Agro Jaga - agroturystyka na Żuławach - noclegi z wyżywieniem, wędkowanie

  • miejscowość : Gdańsk okolice
  • ulica : Rychnowo Żuławskie 12
  • telefon : 609 534 893
  • cena za 2 os. od : 80 zł
  • całoroczny : tak
 
iconiconicon
iconicon
iconicon
A A

Nasza agroturystyka na Żuławach jest całoroczną propozycją dla szukających dobrego miejsca na wczasy, wakacje, urlopy i weekendy blisko natury. To także świetna baza wypadowa do zwiedzania okolicy. Nasi Goście chętnie robią wycieczki nad morze (ok. 14 km), do Malborka i Elbląga (20 km) czy Trójmiasta (40 km).

Gospodarstwo Agro Jaga jest położone w atrakcyjnej okolicy, zapewnia ciszę, spokój i dużo przestrzeni do rekreacji z dala od zgiełku miasta.

Oferujemy noclegi z wyżywieniem m.in w 4 pokojach gościnnych (w standardzie każdego świeża pościel, ręczniki, TV) oraz miejsce pod namioty. Dom jest otoczony dużym ogrodem, do którego przylega kilka hektarów, zagospodarowanego terenu (łąka, dwa stawy wędkarskie, uprawa choinek, itp.). W obrębie ogrodzonej posesji są także miejsca do parkowania samochodów.
Agro Jaga - agroturystyka na Żuławach - noclegi, wędkowanie
Nasi Goście mają do dyspozycji:

- plac zabaw dla dzieci
- plac do gier sportowych (m.in siatkówki)
- stół do tenisa stołowego
- miejsce na ognisko, murowany grill
- dwie przytulne altany
- bezprzewodowy internet

Gościnna gospodyni oferuje całodzienne wyżywienie z wykorzystaniem regionalnych produktów, w tym także z własnego ogródka. Atrakcją dla dzieci będzie także możliwość przyjrzenia się z bliska zwierzętom domowym (kaczki, kury, bażanty, świnki, krowa, czasem cielak).

Warunki w gospodarstwie Agro Jaga pozwalają na swobodne znalezienie miejsca do opalania, dyskretnych rozmów, gimnastyki, wędkowania, zabawy czy przyjemnych spotkań w większej grupie. W czasie niepogody zapraszamy do naszych altan oraz przestronnego salonu z dużym telewizorem.

Przy dłuższym pobycie, bądź większej ilości osób - istnieje możliwość negocjacji ceny.


Serdecznie zapraszamy do Agro Jagi
na wypoczynek na Żuławach!