U Grażki

  • miejscowość : Sierakowice i okolice
  • ulica : Kamienica Królew., ul.Gryfa Kaszubskiego 22
  • telefon : 58 684 76 12
  • cena za 2 os. od : 30 zł
  • ilość miejsc : 6
  • całoroczny : tak
 
iconicon
iconiconicon
iconicon
A A

Mili Goście, zapraszamy w malownicze okolice Kamienicy Królewskiej!

 W naszej ofercie mamy pokoje o wysokim standardzie wyposażenia, zlokalizowane na parterze i piętrze wolnostojącego domu. Do dyspozycji jest oddzielny węzeł sanitarny, WC i prysznice. Telewizor ogólnodostępny znajduje się w świetlicy domu. To pomieszczenie jest wielofunkcyjną salą z zapleczem kuchennym. Świetnie sprawdza się podczas imprez okolicznościowych (przyjęć, komunii i innych) i może pomieścić swobodnie do 40 osób.

 Obiekt jest przystosowany do organizowania wypoczynku dzieci i młodzieży, pobytu grup wycieczkowych, ferie i zimowiska. Polecamy gorąco wspaniałą kuchnię domową, obiady oraz ciasta i chleb domowego wypieku.

 Posiadamy także domek drewniany 6 - 8 osobowy z zapleczem sanitarnym i kuchnią.


Nasze gospodarstwo jest zlokalizowane w pięknej okolicy, nieopodal jeziora Junno, na skraju lasu. W pobliżu są oznakowane szlaki piesze i rowerowe. Polecamy m.in atrakcyjną trasę spacerową do Krainy Siedmiu Jezior. Okoliczne lasy obfitują w grzyby. Bogate plony leśnych wycieczek mogą Państwo na miejscu przetworzyć - służymy poradami, udostępniamy także suszarnię grzybów. Na miejscu dostępne są także świeże ryby oraz doskonałe produkty nabiałowe pochodzące z gospodarstwa. Organizujemy transport z przystanku PKS w Pałubicach do Kamienicy Królewskiej.

Cennik:
 poza sezonem...............od 28 zł z obiadem od osoby
 w sezonie.....................od 31 zł z obiadem od osoby
 wycieczki szkolne.........cena z wyżywieniem - do uzgodnienia *** Z radością powitamy Państwa w naszych progach! ***