Pensjonat Stara Wędzarnia - noclegi nad morzem, na Wyspie Sobieszewskiej

iconiconicon
iconiconicon
iconiconiconicon
A A

Nasz Pensjonat na Wyspie Sobieszewskiej stoi w słonecznym ogrodzie nad samym brzegiem Wisły. Z okien rozpościera się widok na wodę, żuławskie łąki, a z drugiej strony na nadmorski sosnowy las i piaszczyste wydmy, którymi prowadzi ścieżka na nadbałtycką plażę.

Kilka lat temu zostaliśmy właścicielami budynku starej wędzarni ryb zbudowanej w latach dwudziestych XX wieku. W jej wnętrzach postanowiliśmy urządzić kameralny obiekt noclegowy dla gości spragnionych odpoczynku i relaksu w otoczeniu niesamowitej przyrody Wyspy Sobieszewskiej. Bliskość Trójmiasta nie pozbawia jednak gości okazji do skorzystania z uroków wielkomiejskich rozrywek.


Pensjonat Stara Wędzarnia - Gdańsk Sobieszewo


Mikroklimat wyspy i bogactwo możliwości spędzania wolnego czasu sprawiają,
że miejsce to odwiedzane jest przez cały rok.


Pensjonat Stara Wędzarnia - komfortowe noclegi nad morzem Oprócz komfortowych noclegów nad morzem, do dyspozycji Gości oddajemy salę restauracyjną oraz klimatyzowaną salę taneczną. W profesjonalnie wyposażonej kuchni przygotujemy dla Państwa wymarzone menu a życzliwa obsługa zadba o dobre samopoczucie wszystkich uczestników.

Z prawdziwą przyjemnością przygotujemy dla Państwa przyjęcie weselne lub inną imprezę okolicznościową i zadbamy o każdy szczegół, który stanowi o wyjątkowości tej uroczystości. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia.


Cennik noclegów w Pensjonacie - jest tutaj

Dzieci do lat 3 śpią u nas za darmo.
W cenę są wliczone: śniadanie, miejsce parkingowe oraz Internet w pokojach.
We wszystkich pokojach znajdują się łazienki z WC i prysznicem oraz TV.


Pensjonat Stara Wędzarnia
noclegi nad morzem na wyspie Sobieszewskiej!