Zielone Wzgórza - luksusowe domki na Kaszubach nad jeziorem

 
iconiconiconicon
iconiconicon
iconiconiconicon
A A

Serdecznie zapraszamy do odkrycia uroczych zakątków w okolicach malowniczego Bytowa. Piękna przyroda, Spokój i cisza tej części Pomorza zwraca uwagę Gości ceniących sobie wygodę i kameralny wypoczynek. Całoroczny Ośrodek Zielone Wzgórza potrafi zauroczyć ...


Zielone Wzgórza - Bytów Mądrzechowo


Oferujemy luksusowe domki z kominkiem i własnym ogrodem nad jeziorem Gubisz, Luksusowe domki Kaszuby - Zielone Wzgórza Mądrzechowozaledwie 50 metrów od jego brzegu. Do dyspozycji Gości jest 7 domków - każdy dla 6 osób. Każdy z dwiema sypialniami, pokojem dziennym z kominkiem oraz w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i łazienką.
Są także 2 domy (dla 15 osób każdy) z 5 sypialniami i 3 łazienkami oraz jedną łazienką z sauną i WC. Na parterze znajduje się wielki salon z stołem dla gości i nastrojowym kominkiem. Przy salonie znajduje się osobna kuchnia z bogatym wyposażeniem.
Domy z pięknym widokiem na jezioro i otaczajacą przyrodę są chętnie wynajmowane przez grupy przyjaciół, znajomych lub kilka rodzin. Zielone Wzgórze to piękne miejsce na spotkanie i wypoczynek. Łącznie oferujemy 72 miejsca

Restauracja Zielone Wzgórze (120 miejsc) - o stylowych wnętrzach - specjalizuje się w daniach rybnych, Luksusowy dom do wynajęcia Kaszubyale profesjonalny personel potrafi zadbać także o podniebienia amatorów kuchni regionalnej. Jej wyposażenie, ogród z miejscem na ognisko i biesiady plenerowe, wiata grillowa oraz zadaszony taras nad stawem czynią z tego obiektu idealne miejsce na imprezę okolicznościową, ślub, wesele, itp.
Restauracja w sezonie jest czynna codziennie od godz. 12 - do 21; poza sezonem od piątku do niedzieli. Więcej...

Atrakcje, które dodatkowo uprzyjemniają pobyt to mini zoo oraz wypożyczalnia rowerów dla Gości. Okolice Bytowa są znane z licznych tras i ścieżek rowerowych. Zapraszamy do urokliwego Mądrzechowa!


Zielona Wzgórza na Facebook - są tutaj


Ceny wynajmu domków i apartamentów (powołaj się na Odkryj Pomorze) - są tutaj


Zielone Wzgórze nad jeziorem Gubisz
luksusowe domki na Kaszubach