Chiltuś - tanie noclegi dla wycieczek i grup

iconicon
iconicon
A A

Zapraszamy do nowo powstałego obiektu noclegowego Chiltuś. W naszej ofercie znajduje się 14 miejsc w przestronnych pokojach wyposażonych w telewizory,  z ogólnodostępnym WC i prysznicem. Do dypspozycji gości jest bezpłatny, ogrodzony parking oraz miejsce na ognisko lub grill. Na miejscu istnieje możliwość zamówienia śniadań.

Część noclegowa wyposażona jest w osobne wejście. Kwatery znajdują się na dużej posesji, położonej w spokojnej dzielnicy, dogodnie skomunikowanej z głównymi drogami dojazdowymi, w odległości 10 minut "spaceru" od zamku. W pobliżu znajduje się sklep, kościół, ośrodek zdrowia, apteka, poczta, restauracja, plac zabaw, przystanek komunikacji miejskiej i PKP. Bliskość rzeki Nogat czyni miejsce atrakcyjnym dla wędkarzy.

Cennik- Chiltuś
- jest tutaj

Dysponujemy również 2-osobowym apartamentem w centrum Malborka w skład którego wchodzą: duży pokój (23 m², telewizor, internet), wyposażona kuchnia i łazienka. Apartament znajduje się przy pięknym ogrodzie, przy ulicy Mazurów 6, 150m od ulicy Kościuszki, 10 minut spaceru od zamku.

Cennik- Apartament - jest tutaj


Tym, którym zależy na wygodnym noclegu w centrum Malborka - polecamy Villę Centrum - tutaj


                          
Nasze obiekty stanowią doskonałą bazę dla osób chcących zwiedzić region.
Atrakcje Malborka i okolic - są tutaj


Polecamy jednodniowe wycieczki - szczegóły są - tutaj.
Zapraszamy na tanie noclegi w Malborku!