Agroturystyka U Miodowskich - wygodne noclegi, domowe jedzenie i piękne Kaszuby

 
iconicon
iconiconicon
iconiconiconicon
A A

Gospodarstwo Agroturystyczne „ U Miodowskich” to idealne miejsce dla gości poszukujących ciszy i spokoju. Piękna widokowo lokalizacja sprzyja wypoczynkowi oraz rekreacji. Znajdujemy się  w centrum Kaszub w odległości 7km od Szymbarku.


U Miodowskich Pierszczewo


Teren posesji jest ogrodzony i w pełni zagospodarowany. Budynek po rozbudowie, z nowocześnie urządzonymi pokojami, jest przystosowany   do całorocznej obsługi gości. Posiadamy 5 pokoi , każdy pokój posiada własną łazienkę. Oferujemy pokoje 2, 3, 4- osobowe. Do dyspozycji gości polecamy  duży salon  z telewizorem oraz kuchnię z aneksem.   Oprócz tego dysponujemy dużą altaną ogrodową z grillem oraz miejscem na ognisko.
Jesteśmy typowym gospodarstwem rolnym posiadającym własną trzodę chlewną, świnie, konie, kozy, psy, króliki oraz kury.


Naszym gościom oferujemy tradycyjne swojskie jedzenie opartej o kuchnię kaszubską. Agroturystyka U Miodowskich PierszczewoPolecamy tradycyjny swojski chleb wypiekany w piecu chlebowym opalanym drewnem. Jest to stara receptura przekazywana w naszym gospodarstwie od pokoleń.
Dla naszych małych pociech przygotowaliśmy plac zabaw a w nim: trampolina, zjeżdżalnia, piaskownica oraz huśtawka. Dla dzieci lubiących gry zespołowe  polecamy duże boisko do gry w siatkówkę oraz koszykówkę. Dysponujemy również stołem do pin- ponga oraz piłkarzykami.
Dla gości pragnących dowiedzieć się trochę o Kaszubach  zachęcamy do skorzystania z wieczoru Kaszubskiego organizowanym w naszym gospodarstwie raz w tygodniu.  Tam dowiedzą się Państwo  historii kaszub, poznają instrumenty kaszubskie  oraz pieśni wykonywane przez kapelę Kaszubską.


Zapraszamy do aktywnego wypoczynku . Oferujemy na pobliskim jeziorze Patulskim - oddalonym od naszego gospodarstwa o 300 m - rowerki wodne oraz kajaki.
Pod okiem wykwalifikowanego instruktora nauki jazdy konnej mają Państwo możliwość w krótkim czasie nauczyć się podstaw jeździectwa. Poza tym, raz w tygodniu organizujemy dla naszych gości przejażdżkę konnym wozem po pięknych terenach Kaszub.
Serdecznie zapraszamy do Pierszczewa - tu na pewno nie będą się Państwo nudzić - masa atrakcji czeka na Was. Tu każdy znajdzie coś dla siebie.

Cennik Agroturystyki U Miodowskich
pobyt jednodniowy...50 zł/doba
pobyt weekendowy....40 zł/doba
pobyt dłuższy.........35 zł/doba
dzieci do 7 lat......25 zł/doba
opłata klimatyczna....2,19/dzień
Doba hotelowa
14:00-12:00 dnia następnego.
Wyżywienie: śniadania 15zł, obiady 25zł, obiadokolacje 25zł, kolacje 15zł


Filmy na You Tube
Wyrób swojskiego chleba w Pierszczewie (U Miodowskich) - jest tutaj
 Prezentacja Agroturystyki U Miodowskich - jest tutaj


 Informacje na temat Gołubieńskiego Ogrodu Botanicznego - znajdują się tutaj


Agroturystyka U Miodowskich
noclegi z wyżywieniem na Kaszubach


Agroturystyka z wyżywieniem na Kaszubach