Polityka Portalu

Misja Portalu
Celem "Odkryj Pomorze" jest szeroka promocja turystycznych i rekreacyjnych atrakcji województwa pomorskiego. Układ i zawartość strony tworzone są tak aby łatwiej odkrywać ciekawe sposoby na spędzanie wolnego czasu w tej pięknej części Polski. Portal wspiera inicjatywy służące kulturze i rozwojowi regionu.


Informacja w Portalu
Treść, opisy i komentarze - umieszczane są w dobrej wierze. Całość, a szczególnie dane teleadresowe podlegają weryfikacji i częstej aktualizacji. Redakcja dba o ich rzetelność i wiarygodność. Mimo to, Portal i Redakcja nie ponoszą odpowiedzialności za konsekwencje decyzji podjętych na podstawie prezentowanej informacji bądź reklam.

Pliki Cookies
Portal został zbudowany w oparciu o typowy program komputerowy PHP stosujący dla sprawniejszej komunikacji z użytkownikami pliki tekstowe "cookies.


Prawa autorskie
Portal "Odkryj Pomorze" szanuje prawo autorskie i dba by publikować materiał wyłącznie własny lub pozyskany od osób trzecich zgodnie z ogólnie przyjętymi w Polsce zasadami. Niemniej, Redakcja prosi o natychmiastowy sygnał w przypadku zauważenia niebezpieczeństwa naruszenia praw autorskich - aby móc jak najszybciej interweniować.


Zastrzeżenia
Kopiowanie czy przetwarzanie jakichkolwiek treści, materiałów oraz zdjęć z "Odkryj Pomorze" jest bez pisemnej zgody właściciela strony zabronione. Właściciel zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce Portalu, w miarę jego rozwoju.