Wiosna na Kaszubach i nad morzem 2017

logo
A A

Jak przyjemny jest masaż ciepłymi promieniami wiosennego słońca... Świergot ptaków, które nastrojowo koncertują czasem i po zmroku... Wiosna na Kaszubach w kolorach świeżej zieleni lasów przetykanych oczkami ponad 700 jezior potrafi dać dużo dobrej energii.


Spragnieni słońca i przestrzeni znajdą też coś dla siebie na pomorskich plażach. Wiosna nad morzem ma zapach sosen, który w połączeniu z jodem daje przyjemne orzeźwienie.


Zapraszamy - przestawiamy pierwsze oferty pakietów wiosennych...Piękny pałacyk, piękne okolice, piękna przyroda i ... bardzo dobra kuchnia!
Folwark Ńemino położony niedaleko Sierakowic jest komfortowym kompleksem obejmującym pałac, restaurację, stadninę koni, pole golfowe, kort tenisowy oraz wyciąg narciarski.

Oferowany pakiet Wiosna Na Kaszubach 2017 (3 dniowy) zawiera:

2 komfortowe noclegi z wyżywieniemWiosna na Kaszubach 2017
 (bogate śniadania i obiadokolacje ze słodkim poczęstunkiem + kawa/herbata)
świeże owoce w dniu przyjazdu (w każdym pokoju)
zniżka 10 % na wybrane napoje alkoholowe (od godz. 18:00 do 21:00)
2 darmowe godziny wypożyczenia rowerów/os *
1 darmowa godzina gry w tenisa/os*
bezpłatne wypożyczanie kijków Nordic Walking
bezpłatny dostęp do internetu oraz parking
kącik artystyczny dla dzieci

Dalsze szczegóły Wiosny na Kaszubach z atrakcjami - są tutajWiosna w Rowach budzi się piękną, nieśmiałą zielenią, która cieszy się ze słońca i coraz dłuższych dni. Wiosna nad morzem 2017Puste, szerokie plaże sprawiają, że napotkani z rzadka spacerowicze uśmiechną się na Twój widok... A w sąsiedztwie pobliskiego Parku Narodowego łatwiej dostrzec o tej porze sarnę czy wiewiórkę niż turystę.
Teraz właśnie w nadmorskim powietrzu występuje najwyższe stężenie zdrowego jodu. Jogging, nordic Walking, spacery, zabawa i wypoczynek - dają niesamowitą energię i zdrowie.

Zapraszamy do komfortowego Columbusa, który ugości Państwa w przestronnych apartamentach, suitach i studiach. Zadbamy wszechstronie o dzieci i zaakceptujemy pobyt Państwa  czworonożnych przyjaciół.

Więcej szczegółów o wygodach Wiosny nad morzem 2017 - jest tutaj


Pomorskie atrakcje turystyczne - są tutaj