Eko Sudomie OW - domki nad jeziorem, świetna kuchnia, atrakcje dla dzieci

 • miejscowość : Kościerzyna i okolice
 • ulica : Nad Jeziorem Sudomie
 • telefon : 58 686 26 01
 • telefon 2 : 58 686 44 54
 • fax : 602 499 438
 • dane GPS: 17*54'28", 54*06'03"
 • cena za 2 os. od : 90 zł
 • ilość miejsc : 104
 • całoroczny : Sezonowy: V - X
iconiconiconicon
iconiconiconiconicon
iconiconiconicon
A A

Ekologiczny Ośrodek Wypoczynkowy SUDOMIE to doskonałe miejsce nad jeziorem na Kaszubach na regenerację i odnowienie energii życiowej. Zdrowa, naturalna żywność, edukacja ekologiczna i wypoczynek - a wszystko w środku kaszubskiego lasu.
Zapraszamy dzieci i młodzież na kolonie na Kaszubach
Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji edukacyjnej. EKO Edukacja to propozycja dla dzieci i młodzieży. Do naszej ekologicznej zabawy zapraszamy również rodziców. To doskonała okazja by spędzić czas z dzieci i poprzez zabawę zbliżyć naszych najmłodszych natury. Szczegóły na miejscu w Ośrodku.


Ośrodek Eko Sudomie


Ośrodek Sudomie oferuje własne wyroby wędliniarskie W naszym ośrodku oferujemy państwu niepowtarzalną możliwość skorzystania z całkowicie ekologicznej, naturalnej kaszubskiej kuchni. Wszystkie posiłki, potrawy robione są na miejscu. Nie korzystamy z półproduktów, mrożonek i koncentratów! Ponadto przygotowujemy własne wyroby wędliniarskie m.in.: schab wędzony, szynkę parzoną, boczek, karkówkę wędzoną i pieczoną oraz kiełbasę.Nie używamy konserwantów - zapraszamy na wakacje na Kaszubach Do wyrobów wędlin używamy czystego mięsa bez żadnych podrobów, słoniny, podgardla.

U nas nie musicie się Państwo zastanawiać ile mięsa jest w mięsie! Wszystko wybraniamy według sprawdzonych, kaszubskich recept i przepisów. Ponadto oferujemy diety: jarską, bezguletonową, lekką, wątrobową i dietę kwaśniewskiego.


Prawdziwa, domowa, kaszubska kuchnia - tylko w Sudomiu.


Domki letniskowe nad jeziorem Sudomie koło KościerzynyOśrodek Eko Sudomie oferuje noclegi w kilku rodzajach domków letniskowych nad jeziorem -  drewnianych, piętrowych i parterowych, 2, 3 i 4-osobowych. Są także 4 osobowe domki murowane. Domki są wygodnie urządzone. Więcej szczegółowych informacji o wyposażeniu - na telefon.

Cennik noclegów - na telefon (powołaj się na Odkryj Pomorze)


* * * * *


Wędkowanie na pięknych KaszubachKaszuby (kasz. Kaszëbë lub Kaszëbskô) to kraina leżąca w północnej części Polski. Kaszuby zamieszkiwane przez Kaszubów są częścią Pomorza. Region ten uznany jest za jeden z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów w Polsce. Największe bogactwo Kaszub stanowią lasy i jeziora. Region ten określany mianem „Szwajcarii Kaszubskiej” charakteryzują przeplatające się lasy, łąki, niezliczone stawy i jeziora. Wszystko to razem tworzy przepiękny kolorowy pejzaż, który koniecznie trzeba zobaczyć na własne oczy. • Mikroklimat


Pojezierze Kaszubskie charakteryzuje specyficzny mikroklimat , w szczególności występujące tu chłodne noce i upalne dni (znaczne dobowe wahania temperatury). Mniejszy jest wpływ łagodzącego klimatu morza. Dlatego zimy są mroźne a lata potrafią być nawet bardzo upalne. • Przyroda


Wakacje nad jeziorem na Kaszubach - w ośrodku SudomiePrzyroda to najlepszy terapeuta. Dzięki pięknej faunie i florze można zapomnieć o problemach dnia codziennego i w cieniu drzew usiąść nad jeziorem by odpoczywać. Szwajcaria Kaszubska to piękne lasy, jeziora i nieskażone środowisko. To najlepsze miejsce by podpatrywać dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku.

Eko-ośrodek Sudomie posiada wiele atrakcji dla swych gości. Należy tutaj wymienić choćby:

    * kąpielisko strzeżone,
    * przystań żeglarska,
    * korty tenisowe,
    * boisko do siatkówki,
    * boisko do siatkówki plażowej,
    * sauna,
    * mini siłownia,
    * odpowiednio przygotowane miejsce na wspólne ogniska,
    * prawdziwy kaszubski piec chlebowy,
    * wędzarnia myśliwska,
    * świetlica,
    * sala kominkowa,
    * odpowiednio zaopatrzony bar i kawiarnia,
    * plac zabaw dla dzieci.


Ponadto na przystani żeglarskiej w ośrodku do dyspozycji wczasowiczów jest sprzęt pływający:

    * kajaki,
    * rowery wodne,
    * łodzie wiosłowe,
    * żaglówki (typu Omega, Finn, PX, Optymist).

Eko Sudomie to doskonałe miejsce do spotkań dla grup zorganizowanych. Z naszego ośrodka regularnie korzystają różne grupy zainteresowań: sportowcy, brydżowcy, kluby. Obiekt jest także wynajmowany na zjazdy rodzinne. Więcej aktualnych informacji o organizowanych imprezach - na telefon. Więcej o jeziorze Sudomie - jest tutaj


Atrakcje w okolicy - są tutaj


Wczasy rodzinne i wakacje nad jeziorem na Kaszubach
Ośrodek EKO SUDOMIE