Rodzinny Park Rozrywki Łeba Park - największy jurajski park dinozaurów w Polsce

  • miasto : Łeba
  • ulica : Dojazd do Parku: na pierwszym rondzie wjazdowym do Łeby - w prawo, na drugim rondzie - w prawo, za cmentarzem pierwszą ulicą w prawo i już do końca ulicą Kolonijną.
A A

Park Dinozaurów Łeba Park jest jakby scenografią do filmu Stevena Spielberga "JURASSIC PARK". Sceny pełne grozy i przerażenia przeplatały się tam z tęsknotą obcowania z praprzodkami wszystkich żyjących obecnie zwierząt z dziejów naszej planety. Niemal każdy marzył by choć raz zobaczyć z bliska te fascynujące olbrzymy. Teraz staje się to możliwe dzięki ich kopiom, tak wiernym, że w trakcie zwiedzania emocje często wymykają się z pod kontroli. Zapraszamy nad morze - do Łeby!

Park dinozaurów ŁEBA PARKSposób ukształtowania terenu, jego naturalne walory oraz bliskość morza czynią dzień przeznaczony na poznanie Parku Rozrywki ŁEBA PARK naprawdę  niezapomnianym. Podczas przygotowywania projektu ŁEBA PARKU wyjątkowy nacisk położono na przyjemność, zabawę i edukację najmłodszych. Podczas zwiedzania każdy z rodziców będzie miał niepowtarzalną możliwość obserwowania swojej pociechy w sytuacjach nowych, nie odkrytych, pełnych żywiołowych reakcji. Osoby dorosłe chętnie oddadzą się refleksji i znajdą chwile wyciszenia. Żądnym mocniejszych wrażeń udostępniamy kino 7D.


Ważne - praktycznie co roku przybywają nowe ciekawostki, stąd prosimy o uważne zapoznanie się z poniższym spisem! (Uwaga - zakaz wstępu ze zwierzętami!)


Park Rozrywki ŁEBA PARK - atrakcje


ŁEBA PARK dinozaury nad morzemŁeba Park to prawie 20 hektarów nadmorskich lasów, stawów, trzęsawisk i naturalnej przyrody przeciętych licznymi szlakami, na których poznajemy poszczególne okresy z dziejów Ziemi. Podczas spaceru ścieżkami, mostami i kładkami poprzez trzciny obcujemy z blisko 100 gadami, a wśród nich dwa kolosy Seismosaurus mający 45 metrów długości i jedyny w Polsce Brachiosaurus z wysokością 13 metrów. Namacalnie i wszystkimi zmysłami czujemy klimat tamtych okresów w dziejach Ziemi, pokazując jak wyglądało i jak rozwijało się życie setki milionów lat temu.

Park Dinozaurów w Łebie daje także jedyną możliwość goszczenia w pradawnej chacie oraz w grotach przedstawiających życie i pochówek Neandertalczyków. Bardziej nowoczesne sprzęty - z XVI wieku - znajdziemy w skansenie Kuźnia.

■ Mini Zoo to propozycja dla spragnionych bliskiego kontaktu z obecnie żyjącymi zwierzętami. Najmniejsi globtroterzy mogą karmić kozy, króliki, owce, daniele, jelenie, zebu, kangura, antylopy, muflony i wiele innych oraz ujeżdżać kucyki.


Minigolf - największe w Polsce pole do minigolfa to absolutny hit 2015 roku. Pole w Łeba Parku posiada 18 dołków i ponad 10 000 m2 powierzchni. To kolejna niesamowita frajda w cenie biletu.


■ Na ścieżkę edukacyjną zapraszamy także młodzież szkolną i wycieczki zorganizowane. Szlak jest wyposażony w opisy gadów wraz ze sposobami rozmnażania, żywienia, otoczeniem, charakterystyką ery w jakiej przebywały oraz nazwami fauny i flory.

Plac zabaw dla dzieci - ŁEBA PARK■ Place zabaw dla dzieci utrzymane w charakterze nawiązującym do er z życia Dinosaurów. Powierzchnia największego to prawie 3000 m2, gdzie najmłodsi archeolodzy metodą odkrywkową odnajdują szkielety dinosaurów. Miłośnicy przepraw i wspinaczek chętnie będą zdobywać linaria i mini ścianki.

■ Małpi gaj znajduje się na drugim placu zabaw, który jest jedym wielkim torem przeszkód wymagającym największej sprawności od najmłodszych Globtroterów. Wspinaczki, ruchome pomosty, przeprawy po palach i wiele innych.


■ Kolejka Czerwonego Kapturka - zawiezie dzieci na bardzo słodkie z Czerwonym Kapturkiem. Każdy, kto spotka go spotka na swojej drodze, zostanie poczęstowany słodyczami i będzie mógł sobie zrobić z nim bezpłatnie pamiątkowe zdjęcie.


