Hotel Dwór w Bychowie - luksusowe wakacje na Kaszubach

  • miejscowość : Gniewino
  • ulica : Bychowo 19
  • telefon : 58 670 60 28
  • telefon 2 : 58 670 69 74
  • www : http://www.bychowo.pl
  • e-mail : info@bychowo.pl
  • cena za 2 os. od : 210 zł - 250 zł
  • ilość miejsc : 60
  • całoroczny : sezonowy: VI - VIII
iconiconiconicon
iconicon
iconiconiconiconicon
A A

Zapraszamy Państwa do cudownego, pieczołowicie odrestaurowanego, zabytkowego dworu na Kaszubach. W otoczeniu pięknego, historycznego parku, nad którym góruje 480 letni dąb Władek poczujecie Państwo przyjazny spokój. Klimatu dopełnia cicho szemrząca Struga Bychowska korzystająca z cienia starych, pomnikowych drzew rosnących w dworskim ogrodzie.

Dwór w Bychowie jest położony w spokojnej okolicy, z dala od zatłoczonych nadmorskich kurortów, ale jednocześnie w bliskim sąsiedztwie pięknych plaż. Miłośnicy słodkiej wody mogą także wybrać się nad duże Jezioro Choczewskie lub Jezioro Żarnowieckie. Dzięki temu wakacje na Kaszubach, urlop, weekend lub wczasy - są w oparciu o Bychowo świetnym pomysłem Gwarantujemy komfort, wygodę, nagradzaną restaurację (szczegóły są tutaj)  i profesjonalną  obsługę.


Dwór w Bychowie - luksusowe wakacje na Kaszubach


Do dyspozycji Naszych Gości mamy 8 pokoi 1- i 2-osobowych, 2 pokoje 3-osobowe, 2 pokoje 4-osobowe i trzy apartamenty. Pokoje wyposażone są w łazienki, TV SAT, telefon oraz stałe łącze internetowe. We wszystkich apartamentach są mini barki. Cennik - jest tutaj

Oferujemy liczne, dodatkowe atrakcje
:Dwór w Bychowie - luksusowe wakacje


- boisko do siatkówki, badmingtona
- bilard
- możliwość wypożyczenia kilku rowerów górskich
- możliwość kontaktu z końmi
- mini zoo z możliwością karmienia zwierząt

- klimatyzowaną restaurację i kawiarnię


Możliwości wypoczynku jest tutaj więcej.
Tuż za okazałym budynkiem dworu znajduje się zabytkowy park biegnący wzdłuż strugi, gdzie podziwiać można wieloletnie drzewa - pomniki przyrody na czele z 450- letnim dębem. Na spacery w innym kierunku zaprasza stara aleja grabowa.

Amatorzy morskiej kąpieli mogą korzystać z bliskości plaż w Białogórze (12 km), W Dębkach (17 km) i Lubiatowa (14 km). Jeszcze bliżej położone są piękne jeziora: Żarnowieckie (6 km) i Choczewskie (4 km).
W pobliskim Gniewinie (3 km) do dyspozycji jest kryta pływalnia oraz hala i boisko sportowe.

Restauracja - nasza duma

Na tle innych wyróżniamy się troską o jakość wyżywienia.  Serwujemy starannie wybraną, najlepszą wołowinę, cielęcinę, baraninę i wieprzowinę, a także wędliny własnego wyrobu wg tradycyjnej receptury. Wszystko to sprawia, że nasze dania, składające się również z ryb słodkowodnych i morskich, są urozmaicone, smaczne i zdrowe.

Do restauracji zapraszamy codziennie:
w sezonie letnim (15.06. - 31.08.) w godzinach 12:00-21:00                                         


Miła atmosfera, gościnność i atrakcyjne otoczenie
to walory dla których warto
spędzić luksusowe wakacje na Kaszubach, na Pomorzu
we Dworze w Bychowie!