Jażdżewska Bogumiła - kwatery nad jeziorem. Wędkowanie z łódki.

  • miejscowość : Sierakowice i okolice
  • ulica : Gowidlino, ul. Jeziorna 42
  • telefon : 691 507 809
  • e-mail : becia1066@wp.pl
  • cena za 2 os. od : 50 zł
  • ilość miejsc : 9
  • całoroczny : tak
 
iconicon
iconiconicon
iconicon
A A

Serdecznie witamy w Gowidlinie nad jeziorem Gowidlińskim!
W tej małej i spokojnej miejscowości prowadzimy nieduże gospodarstwo agroturystyczne. Nasi Goście najbardziej cenią sobie piękną panoramę przylegającego do posesji jeziora oraz naszą gościnną atmosferę.

Oferujemy wygodne i przytulne 1-2 osobowe pokoje z telewizorami – łącznie ok. 9 miejsc. Dzięki osobnemu wejściu oraz możliwości korzystania z oddzielnej kuchni i łazienki. Goście mają pełen komfort spokojnego wypoczynku.


Jażdżewska Bogumiła - kwatery i wędkowanie nad jeziorem


Na trawiastej części posesji dzieci mogą korzystać z huśtawki, piaskownicy – i bezpiecznie biegać ile dusza zapragnie. Dorośli zaś spędzać czas przy grillu lub ognisku. Wędkarzy i nie tylko - zapraszamy na przejażdżki łódką. Do dyspozycji gości jest także taras i balkon z widokiem na jezioro. Istnieje też możliwość skorzystania z rowerów, które pozwolą na zwiedzania pobliskich terenów. Polecamy również nasz kajak, którym można zwiedzać jezioro Gowidlińskie.


Kilkadziesiąt metrów od posesji znajduje się nowa plaża gminna z kąpieliskiem wyposazona m.in w pomosty, stojaki na kajaki, parking, wiaty ze stołami i ławami, a także miejsce na ognisko.

Akceptujemy obecność małych zwierząt domowych – po uzgodnieniu telefonicznym.

Zimą organizujemy kuligi. Samo Gowidlino i okolice zachęcają do spacerów pieszych, rowerowych, a także wycieczek po pięknym jeziorze Gowidlińskim. Jego wyspy i urozmaicona linia brzegowa są ciekawym źródłem fotograficznych plenerów. Nasza kwatera jest dobrym miejscem wypoczynku po zwiedzaniu innych atrakcji gminy Sierakowice. Miejscowość nasza jest wygodnie położona na Kazubach - od Trójmiasta dzieli nas zaledwie 70 kilometrów.


Atrakcje turystyczne w okolicy Gowidlina i SIerakowic - są tutaj


Zapraszamy wiosną i latem, jesienią i zimą -
na Kaszuby - do Gowidlina!
 Rodzina Jażdżewskich