Ośrodek Adler Medical SPA - kompleks rekreacyjny na Kaszubach. Wczasy, wakacje, wesela, imprezy okolicznościowe do 120 osób

A A

Ośrodek Adler Medical SPA to urokliwie położony kompleks rekreacyjny - świetne miejsce na szkolenia, bankiety, wesela, przyjęcia oraz inne imprezy okolicznościowe.
 
Nasi Goście znajdą tutaj oazę ciszy i spokoju. To wymarzone miejsce dla osób poszukujących ustronnego miejsca o dużych możliwościach adaptacyjnych na potrzeby imprezy okolicznościowej, tak pod dachem jak i na dworze.  Posiadamy duże doświadczenie przy organizacji takich wydarzeń jak:


śluby i wesela w sali weselnej (bankietowej)
śluby i wesela plenerowe
spotkania rodzinne
zjazdy, bankiety biesiady


Adler - sala weselna


Zapewniamy na miejscu i w najbliższym otoczeniu wszystko cSala weselna Kaszubyo może umilić spędzany czas - rozległe sosnowe lasy, malownicze wzgórza, czyste powietrze i krystaliczną wodę Jeziora Raduńskiego. Ten największy zbiornik wodny w obrębie Szwajcarii Kaszubskiej, słynie ze swych czystych wód (kąpiele i wędkowanie) i jest ulubionym akwenem dla amatorów sportów wodnych.
 
W ośrodku znajduje się oryginalny budynek pensjonatu oraz drewniane domki - na wzór "domków z bali". Przestronna sala na imprezy okolicznościowe pozwala organizować przyjęcia dla 120 osób.


Całość tworzy piękną wioskę kaszubską z licznymi akcentami małej architektury.


Domki dla 3, 4, 5, 6 i 10 osób - są tutaj


Pokoje pensjonatowe oraz typu Studio (dla 2 i 4 osób) - są tutaj


Apartamenty nad jeziorem - są tutaj


WESELA - są tutaj


SZKOLENIA, KONFERENCJE, INTEGRACJE - są tutaj


ADLER MEDICAL SPA


Serdecznie zapraszamy także na wypoczynek kuracyjny - wczasy zdrowotne, odchudzające i odnowę biologiczną. U nas w bardzo prosty i naturalny sposób pomożesz swemu zdrowiu oraz:

   Adler Medical Spa Kaszuby pomorskie Złagodzisz dolegliwości bólowe
    Dotlenisz i odtoksycznisz organizm
    Pozbawisz ciało zbędnych kilogramów
    Zadbasz o sylwetkę i kondycję fizyczną
    Zwiększysz odporność organizmu
    Poznasz ciekawych ludzi
    Przeprowadzisz odmładzającą kurację dla ciała i ducha
    Nauczysz się zasad zdrowego odżywiania
Osada Kaszubska Adler
W Adler Medical SPA połączyliśmy wiedzę najlepszych dietetyków, lekarzy i terapeutów, aby zapewnić naszym gościom zdrowie przez właściwe żywienie, zabiegi wspomagające odchudzanie i terapię ruchową. Proponujemy indywidualnie dobrane zestawy ćwiczeń, konsultacji, zabiegów oraz porad. Oferta zabiegów - jest tutaj


Zapraszamy pod błękitne, kaszubskie niebo,
 by spędzić urlop na łonie natury, blisko przyrody,
wygodnie i beztrosko - w ośrodku Adler.
 Serdecznie zapraszamy na wesela, przyjęcia, szkolenia i biesiady!


Na Kaszuby!