Dzień Dziecka w Trójmieście, nad morzem 2018

logo
A A

Nie tylko Trójmiasto, ale całe pomorskie - Kaszuby, Kociewie i aktywne Żuławy zapraszają na Dzień Dziecka Trójmiasto 2018Dzień Dziecka nad morzem 2018, W tym roku przypada on w piątek, w środku długiego weekendu czerwcowego, który rozpoczyna się świętem Bożego Ciała. Dzień Dziecka Kaszuby 2018Same dzieci liczą zatem na wielokrotne okazje do  zabawy :-). Może więc warto zaplanować np. wyjazdowy, rodzinny weekend nad morzem lub przyjemną wycieczkę do Trójmiasta? Dzieci na pewno się ucieszą... Organizatorzy pomorskich imprez przygotują jak zawsze liczne atrakcje dla dzieci i rodziców. Co wybrać z okazji Dnia Dziecka - podpowiemy wkrótce. Uwaga - 2 czerwca świętujemy ciekawą, czwartą już NOC BIBLIOTEK!


Atrakcje dla dzieci w pomorskim, sezonowe i całoroczne - są tutaj


Dzień Dziecka 2018


OWIDZ - Dziecięcie Oblężenie Grodu............................2 czerwca 2018


WDZYDZE KISZEWSKIE - Dzień Dziecka w Muzeum...1 czerwca 2018Już sama podróż wielkim statkiem może być wyjątkowym przżyciem dla dzieci, które z natury są ciekawe nowego otoczenia. Stena Line przygotowała dla Państwa specjalny pakiet szedzkich atrakcji (m.in park wodny, tor samochodowy, karmienie zwierząt, labirynt przygód, escape rooms)
Kiedy dzieci usną w wygodnej kabinie, rodziców czeka super zabawa na promie, bary i restauracje z bufetem all inclusiv (napoje bez ograniczeń!)

W cenie od 429 zł /osobę (wypłynięcia od 30 maja 2018) znajdują się:

● podróż promem do Szwecji - tam i z powrotem; Rejs statkiem Dzień Dziecka atrakcje
● wycieczkę autokarową z przewodnikiem;
● wstęp do Muzeum Morskiego;
● atrakcje dla dzieci i dorosłych zgodnie z programem;
● nocleg w kabinie 2-osobowej wewnętrznej z łazienką;
● rozrywkę na promie;
● ubezpieczenie NW i KL.

Dalsze szczegóły, ceny, program rejsu, upusty - są tutaj


Zapraszamy na Dzień Dziecka 2018