Agroturystyka Gościniec Gołubie - domki letniskowe nad jeziorem na Kaszubach

  • miejscowość : Gołubie i okolice
  • ulica : Gołubie, ul. Porucznika Dambka 1c
  • telefon : 58 684 36 48
  • telefon 2 : 783 679 795
  • cena za 2 os. od : 60 zł
  • ilość miejsc : 30
  • całoroczny : sezonowy: IV - IX
iconiconiconicon
iconiconicon
iconiconicon
A A

Serdecznie zapraszamy na Kaszuby! Polecamy nasze drewniane domki nad jeziorem Dąbrowskim - 150 metrów od plaży i strzeżonego kąpieliska. Domki znajdują się na posesji o powierzchni około 3 hektarów trawiastego, częściowo zalesionego terenu.

Piękne, rybne jezioro polodowcowe, o powierzchni ponad 60 hektarów jest otoczone lasami bogatymi w grzyby, jagody i jeżyny.
W jezioro, na którym obiązuje strefa ciszy, prowadzi molo o długosci ok. 60 metrów. Nad brzegiem jeziora znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego: łódki, kajaki, rowery wodne. Klimat tych okolic wyśmienicie sprzyja wypoczynkowi - wiele osób przyjeżdża tutaj na wczasy zdrowotne.


Gościniec Gołubie - domki nad jeziorem


Oferujemy ok. 30 miejsc noclegowych w domkach dla 4 ,Domek nad jeziorem na Kaszubach 5 i 6 osób.
Domki wyposażone są w sanitariaty, kabiny z natryskiem i ciepłą wodę. Do wszystkich domków doprowadzona jest instalacja elektryczna.

Na terenie agroturystyki Gościniec Kaszubski znajdują się: boiska do piłki nożnej, siatkówki i badmingtona oraz plac zabaw dla dzieci, a niedaleko w okolicy kort tenisowy. Poza sezonem organizujemy różne imprezy okolicznosciowe, a także sportowy połów ryb i grzybobrania.
Wypoczynek w naszych domkach nad jeziorem proponujemy wzbogacić o:

- zajęcia sportowe,Wakacje nad jeziorem na Kaszubach
- pływanie w kapielisku strzeżonym,
- wycieczki rowerowe - zwiedzanie Kaszub,
- jazdę konną,
- pieczenie dzika przy ognisku,
- wycieczki piesze,
- wieczorki taneczne.

Na terenie gospodarstwa znajdują się: boiska do piłki nożnej, siatkówki i badmingtona oraz plac zabaw dla dzieci, a niedaleko w okolicy kort tenisowy. Ponadto na terenie gospodarstwa znajdują się obiekty ogólnodostępne takie jak: restauracja, boisko do gry w piłkę siatkową i nożną. W sezonie letnim czynne jest strzeżone kąpielisko.

Poza sezonem organizujemy różne imprezy okolicznościowe, a także sportowy połów ryb i grzybobrania. W jezioro prowadzi molo o długosci ok. 60 metrów. Nad brzegiem jeziora znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego: łódki, kajaki, rowery wodne. Na jeziorze obowiązuje strefa ciszy.


Domki letniskowe nad jeziorem nad Kaszubach
to świetny pomysł na wczasy, wakacje lub weekend!