Imprezy w Trójmieście - największe imprezy nad morzem

logo
A A

Imprezy nad morzem - Trójmiasto - fot. Baltic Sail GdańskCoraz częściej planujemy wyjazdy na wypoczynek biorąc pod uwagę imprezy, które mogą nam dostarczyć wspaniałych wrażeń. Trójmiasto i pomorskie bardzo się starają, by nie tylko latem 2018 zaproponować turystom i mieszkańcom świetną rozrywkę. A że konkurencja z roku na rok jest coraz większa, organizatorzy wręcz stają na rzęsach, by przyciągnąć widzów przez cały rok. Zapraszamy zatem na imprezy w pomorskie nie tylko w wakacje, ale także jesienią, zimą i wiosną.

Przedstawiamy Państwu wybrane, największe wydarzenia nad morzem, które naszym zdaniem Imprezy Trójmiasto Gdańsk 2018warto przeżyć. Imprezy w Trójmieście, festyny i jarmarki na Kaszubach, Żuławach i Kociewiu, pokazy i koncerty nad morzem. Wrażenia, humor i atmosfera zabawy, które towarzyszą ludziom w takich momentach bywają niepowtarzalne. Sceneria nadmorskich plaż, wzgórz Szwajcarii Kaszubskiej lub ogromnych krzyżackich warowni podkreśla wyjątkowy klimat tych wydarzeń. UWAGA - lista będzie wkrótce rozszerzona o wydarzenia, których terminy są jeszcze w trakcie ustaleń.


Największe imprezy pomorskie 2018


(więcej szczegółów po kliknięciu w nazwę wydarzenia)Wkrótce kolejne wydarzenia z potwierdzonymi terminami...


 Długi Weekend Majowy nad morzem - jest tutaj
 ■ Bale Karnawałowe 2018 - są tutaj
  Walentynki 2018 - są tutaj


Pomorskie jest piękne i ciekawe!


Hotel Lubicz **** Wellness and SPA - Ustka - uzdrowisko nad morzem


Hotel z basenem nad morzem - Lubicz SPA Ustka
Co warto zobaczyć na Pomorzu, nad morzem? Polecamy najciekawsze, największe:


- imprezy w styczniu 2018Loty widokowe balonem na Kaszubach
- imprezy w lutym 2018
- imprezy w marcu 2018
- imprezy w kwietniu 2018
- imprezy w maju 2018
- imprezy w czerwcu 2018
- imprezy w lipcu 2018
- imprezy w sierpniu 2018
- imprezy we wrześniu 2018


Cały czas coś interesującego dla turystów i mieszkańców nad morzem, na Kaszubach, w pomorskim! Zapraszamy na jarmarki, festyny, pokazy i koncerty nad morzem! Trójmiasto i Kaszuby nad morzem to miejsce pełne atrakcyjnych wydarzeń. Imprezy w Trójmieście gwarantują dobrą zabawę niezaleznie od pogody.


Gdańsk - Gdynia - Hel - Lębork - Malbork - Nadole - Rowy - Słupsk - Sopot - Strzelinko - Sulęczyno - Swołowo - Ustka - Wdzydze Kiszewskie


Imprezy w Trójmieście, nad morzem 2018