Weekend za pół ceny Gdańsk + pomorskie 2017

  • termin : 08 Kwietnia 2017 - 09 Kwietnia 2017
  • miasto : Gdańsk
  • ulica : Długi Targ
logo
A A

Miasto Gdańsk zaprasza na dziewiatą edycję akcji „Rozsmakuj się w Metropolii - Weekend za pół ceny". Weekend, podczas którego można taniej zjeść, zaplanowano w tym roku 8 -9 kwietnia 2017 .


 


uwaga - informacja o ostatnich miejscowościach biorących udział w Weekendzie za pół ceny 22 i 23 kwietnia 2017 jest poniżej.


 


Weekend za pół ceny Gdańsk 2017Akcja „Rozsmakuj się w Metropolii - Weekend za pół ceny” cieszy się wśród gdańszczan i turystów odwiedzających nasze miasto niezmiennym powodzeniem. Nie inaczej będzie i tym razem. Powód jest oczywisty - za kulinarne specjały i inne atrakcje, a także usługi hotelowe po raz kolejny zapłacimy o połowę mniej! Jak pokazała historia, tego dnia przed lokalami uczestniczącymi w programie ustawiały się długie kolejki.


W akcji biorą udział restauracje, kawiarnie i inne lokale gastronomiczne. Ponadto instytucje kultury, wybrane miesca rekreacji, centra spa, salony kosmetyczne i fryzjerskie oraz obiekty noclegowe Oferta za pół ceny obowiązywać będzie na wybrane pozycje z kart menu, wybrane bilety, usługi.


Jakkolwiek najwięcej lokali, które biorą udział w Weekendzie mieści się w Gdańsku, to fani dobrego jedzenia w dobrej cenie, znajdą oferty za pół ceny także w innych miastach pomorskiego. Stąd smakowita impreza przebiega pod hasłem Rozsmakuj się w Metropolii.


W Trójmieście Weekend za pół ceny ruszy wcześniej, bo już 25 i 26 marca 2017 - w Sopocie. Listę sopockich lokali i firm biorących udział po raz czwarty w tej akcji  można znaleźć - tutaj


 Weekend za Pół Ceny 2017


W kolejne weekendy będzie można skorzystać o tańszych ofert w kilkunastu pomorskich miejscowościach. Weekend w 2017 roku będzie miał nieco skromniejszą oprawę, bez wydarzeń towarzyszących, ale i tak, w samym tylko Gdańsku udział w akcji wezmą:


45 lokali gastronomicznych - oferty są tutajTani hostel Gdańsk noclegi
12 gabinetów beauty/spa - oferty są tutaj
5 obiektów noclegowych - oferty są tutaj
5 obiektów sportowo-rozrywkowych - oferty są tutaj
Oddziały MHMG, Muzeum Archeologicznego i Hewelianum - oferty są tutaj
Gdański Teatr Szekspirowski - oferta są tutaj
Polska Filharmonia Bałtycka - oferta są tutaj
Teatr Wybrzeże - oferta są tutaj


Lista obiektów uczestniczących w akcji w innych miejscowowściach - po kliknięciu w aktywną nazwę:

25 - 26 marca 2017Dobre Tanie Taxi Gdańsk Trójmiasto
Łeba - Nowy Staw - Sopot

1 - 2 kwietnia 2017
Gniew - Gmina Kartuzy - Nowy Dwór Gdański - Pruszcz Gdański - Gmina Żukowo - Tczew

8 - 9 kwietnia 2017
Gdańsk - Krokowa - Malbork

22-23 kwietnia 2017
Krynica Morska - Pszczółki - Puck - Władysławowo


Jaka będzie pogoda na weekend 22/23 kwietnia? W Trójmieście prognozy pogody zapowiadają temperatury w okolicach 8-9 stopni, zachmurzonie i przelotne opady, ale też przebłyski słońca. Zatem wszystkiego po trochu...


Na weekend zapraszamy w pomorskie!
blisko Gdańska ...w każdą niedzielę ...
Niedzielny Festyn Kulinarny czyli
Buffet Brunch All You Can Eat!


Festyn kulinarny Restauracja Kozi Gród zaprasza!
Zapraszamy na Weekend za pół ceny Gdańsk 2017!Na trzeci weekend kwietnia 2017 - zapraszamy do miejscowości - Krzynica Morska, Pszczółki, Puck i Władysławowo!