Mikołajki 2015

logo
A A

Imprezy mikołajkowe 2015 w Trójmieście i na Kaszubach - zapraszamy na spotkanie ze Świętymi Mikołajami!


Mikołajki Trójmiasto Kaszuby 2015Już od pierwszych dni grudnia odbędą się oczekiwane, szczególnie przez dzieci - Mikołajki 2015 - przypadające w tym roku akurat w niedzielę.. Ruszą także pierwsze imprezy świąteczne, m.in kiermasze i jarmarki bożonarodzeniowe. Na Pomorzu mamy nawet całoroczne, z tradycjami, Mikołajki Pomorskie - niedużą miejscowość koło Sztumu. Trzeba też wymienić Górę Świętego Mikołaja w Gdyni, ale przed Świętami szukamy przede wszystkim dobrej zabawy. Przedstawiamy pierwsze pomysły na imprezy mikołajkowe, które zapewnią dużo dobrego humoru i frajdy. Więcej informacji - po kliknięciu w nazwę imprezy.


Święty Mikołaj tradycyjnie przypłynie do Gdańska łodzią w sobotę 5 grudnia, ok. godz 17. Powitanie orszaku dostojnego Gościa nastąpi przy Zielonym Moście (na końcu Długiego Targu), w towarzystwie publiczności, orkiestry i fajerwerków.
Święty Mikołaj będzie następnie przewodzić barwnemu pochodowi (m.in baśniowych postaci), który uda się do choinki przy fontannie Neptuna, gdzie zostaną włączone świąteczne dekoracje.


GDAŃSK - Inauguracja Gdańskiej Choinki..................5 Mikołaje na motocyklach Gdańsk Sopot Gdyniagrudnia 2015


GDAŃSK - Jarmark Bożonarodzeniowy......................5 grudnia 2015


GDYNIA - Tuwim dla dzieci w Teatrze Muzycznym.... grudnia 2015


TRÓJMIASTO - Mikołaje na motocyklach..................6 grudnia 2015


Mikołaje na motocyklach 2014