Weekend za pół ceny Gdańsk + pomorskie 2017

  • termin : 08 Kwietnia 2017 - 09 Kwietnia 2017
  • miasto : Gdańsk
  • ulica : Długi Targ
logo
A A

Miasto Gdańsk zaprasza na dziewiatą edycję akcji „Rozsmakuj się w Metropolii - Weekend za pół ceny". Weekend, podczas którego można taniej zjeść, zaplanowano w tym roku 8 -9 kwietnia 2017 .


Weekend za pół ceny Gdańsk 2017Akcja „Rozsmakuj się w Metropolii - Weekend za pół ceny” cieszy się wśród gdańszczan i turystów odwiedzających nasze miasto niezmiennym powodzeniem. Nie inaczej będzie i tym razem. Powód jest oczywisty - za kulinarne specjały i inne atrakcje, a także usługi hotelowe po raz kolejny zapłacimy o połowę mniej! Jak pokazała historia, tego dnia przed lokalami uczestniczącymi w programie ustawiały się długie kolejki.


W akcji biorą udział restauracje, kawiarnie i inne lokale gastronomiczne. Ponadto instytucje kultury, wybrane miesca rekreacji, centra spa, salony kosmetyczne i fryzjerskie oraz obiekty noclegowe Oferta za pół ceny obowiązywać będzie na wybrane pozycje z kart menu, wybrane bilety, usługi.


Jakkolwiek najwięcej lokali, które biorą udział w Weekendzie mieści się w Gdańsku, to fani dobrego jedzenia w dobrej cenie, znajdą oferty za pół ceny także w innych miastach pomorskiego. Stąd smakowita impreza przebiega pod hasłem Rozsmakuj się w Metropolii.


 Weekend za Pół Ceny 2017


Dobre Tanie Taxi Gdańsk Trójmiasto


 


 

 
blisko Gdańska ...w każdą niedzielę ...
Niedzielny Festyn Kulinarny czyli
Buffet Brunch All You Can Eat!


Festyn Kulnarny - Restauracja Kozi Gród zaprasza!
Zapraszamy na Weekend za pół ceny Gdańsk 2017!