Weekend za pół ceny Gdańsk 2015

  • termin : 18 Kwietnia 2015 - 19 Kwietnia 2015
  • miasto : Gdańsk
logo
A A

Miasto Gdańsk zaprasza na siódmą edycję akcji „Rozsmakuj się w Gdańsku - Weekend za pół ceny". Weekend, podczas którego można taniej zjeść, odbędzie się w tym roku 18 - 19 kwietnia 2015 (w Gdańsku)


Weekend za pół ceny Gdańsk 2015Akcja „Rozsmakuj się w Gdańsku - Weekend za pół ceny” cieszy się wśród gdańszczan i turystów odwiedzających nasze miasto niezmiennym powodzeniem. Nie inaczej będzie i tym razem. Powód jest oczywisty - za kulinarne specjały i inne atrakcje, a także usługi hotelowe po raz kolejny zapłacimy o połowę mniej! Jak pokazała historia, tego dnia przed lokalami uczestniczącymi w programie ustawiały się długie kolejki.


W akcji biorą udział restauracje, kawiarnie i inne lokale gastronomiczne. Ponadto instytucje kultury, salony spa, kosmetyczne i fryzjerskie oraz obiekty noclegowe. Oferta za pół ceny obowiązywać będzie na wybrane pozycje z kart menu, wybrane bilety, usługi.


Jakkolwiek najwięcej lokali, które biorą udział w Weekendzie mieści się w Gdańsku, to fani dobrego jedzenia w dobrej cenie, znajdą oferty za pół ceny także w innych miastach pomorskiego. Stąd w 2014 roku smakowita impreza przebiegała pod hasłem Rozsmakuj się w Metropolii. Objęła ona prócz Gdyni, Gdańska i Sopotu, także miejscowości spoza Trójmiasta: Pruszcz Gdański, Malbork, Tczew, Gniewino oraz Łebę. W ten sposób praktycznie co roku zwiększa się ilość miejsc i zasięg geograficzny Weekendu za Pół Ceny.


Program Weekendu za pół ceny 2015 w Gdańsku - podamy wkrótce!


Zapraszamy na Weekend za pół ceny Gdańsk 2015!