Weekend za pół ceny Gdańsk + pomorskie 2017

  • termin : 08 Kwietnia 2017 - 09 Kwietnia 2017
  • miasto : Gdańsk
  • ulica : Długi Targ
logo
A A

Miasto Gdańsk zaprasza na dziewiatą edycję akcji „Rozsmakuj się w Metropolii - Weekend za pół ceny". Weekend, podczas którego można taniej zjeść, zaplanowano w tym roku 8 -9 kwietnia 2017 .


 


uwaga - informacja o ostatnich miejscowościach biorących udział w Weekendzie za pół ceny 22 i 23 kwietnia 2017 jest poniżej.


 


Weekend za pół ceny Gdańsk 2017Akcja „Rozsmakuj się w Metropolii - Weekend za pół ceny” cieszy się wśród gdańszczan i turystów odwiedzających nasze miasto niezmiennym powodzeniem. Nie inaczej będzie i tym razem. Powód jest oczywisty - za kulinarne specjały i inne atrakcje, a także usługi hotelowe po raz kolejny zapłacimy o połowę mniej! Jak pokazała historia, tego dnia przed lokalami uczestniczącymi w programie ustawiały się długie kolejki.


W akcji biorą udział restauracje, kawiarnie i inne lokale gastronomiczne. Ponadto instytucje kultury, wybrane miesca rekreacji, centra spa, salony kosmetyczne i fryzjerskie oraz obiekty noclegowe Oferta za pół ceny obowiązywać będzie na wybrane pozycje z kart menu, wybrane bilety, usługi.


Jakkolwiek najwięcej lokali, które biorą udział w Weekendzie mieści się w Gdańsku, to fani dobrego jedzenia w dobrej cenie, znajdą oferty za pół ceny także w innych miastach pomorskiego. Stąd smakowita impreza przebiega pod hasłem Rozsmakuj się w Metropolii.


W Trójmieście Weekend za pół ceny ruszy wcześniej, bo już 25 i 26 marca 2017 - w Sopocie. Listę sopockich lokali i firm biorących udział po raz czwarty w tej akcji  można znaleźć - tutaj


 Weekend za Pół Ceny 2017


W kolejne weekendy będzie można skorzystać o tańszych ofert w kilkunastu pomorskich miejscowościach. Weekend w 2017 roku będzie miał nieco skromniejszą oprawę, bez wydarzeń towarzyszących, ale i tak, w samym tylko Gdańsku udział w akcji wezmą:


45 lokali gastronomicznych - oferty są tutajTani hostel Gdańsk noclegi
12 gabinetów beauty/spa - oferty są tutaj
5 obiektów noclegowych - oferty są tutaj
5 obiektów sportowo-rozrywkowych - oferty są tutaj
Oddziały MHMG, Muzeum Archeologicznego i Hewelianum - oferty są tutaj
Gdański Teatr Szekspirowski - oferta są tutaj
Polska Filharmonia Bałtycka - oferta są tutaj
Teatr Wybrzeże - oferta są tutaj


Lista obiektów uczestniczących w akcji w innych miejscowowściach - po kliknięciu w aktywną nazwę:

25 - 26 marca 2017Dobre Tanie Taxi Gdańsk Trójmiasto
Łeba - Nowy Staw - Sopot

1 - 2 kwietnia 2017
Gniew - Gmina Kartuzy - Nowy Dwór Gdański - Pruszcz Gdański - Gmina Żukowo - Tczew

8 - 9 kwietnia 2017
Gdańsk - Krokowa - Malbork

22-23 kwietnia 2017
Krynica Morska - Pszczółki - Puck - Władysławowo


Jaka będzie pogoda na weekend 22/23 kwietnia? W Trójmieście prognozy pogody zapowiadają temperatury w okolicach 8-9 stopni, zachmurzonie i przelotne opady, ale też przebłyski słońca. Zatem wszystkiego po trochu...


Na weekend zapraszamy w pomorskie!
blisko Gdańska ...w każdą niedzielę ...
Niedzielny Festyn Kulinarny czyli
Buffet Brunch All You Can Eat!


Festyn Kulnarny - Restauracja Kozi Gród zaprasza!
Zapraszamy na Weekend za pół ceny Gdańsk 2017!Na trzeci weekend kwietnia 2017 - zapraszamy do miejscowości - Krzynica Morska, Pszczółki, Puck i Władysławowo!