Apartamenty Nad Jeziorkiem Luboccy - mieszkanie wakacyjne z kominkiem, wędkowanie

  • miejscowość : Chmielno
  • ulica : Lampa 73
  • telefon : 58 684 26 67
  • telefon 2 : 696 695 459
  • www : https://nad-jeziorkiem.business.site/
  • cena za 2 os. od : 50 zł
  • ilość miejsc : 12
  • całoroczny : tak
iconiconicon
iconiconiconicon
iconiconicon
A A

Na wczasy i wakacje, na relaksujące weekendy zapraszamy do Chmielna, które od lat słyną jako miejsce urlopowego wypoczynku i kaszubskiej tradycji. Malownicza okolica - wzgórza, lasy, jeziora i przyjaźni turystom gospodarz - tworzą  prawdziwie relaksujący klimat.

Agroturystyka Nad Jeziorkiem - fot. Studio 500Agroturystyka Nad Jeziorkiem oferuje 6-osobowe mieszkania wakacyjne z osobnymi wejściami. Każde mieszkanie posiada salon z kominkiem i aneksem kuchennym, ma dwie sypialnie oraz łazienkę. Wyposażenie obejmuje m.in telewizor i radio.

Na dużym terenie wokoło gospodarstwa jest miejsce na parkowanie, postawienie grilla, zabawę i leżakowanie. Jest także zarybiony staw z łódką i rowerem wodnym oraz plac zabaw dla dzieci. Wędkowanie dla naszych Gości jest bezpłatne. Istnieje możliwość zlecenia praniai prasowania. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym akceptujemy małe zwierzęta domowe.


Dodatkowym udogodnieniem jest salonik rekreacyjny z bilardem.

W gospodarstwie mamy także swoje zwierzęta - konieAgroturystyka Nad Jeziorkiem Lampa, Kaszuby, krowy i inne. Dzięki temu oferujemy zawsze świeże mleko i możemy także zaproponować przejażdżkę bryczką. Wczasy U Rolnika sprawiają, że czas płynie wolniej!

Do najbliższego jeziora (piękne jezioro Raduńskie) jest zaledwie 150 metrów. Nieco dalej znajdują się inne - Kłodno  Brodno, Białe i Rekowo. Są tu wspaniałe warunki do kąpieli, plażowania i uprawiania sportów wodnych. Sprzęt wodny można wypożyczyć w pobliskich ośrodkach wypoczynkowych (łódki, jachty, kajaki, rowery wodne, deski windsurfingowe)


Nad Jeziorkiem - na Kaszubach
- wiosną i latem, jesienią i zimą
Luboccy zapraszają serdecznie!