U Zbója Ośrodek Wczasów Zdrowotnych

  • miejscowość : Gołubie i okolice
  • ulica : Gołubie, Wczasowa 29
  • telefon : 58 684 36 57
  • cena za 2 os. od : 150 zł
  • ilość miejsc : 200
  • całoroczny : tak
iconicon
iconiconiconicon
iconicon
A A

Witamy w Ośrodku Wczasów Zdrowotnych „ U Zbója”. Zapraszamy do Ośrodka U Zbója

Nasz ośrodek został założony w 1984r. Jesteśmy pierwszym ośrodkiem w Polsce, który w 1994r. wprowadził dietę warzywno-owocową. Wczasy zdrowotne prowadzone są pod nadzorem medycznym dr Ewy Dąbrowskiej.


U Zbója Gołubie Kaszuby


Oferujemy państwu niepowtarzalny wypoczynek połączony z poprawą zdrowia i regeneracją sił witalnych organizmu. Zmiana sposobu odżywiania jaką proponujemy w naszym ośrodku w formie diety warzywno-owocowej, pozwala odzyskać zdrowie i powrócić do życia zgodnego z prawami natury – uruchamiają się i usprawniają mechanizmy samoleczące.

Ośrodek U Zbója jest ma odpowiednie warunkiDieta warzywno-owocowa jest odmianą postu, czyli czasowym powstrzymywaniem się od jedzenia . Główną jej cechą jest niedostateczne odżywianie zewnętrzne, co uruchamia zastępcze odżywianie wewnętrzne, zwane też drugim programem energetycznym, dzięki czemu organizm sam się leczy.


Dieta warzywno-owocowa jest wskazana dla osób zdrowych w celach profilaktycznych oraz dla osób cierpiących na takie choroby jak m.in. nadwaga lub otyłość, nadciśnienie, wysoki cholesterol, miażdżyca serca i naczyń, alergie skórne, pokarmowe, astma, choroba zwyrodnieniowa stawów, zaparcia i inne.

Zajęcia w OśrodkuWiemy że trudno jest zmienić pielęgnowane latami nieprawidłowe nawyki żywieniowe, które powodują wiele chorób i dolegliwości. Dlatego, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, zapraszamy do naszego ośrodka. Pragniemy pomóc państwu postawić pierwsze kroki na drodze ku zdrowiu i witalności.


Basen ośrodka U Zbója


Ośrodek Wczasów Zdrowotnych „ U Zbója” znajduje się w Gołubiu (woj. Pomorskie), 60 km od Gdańska. Wieś usytuowana jest pomiędzy dwoma malowniczymi Wnętrze pokojujeziorami: Patulskim i Dąbrowskim , w południowo-zachodniej części Zespołu Jezior Raduńskich, a cały jej obszar leży na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Jest to jeden z najpiękniejszych krajobrazowo terenów rekreacyjnych Pojezierza Kaszubskiego.
Dużą atrakcją jest ośrodek narciarski na Wieżycy ( wyciągi orczykowe) – czynny przez całą zimę ( 8 km od Gołubia ).


Atrakcje turystyczne w okolicy - są tutaj


Zapraszamy!


Serdecznie zapraszamy - po zdrowie!