Dwór Lipia Góra - pokoje gościnne, imprezy, szkolenia.

 
iconiconicon
iconiconicon
iconicon
A A

Idealne miejsce na odpoczynek, kontemplację przyrody, warsztaty artystyczne, imprezy czy spotkania biznesowe - Dwór Lipia Góra oferuje to wszystko w malowniczym otoczeniu.
Budynek dworu usytuowany jest na skraju wsi nad rzeką Janką, w przepięknym parku z oczkiem wodnym, alejami żywopłotowymi i okazami kilkusetletnich drzew, w tym dwoma pomnikami przyrody.

Na naszych gości czeka łącznie 20 miejsc  noclegowych w klimatycznych wnętrzach, sala konferencyjna dla 20 osób oraz przestronny  salon z kominkiem.

Na parterze Dworu Lipia Góra znajdują się: apartament, na który składają się - pokój 2-4 osobowy (ok. 30 m2 ), kuchnia i łazienka z prysznicem; poza apartamentem - salon z kominkiem i sala konferencyjna.

Dwór Lipia Góra - noclegi na KociewiuNa piętrze usytowane są: 4 pokoje 2-3 osobowe (ok. 18 m2 ) z aneksem kuchennym i łazienką (prysznicem) na korytarzu oraz 1 pokój 2-4 osobowy (ok. 25 m2) z aneksem kuchennym i łazienką (prysznicem) na korytarzu.

Do dyspozycji gości, starszych i młodszych, są m.in.: rowery, piaskownica, mały basen, huśtawka, piłki, badminton, gry planszowe  itp.
Położenie Dworu Lipa Góra na skraju Borów Tucholskich sprzyja wypoczynkowi leniwemu i aktywnemu - według upodobania. Leżakowanie, spacery, wycieczki rowerowe... Przy dworze przebiega trasa szlaku ziemi tczewskiej im. Romana Klima o długości ok. 85 km (Tczew – Jezioro Rakowieckie) z licznymi atrakcjami przyrodniczymi i architektonicznymi.

Już na terenie samej  gminy znajduje się wiele atrakcji:

- Gniewski Obszar Chronionego Krajobrazu
- liczne pomniki przyrody
- dąb Napoleona w Borkowie, pod którym (według legendy) odpoczywał w czasie marszu wojsk napoleońskich
- szlak dworów i pałaców
- młyny w Pile i Królów Lesie
- średniowieczne kościoły z przepięknym barokowym wystrojem w Nowej Cerkwi, Królów Lesie, Dzierżążnie, czy Barłożnie

Jesteśmy przekonani, że nie oprą się Państwo urokowi tego miejsca i będą powracać do Lipiej Góry wielokrotnie.


Dwór Lipia Góra
kameralne noclegi z klimatem
na Kociewiu