■ Water zorbing - wodne kule, to niezwykła przyjemność chodzenia po wodzie suchą nogą. W magicznych bańskach nauczycie się chodzić, turlać i fikać na wodzie koziołki. W Parku Rozrywki ŁEBA PARK wszystko jest możliwe :-)


Wioska indiańska - życie na Dzikim Zachodzie - te tematy przybliżą sympatyczna indianka i zawadiacki kowboj. Pokażą jak się mieszka w tipi, nauczą strzelania z łuku i wiatrówki. Dostępna także nauka jazdy konnej.


■ Pojazdy Flinstonów - słynnych kreskówkowych jaskiniowców - to prozpocyja dla fanów prehistorycznej "motoryzacji". Wielbiciele czterech kółek, a dokładniej dwóch walców (napędzanych pedałami) mogą zmierzyc się z czasem na spRodzinny Park Rozrywki nad morzem - ŁEBA PARKecjalnej trasie.


Tratwy wodne - wersja rowerów wodnych - pozwalają zwiedzać rozległe stawy Parku Dinozaurów z ogromnymi gadami w tle. Taka podróż przydaje dodatkowych emocji dla najmłodszych, a starszym - przyjemności na leżakach...


Amatorski połów ryb - wędkowanie jest ostatnią formą polowania powszechnie akceptowaną w dzisiejszych czasach. W Parku można wypożyczyć wędkę, można też przyjść z własnym sprzętem i jak w dawnych czasach złowić coś dobrego: leszcza, okonia, lina, szczupaka, krasnopiórkę, płoć lub karasia. Po wcześniejszym uzgodnieniu można zatrzymać dla siebie szczupaka lub okonia. Smacznej ryby nad morzem!


■ Zamek Strachu - to absolutny hit sezonu 2014 w Parku Rozrywki Łeba Park. Niesamowity zamek strachu zaprasza do swoich komnat, których zawartość mrozi krew w żyłach nawet w temperaturze + 38 stopni w cieniu (na dworze). Do wyboru dwie trasy: Show oraz Extreme. To trzeba zobaczyć i przeżyć!!!


■ Dino Kino - prezentuje non stop półgodzinny film „Wędrówki z dinozaurami”


Bajlandia - miejsce pełne atrakcji dla najmłodszych - bohaterów znanych kreskówek, dostępnych na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy na niepowtarzalną podróż do świata bajek w 3D.


■ Pirackie potyczki z Jackiem Sparrowem - animacje dla dzieci - piracka bitwa na lądzie pełna wystrzałów armatnich, łowienie ryb, toczenie beczki, nauka strzelania, pirackie tatuaże i oczywiście chrzest najsłynniejszego pirata - Jacka Sparrowa! Dla każdego, kto wykaże się nieustraszoną odwagą, certyfikat przyjęcia do pirackiej hordy.


Gra Terenowa Indiana Jones - Gra terenowa Indiana Jones ŁEBA PARKedukacyjna atrakcja dla fanów zagadek. Słynny poszukiwacz skarbów obdaruje każdego z Was tajemniczą mapą, dzięki której będziecie mogli odnaleźć poszukiwane informacje i odkryć tajemnice sprzed 1000 lat. Czekają na Was specjalne zadania.


Płukalnia złota - chcesz się poczuć jak prawdziwy poszukiwacz złota? Daj się porwać emocjom gorączki złota w starej płukalni w wielkim kanionie! Być może wrócisz do domu bogatszy o sakiewkę drogocennego kruszcu...


NOWOŚĆ - zjeżdżalnia wodna - wsiadamy do zgrabnego pontonu i ruszamy w dół >>>>! Ślizgając się po spływającej wodzie, pokonujemy dystans blisko 65 metrów lądując przyjemnie na specjalnej macie. Bez zamoczenia!


Warsztaty rzemiosła - proponujemy nabycie nowych umiejętności - zapraszamy na lepienie w glinie, malowanie piaskiem, tworzenie papieru czerpanego. Twórcza zabawa w Łebie!


Łeba Park to również zaplecze gastronomiczne i wypoczynkowe. Parkingi na auta i autokary. Sklep z pamiątkami, galeria skamielin i minerałów oraz galeria bursztynowa wraz opisami i przykładami poszczególnych etapów powstawania i kształtowania żywicznego złota.


Park Rozrywki Łeba Park - www.lebapark.pl
Nowęcin koło Łeby, ul. Kolonijna 24
tel: +48 600 145 300
email: lebapark@lebapark.pl        Ceny biletów, godziny otwarcia Parku - są tutaj

Rezerwacje animacji dla grup zorganizowanych w Łeba Park -  tel. 598 622 755
biuro@przygoda.lebork.com.pl


Noclegi w Łebie - są tutaj


Jak dojechać do Łeba Park - samochodem - na pierwszym rodzie wjazdowym do Łeby w prawo, na drugim rondzie w prawo i dalej prosto ulicą Kolonijną. Mapa satelitarna - poniżej - dobrze pokazuje w zbliżeniu dojazd do Parku


UWAGA - z centrum Łeby do Łeba Parku można także dojechać bezpłatnym Dino Busem.


Park rozrywki Łeba - atrakcje Łeba Park


Rodzinny Park Rozrywki ŁEBA PARK
Niezapomniana podróż w czasie nad morzem!

Zapraszamy serdecznie!