Willa Maraton - tanie noclegi dla wycieczek, grup sportowych, turystów indywidualnych - z wyżywieniem

 
iconiconicon
iconiconiconicon
iconicon
A A

Zapraszamy serdecznie na tanie noclegi z wyżywieniem w willowej części Sulęczyna - malowniczej miejscowości na Kaszubach. Willa Maraton jest obiektem o standardzie turystycznym położonym w odległości 200 m od kompleksu sportowego (boisko Orlik, hala sportowa, boisko piłkarskie). otaczające Sulęczyno jeziora i lasy oraz przepływająca przezeń rzeka Słupia pozwalają zaplanować wszechstronny wypoczynek i aktywne zajęcia sportowe wśród pięknej, czystej przyrody.


Willa Maraton Sulęczyno


Główną zaletą Sulęczyna i jego okolic jest brak przemysłu co zapewnia czyste powietrze i możliwość pełnego relaksu. Spośród Willa Maraton Sulęczyno - zaprasza!pobliskich atrakcji trzeba wymienić jeszcze wyciąg narciarski Amalka (5 km) oraz basen i kręgielnię (Kiston - 5 km). Spływy kajakowe, nordic walking i wycieczki rowerowe to kolejne możliwości ciekawego spędzenia czasu na malowniczych Kaszubach.


Willa Maraton oferuje tanie noclegi z wyżywieniem dla wycieczek, grup zorganizowanych, grup sportowych oraz turystów indywidualnych. Dostępne są wygodnie urządzone pokoje z łazienkami i TV dla 1,2 i 3 osób. Na terenie naszego ośrodka znajduja się ponadto:

- przestronna jadalnia (smaczne posiłki)
- salka rekreacyjna (bilard, ping pong)
- działka rekreacyjna z altanką
- miejsce do gry w siatkówkę, badmintona

Na życzenie organizujemy w okresie letnim spływy kajakowe, zaś w okresie zimowym kuligi z ogniskiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży sportowej i specjalizujemy się w organizacji obozów sportowych dla klubów, stowarzyszeń sportowych oraz szkół. Tanie noclegi z wyżywieniem pozwolą Państwu zaplanować przystępny budżet, a nasza baza sportowa - zorganizować dobry program zajęć.

Zapraszamy do Sulęczyna gdzie znajdą Państwo dodatkowo:

 czyste plaże na jeziorami Węgorzyno i Mausz
 możliwość jazdy konnej
 świetne miejsca do wędkowania
 znane w Polsce imprezy (Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy, Festiwal Jazzowy Jazz w Lesie)
 oraz życzliwych mieszkańców :-)


Willa Maraton Sulęczyno
tanie noclegi - obozy sportowe
na pięknych Kaszubach