m.in basen, SPA, park linowy, kino 6D). 3 dniowy pobyt andrzejkowy 25-27.11.2016 jest pełen samych przyjemności. W pakiecie od 190 zł / osobę dorosłą m.in:

- noclegi ze śniadaniem
- muzyka fortepianowa na żywo (A.Tuliński)Andrzejki na Kaszubach 2016
- piątkowy koncert i sobotnia video-dyskoteka
- 1 film w kinie 6D dla każdej osoby
- 1 przejście w parku linowym dla każdej osoby
- Muzeum Zabawek, przedszkole Niedźwiadek
- siłownia, studio kardio, sala fitnessww
- pół godziny relaksu w Grocie Polnej w SPA)

Więcej szczegółów atrakcyjnych Andrzejek na Kaszubach - jest tutaj


 Wkótce kolejne oferty andrzejkowe