Kamienny Zdrój - tanie i wygodne noclegi na Kociewiu

  • miejscowość : Skarszewy
  • ulica : Więckowy 73
  • telefon : 600 700 108
  • e-mail : kamiennyzdroj73@interia.pl
  • ilość miejsc : 14
  • całoroczny : tak
 
iconiconicon
iconicon
iconiconiconicon
A A

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek i noclegi na Kociewie - do małej miejscowości Więckowy w gminie Skarszewy. Spędzający wczasy, wakacje, urlopy i weekendy znajdą tutaj odpowiednie warunki do pełnego relaksu. Znajdujemy się bowiem w centrum pięknego Pojezierza Kociewskiego, które już kiedyś docenił Zakon Joannitów budując w pobliskich Skarszewach swój zamek.

Tanie noclegi Kociewie SkarszewyDla naszych Gości przygotowaliśmy całoroczne, tanie noclegi w 5 wygodnych pokojach. Dwa mają własną łazienkę, trzy - wspólną. Zapewniamy dostęp do urządzonej kuchni, a na życzenie oferujemy także smaczne wyżywienie, wzorowane na kuchni tradycyjnej (m.in kociewskiej). Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym akceptujemy pobyt zwierząt domowych.

Na przestronnej posesji znajdują się miejsca do parkowania, na grill oraz miejsce na ognisko. W części ogrodzonej - m.in plac zabaw dla dzieci. Dysponujemy także dużą salą na wesela, biesiady oraz imprezy okolicznościowe - w której można zorganizować świetną zabawę.

Nasi Goście chętnie korzystają z uroków Kociewia. Zaledwie 300 metrów od domu płynie w dolinie kręta rzeka Wierzyca, chętnie odwiedzana przez kajakarzy. Uczestnicy spływów kajakowych bardzo lubią jej malowniczy fragment - Przełom Wierzycy - mający strome, 40 metrowe zbocza.

Poza tym odwiedzają nas:
Kamienny Zdrój noclegi Skarszewy
- wielbiciele wycieczek pieszych i rowerowych
- amatorzy jazdy konnej (8 km stadnina z hipoterapią)
- fani grzybobrania
- wędkarze
- amatorzy nordic walking

Przez naszą okolicę wiodą dwa znakowe szlaki turystyczne:

- Skarszewski Zielony Szlak turystyczny (do Sopotu)
- Szlak Turystyczny Jezior Kociewskich


Na fajne wczasy, wakacje, urlopy i weekendy na Kociewiu
serdecznie zaprasza do Kamiennego Zdroju
Rodzina Młyńskich


Nasz profil Facebook - jest tutaj