Imprezy w Trójmieście - najciekawsze imprezy nad morzem

logo
A A

Imprezy nad morzem - Trójmiasto - fot. Baltic Sail GdańskCoraz częściej planujemy wyjazdy na wypoczynek biorąc pod uwagę imprezy, które mogą nam dostarczyć wspaniałych wrażeń. Trójmiasto i pomorskie bardzo się starają, by nie tylko latem 2014 zaproponować turystom i mieszkańcom świetną rozrywkę. A że konkurencja z roku na rok jest coraz większa, organizatorzy wręcz stają na rzęsach, by przyciągnąć widzów przez cały rok. Zapraszamy zatem na imprezy w pomorskie nie tylko w wakacje, ale także jesienią, zimą i wiosną.

Imprezy Trójmiasto Gdańsk 2014Przedstawiamy Państwu wybrane, największe, najlepsze, takie same "naj" - pomorskie imprezy, które naszym zdaniem warto przeżyć. Festyny i jarmarki na Kaszubach, Żuławach i Kociewiu, pokazy i koncerty nad morzem. Wrażenia, humor i atmosfera zabawy, które towarzyszą ludziom w takich momentach bywają niepowtarzalne. Sceneria nadmorskich plaż, wzgórz Szwajcarii Kaszubskiej lub ogromnych krzyżackich warowni podkreśla wyjątkowy klimat tych wydarzeń.


Zapraszamy na pomorskie imprezy 2014


(więcej szczegółów po kliknięciu w nazwę wydarzenia)Imprezy pomorskie 2015
Zobacz piękne Kaszuby z góry - Ty tez możesz polecieć!


Loty widokowe balonem na Kaszubach


Pomorskie jest piękne i ciekawe!


Hotel Lubicz **** Wellness and SPA - Ustka - uzdrowisko nad morzem


Hotel z basenem nad morzem - Lubicz SPA Ustka
Polecamy najciekawsze, największe:- imprezy w grudniu 2014
- imprezy w styczniu 2015
- imprezy w lutym 2015
- imprezy w marcu 2015


Cały czas coś interesującego dla turystów i mieszkańców nad morzem, na Kaszubach, w pomorskim! Zapraszamy na jarmarki, festyny, pokazy i koncerty nad morzem! Trójmiasto i Kaszuby nad morzem to miejsce pełne atrakcyjnych wydarzeń!