Walentynki nad morzem, na Kaszubach, w Trójmieście 2018

logo
A A

Walentynki 2018 przypadają tym razem we wtorek. Zwykły dzień, który za sprawą święta Walentynki Kaszuby pomorskie 2018zakochanych może być świetną okazją do zabawy, przypomnienia o bliskich, może bliższego poznania czy  nawet pojednania. Poszukajmy w sobie twórczej inwencji oraz dobrych miejsc do świętowania Walentynek - w Trójmieście, na Kaszubach, nad romantycznym morzem... W ramach niespodzianki może już dwa dni wcześniej - w weekend 10-11 lutego? Zaproponujemy różne pomysły na walentynki: kameralne, romantyczne, wystrzałowe, imprezowe, pyszne, nastrojowe, a nawet aktywne.


Oferta walentynkowa zapowiada się jako bardzo obfita. Warto sprawdzić opcje FIRST MINUTE w przypadku pakietów pobytowych (opisy poniżej). W styczniu przybędzie także więcej informacji o różnorodnych imprezach z tej okazji ...Kameralne Centrum Wypoczynku z krytym basenem zaprasza na romantyczne Walentynki w SPA na Kaszubach. Klimatyczne miejsce, piękne otoczenie (m.in unikalny ogród japoński) i profesjonalna obsługa to jedne z wielu zalet Ułan SPA.
W przygotowywanym pakiecie SPA znajdą się m.in:Walentynki w SPA Kaszuby 2018

nocleg w pokoju de lux
śniadanie bufetowe lub serwowane na życzenie do pokoju
uroczysta kolacja przy blasku świec
romantyczne chwile w Centrum SPA

oraz liczne udogodnienia naszego świetnie wyposażonego Centrum SPA. Więcej szczegółów przedstawimy na początku 2018, ale już teraz zapraszamy do zapoznania z bieżącą ofertą - tutaj


Walentynki - gorące święto!