Gdańsk "gra" w serialu "Diagnoza"

logo
A A

Gdańsk będzie bohaterem trzeciego sezonu „Diagnozy” - jednego z najpopularniejszych seriali telewizji TVN.  W Gdańsku zostały nagrane sceny, w których zagrali: Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz, Maciej Zakościelny i Danuta Stenka. Sceny do filmu kręcono w hotelu Hilton, na ul. Ogarnej, Długiej, Długim Targu, Długim Pobrzeżu, w okolicach stoczni oraz na plaży w Górkach Zachodnich. Gdańsk będzie można zobaczyć łącznie w czterech odcinkach serialu.

To już kolejne spotkanie Gdańska z ekipą stacji TVN. Miasto było jednym z bohaterów popularnego serialu "Prawo Agaty", który cieszył się wysoką oglądalnością. 

Każdy odcinek „Diagnozy” od pierwszego sezonu przyciąga około 2 milionową widownię. Produkcja jest wyróżniana przez ekspertów,  o czym świadczy statuetka Telekamery w kategorii serial, Srebrny Glob na World Media Festival 2018 czy nominacja do Polskich Nagród Filmowych Orły 2018. Już tej jesieni widzowie będą mogli śledzić dalsze losy doktor Anny Leśniewskiej i lekarzy z rybnickiego szpitala.

W kolejnej serii ponownie zobaczymy plejadę gwiazd - Maję Ostaszewską, Danutę Stenkę, Macieja Zakościelnego, Adama Woronowicza, Sonię Bohosiewicz, Beatę Ścibakównę i innych. Pojawią się też nowe twarze - Mateusz Kościukiewicz, Kamila Kamińska i Paweł Dobek. Zdjęcia do nowego sezonu „Diagnozy” rozpoczęły się 22 maja i potrwają do września 2018 roku.