Weekend za pół ceny Gdańsk 2015

  • termin : 18 Kwietnia 2015 - 19 Kwietnia 2015
  • miasto : Gdańsk
logo
A A

Miasto Gdańsk zaprasza na siódmą edycję akcji „Rozsmakuj się w Gdańsku - Weekend za pół ceny". Weekend, podczas którego można taniej zjeść, odbędzie się w tym roku 18 - 19 kwietnia 2015. To w Gdańsku; terminy imprezy w innych miejscowościach - poniżej.


Akcja „Rozsmakuj się w Gdańsku - Weekend za pół ceny” cieszy się wśród gdańszczan i turystów odwiedzających nasze miasto niezmiennym powodzeniem. Nie inaczej będzie i tym razem. Powód jest oczywisty - za kulinarne specjały i inne atrakcje, a także usługi hotelowe po raz kolejny zapłacimy o połowę mniej! Jak pokazała historia, tego dnia przed lokalami uczestniczącymi w programie ustawiały się długie kolejki.


W akcji biorą udział restauracje, kawiarnie i inne loWeekend za pół ceny Gdańsk 2015kale gastronomiczne. Ponadto instytucje kultury, centra spa, salony kosmetyczne i fryzjerskie oraz obiekty noclegowe. Oferta za pół ceny obowiązywać będzie na wybrane pozycje z kart menu, wybrane bilety, usługi.


Jakkolwiek najwięcej lokali, które biorą udział w Weekendzie mieści się w Gdańsku, to fani dobrego jedzenia w dobrej cenie, znajdą oferty za pół ceny także w innych miastach pomorskiego. Stąd w 2014 roku smakowita impreza przebiegała po raz pierwszy pod hasłem Rozsmakuj się w Metropolii.


Dodatkową atrakcją imprezy jest odbywający się w tym czasie konkurs dla restauratorów - Korona Smakosza. W trakcie trwania Weekendu klienci odwiedzający restauracje oceniają je (na specjalnych kuponach) w 9 kategoriach, m.in za wystrój, jakość obsługi czy smak serwowanych potraw. Nagrody, ufundowane przez firmę Makro, mogą wygrać restauracje (bony na zakupy w Makro) oraz sami klienci (nagrody rzeczowe).


W 2015 na Weekend za pół ceny do Gdańska zapraszają m.in
Centrum Hewelianum,
Filharmonia Bałtycka
Opera Bałtycka
PGE Arena i Fun Arena
oraz około 30 lokali gastronomicznych (lista i menu są tutaj)


Jakkolwiek najwięcej lokali, które biorą udział w Weekendzie mieści się w Gdańsku, to fani dobrego jedzenia w dobrej cenie, znajdą oferty za pół ceny także w innych miastach pomorskiego. Stąd w 2014 roku smakowita impreza przebiegała po raz pierwszy pod hasłem Rozsmakuj się w Metropolii.Weekend za pół ceny Krynica Morska 2015


Weekend za pół ceny 2015 obejmie swoim zasięgiem miejscowości:
Gdańsk, Gdynia, Gniew, Krynica Morska, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, Pszczółki, Puck, Rumia, Sopot i Tczew. Lista może ulec zmianie - do końca marca zostanie uaktualniona - być może o kolejne miejscowości.


Rozsmakuj się w Metropolii 2015
Terminy Weekendu Za Pół ceny w pomorskim:


11-12 kwietnia 2015 - Sopot, Pruszcz Gdański
18-19 kwietnia 2015 - Gdańsk, Nowy Dwór Gdański, Tczew
25-26 kwietnia 2015 - Krynica Morska, Malbork, Puck


Lista uczestników Weekendu Za Pół Ceny
w miejscowościach poza Gdańskiem


Gniew.............................tutaj
Krynica Morska..........tutaj
Pruszcz Gdański........tutaj


C.D.N.


Program Weekendu Za Pół Ceny 2015 w Gdańsku - podamy wkrótce!


Zapraszamy na Weekend za pół ceny Gdańsk 2015!


Rozsmakuj się w Metropolii 2015