Leśniczówka Wydry - klimatyzowana sala z kominkiem, całoroczna wiata na imprezy do 80 osób

  • miejscowość : Wydry koło Sztumu
  • ulica : Wydry 2
  • telefon : 600 385 091
  • telefon 2 : 694 493 566
  • fax : tel. 55 277 21 69
  • e-mail : zwjagoda@gazeta.pl
A A

Nadleśnictwo Kwidzyn - w ramach Ośrodka Hodowli Zwierzyny - zaprasza do leśniczówki łowieckiej „Wydry”, działającej jednocześnie jako hotel łowiecki o wysokim standardzie usług.


Leśniczówka Wydry - spotkanie z tradycją i  duchem myśliwskim


Leśniczówka dysponuje 14 miejscami noclegowymi przystosowanymi do pobytu myśliwych zagranicznych i krajowych wykonujących polowania na terenie ośrodka. Gośćmi są również klienci indywidualni, którzy pragną spędzić czas na łonie natury i wypocząć.


Leśniczówka Wydry - malownicze tereny łowieckieLeśniczówka Wydry jest malowniczo położona wśród kompleksu leśnego, 1km od drogi Sztum - Biała Góra. Jest doskonałą bazą wypadową do Trójmiasta i nad morze lub nad oddalone o 2 km jezioro Białe. Blisko jest również do miast położonych na szlaku zamków gotyckich - 12 km od Malborka, 3km od Sztumu i 20km od Kwidzyna.


Amatorzy konnej jazdy mają możliwość realizowania swej pasji w stadninie konnej znajdującej się w bliskiej odległości. Istnieje również możliwość wynajęcia bryczki.


Malownicze miejsce sprzyja również spacerom, a szczególnie preferowane są bezkrwawe łowy z aparatem fotograficznym. Wieczorami goście mogą posiedzieć przy ognisku lub grillu.


W leśniczówce do wynajęcia znajduje się 5 pokoi: jeden 4-osobowy, dwa 3-osobowe i dwa 2-osobowe, każdy z łazienką. Do dyspozycji gości jest również klimatyzowana sala kominkowa z TV, gdzie można schronić się przed upałem lub ogrzać się przy domowym ogniu.


Obok leśniczówki Wydry położona jest wiata turystyczna z kominkiem, która mieści około 80 osób. Jest to obiekt zamknięty, a obecność kominka powoduje, iż wykorzystujemy ją całorocznie. Wynajmujemy na różnego rodzaju imprezy, spotkania biznesowe, wesela…


Ceny:


- wynajem pokoi ....................................40-80 zł brutto/osobę
- organizacja ogniska przy wiacie .........250 zł netto
- wynajęcie wiaty ..................................750 zł netto


Kontakt:


Jadwiga Krystkiewicz

Leśniczówka Wydry zaprasza na wypoczynek w lesie kolo SztumuLeśnictwo Łowieckie Wydry
82-400 Sztum, Wydry 2

tel. stacj. 55 277 21 69
tel. kom. 600 385 091
tel. kom. 694 493 566

e-mail: zwjagoda@gazeta.pl  • Leśniczówka Wydry - świetne miejsce na imprezę i wypoczynek!