Dorota - pokoje gościnne nad jeziorem z pomostem

  • miejscowość : Chmielno
  • ulica : Grzędzickiego 10
  • telefon : 58 684 22 37
  • telefon 2 : 503 355 152
  • cena za 2 os. od : 60 zł
  • ilość miejsc : 16
  • całoroczny : sezonowy: V - IX
iconiconicon
iconiconicon
iconiconicon
A A

Na wypoczynek nad jeziorem na Kaszubach zapraszamy do domu położonego 80 m od pokoje Dorota Chmielno - fot. www.studio500.plmalowniczego jeziora z własnym dostępem do wody i pomostem wędkarskim. Pokoje Dorota w Chmielnie zapewniają komfortowe wczasy, wakacje i weekendy nad jeziorem w spokoju na przestronnej posesji, w zacisznej części naszej malowniczej miejscowości.

Dysponujemy własnym pomostem, sprzętem wodnym i sportowym (mi. kijki do  nordic walking) oraz rowerami górskimi.
Nasi Goście chętnie korzystają z wygodnych miejsc wypoczynkowych w przestronnym ogrodzie oraz nad jeziorem, a także z miejsca na ogniska i grille.


Pokoje Dorota w Chmielnie


Do dyspozycji gości Doroty jest 5 pokoi dwuosobowych z widokiem na jezioro. W każdym z nich jest telewizor oraz radio. Każdy pokój ma oddzielną łazienkę oraz wyjście na słoneczny Dorota Chmielno - fot. www.studio500.pltaras. Jeden z pokoi jest udostępniany dla Gości przyjeżdżających z niedużym zwierzęciem domowym.


Pokoje Dorota są przystosowane także do potrzeb gości niepełnosprawnych. Na terenie obiektu działa sieć WiFi - w cenie pobytu wypoczywających.

W Chmielnie są restauracje, stołówki, smażalnia ryb, bryczki, nauka jazdy konnej, sala gimnastyczna, siłownia, boisko, stanica wodna oraz zadbana, piaszczysta plaża miejska. Turyści odwiedzający Chmielno lubią wycieczki piesze, rowerowe oraz kajakowe.
Nasze jeziora zapewniają świetne warunki dla wędkarzy (nasz pomost widział niejeden piękny okaz) i do uprawiania windsurfingu. Nad jeziorem jest także miejsce na romantyczne ognisko.


Ceny noclegów w Dorocie - na telefon   Przy kontakcie prosimy powołać się na Odkryj Pomorze!


Przewodnik po licznych atrakcjach Chmielna i okolic - patrz tutaj


Pokoje Dorota Chmielno
wypoczynek na wodzie i na lądzie!
Zapraszamy serdecznie!