Hotel Spichrz i Pałac Borcz - klimatyczne noclegi na Kaszubach

  • miejscowość : Borcz
  • ulica : Borcz 4
  • telefon : 58 694 03 00
  • telefon 2 : 667 120 000
  • fax : 58 694 03 33
  • cena za 2 os. od : 170 zł - 250 zł
  • ilość miejsc : 64
  • całoroczny : tak
 
iconiconiconicon
iconicon
iconiconiconiconicon
A A

Serdecznie zapraszamy do Hotelu *** Spichrz w malowniczej miejscowości Borcz w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej, przy głównej trasie Żukowo - Kościerzyna, 30 km od Trójmiasta. To tutaj stworzyliśmy wyjątkowo nastrojowe miejsce - Hotel i Pałacyk - adaptując zabytkowy Dwór oraz Spichlerz majątku Borcz.

Dysponujemy wygodnymi, przestronnymi, gustownie urządzonymi w stylowe meble pokojami 1 i 2 - Hotel Spichrz Pałac Borczosobowymi. Pokoje wyposażone są w telewizor LCD z TV - SAT, telefon oraz łazienkę. Wszystkie pomieszczenia zabytkowego obiektu zostały zaprojektowane z myślą o Państwa wygodzie i satysfakcji. Miła obsługa i nowoczesne zaplecze konferencyjne zapewnią Państwu zarówno wspaniały wypoczynek w rodzinnym gronie, jak i udane spotkanie biznesowe. Stylowo zachowany wystrój wnętrz oraz przepiękne otoczenie nadają Hotelowi Spichrz niepowtarzalny klimat, sprawiając, iż w idealny sposób można tu połączyć pracę z odpoczynkiem, rekreacją i rozrywką. Do hotelu przynależy park ze stawem, istnieje możliwość rozpalenia grilla.

Doskonałym dopełnieniem pałacu w Borczu jest funkcjonalna sala konferencyjno-szkoleniowa przeznaczona dla grup liczących do 100 osób. Jej aranżacja następuje zgodnie z Państwa życzeniem. Hotel Spichrz organizuje pobyty konferencyjne, sympozja, kongresy, wystawy promocyjne, rozmowy rekrutacyjne. Uczestnicy konferencji i spotkań biznesowych mogą skorzystać z wysokiej klasy profesjonalnego sprzętu audiowizualnego i projekcyjnego. 


Hotel Spichrz Borcz KaszubyUzupełnieniem organizowanych spotkań konferencyjnych jest szeroka oferta gastronomiczna: śniadania biznesowe, przerwy kawowe, lunche, bankiety. Podczas konferencji zapewniamy obsługę techniczną i catering. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa także innego rodzaju imprezy okolicznościowe.
Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu wysokiej jakości usług tak, aby pobyt w Hotelu Spichrz na długo zagościł w Państwa pamięci.


Aktualności, promocje, oferty - www.facebook.com/hotelspichrz


Po klimat i komfort
zapraszamy na Kaszuby -
do Hotelu Spichrz i Pałacu Borcz!